Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Aparthotel Siesta Abdar Seniorhotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

Program: HAJDUSZOBOSZLO: Hajdúszoboszló oferuje wspaniałe warunki dla miłośników zarówno czynnego, jak i biernego wypoczynku. Poza ofertą uzdrowiskową Hajdúszoboszló posiada również rozwiniętą bazę hotelarską oraz zaplecze g...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

HAJDUSZOBOSZLO:

Hajdúszoboszló oferuje wspaniałe warunki dla miłośników zarówno czynnego, jak i biernego wypoczynku. Poza ofertą uzdrowiskową Hajdúszoboszló posiada również rozwiniętą bazę hotelarską oraz zaplecze gastronomiczne. Wspaniale utrzymane oraz malowniczo położne miasto stanowi doskonałe miejsce wypoczynkowe nie tylko na rodzinne wakacje, ale i dla osób pragnących odzyskać utracone siły. Hajduszoboszló latem to nie tylko uzdrowisko ale i miejsce dobrego wypoczynku. Najczęściej odwiedzają je ci, którzy tęsknią po prostu za odprężeniem i plażowaniem. Kąpielisko jest ciągle powiększane i dodawane są nowe atrakcje. Położone jest na ponad 30 hektarach powierzchni, posiada 14 basenów, wśród nich plaża śródziemnomorska z woda falującą, piaszczystym brzegiem z palmami i okrętem pirackim. Dzieci i młodzież ucieszy odkryty Aquapark i kryty Aqua Palace. Do kąpieliska należy również sportowy basen kryty.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd do Hajdusoboszlo, zakwaterowanie. Czas wolny na odpoczynek.

DZIEŃ 2-7

Czas wolny na odpoczynek, korzystanie z basenów termalnych (500m od obiektu) lub udział w jednej z wycieczek fakultatywnych.

DZIEŃ 8

Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną ok godz. 13:00, powrót do Krakowa w godzinach późnowieczornych. Powrót do miejscowości realizowanych antenkami w godzinach nocnych dnia 9.

Program fakultatywny:

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

BUDAPESZT - 145 zł

W programie - Plac Bohaterów, Pomnik Millenium, Wzgorze Zamkowe, Park Miejski - Zamek Vajdahunyad, Koścół św. Macieja, Parlament, Baszta Rybacka, Bazylika św. Stefana, Pałac Krolewski, Zabytkowe mosty, Góra św.Gellerta, Wyspa Małgorzaty, Cytadela, Pomnik wyzwolenia, Pomnik św. Gellerta, Rejs statkiem po Dunaju (ok. 1 godz.)

Cena zawiera transport, pilot-przewodnik mówiący po polsku, rejs statkiem po Dunaju (ok. 1 godz.),

Wyjazd do Budapesztu: godz. 7.45, Powrót do Hajdúszoboszló: ok godz. 22.00

EGER - 130 zł

W programie - Kościoł Minorytów, Zamek, Liceum, Minaret, Bazylika, Plac Dobo. Po zwiedzeniu miasta obiad z degustacją win w restauracji w centrum miasta. Po obiedzie spacer Doliną Pięknych Kobiet" i zwiedzanie piwnic.

Cena zawiera transport, pilot-przewodnik mówiący po polsku, obiad z degustacją win, wstęp do zamku.

Wyjazd do Egeru: godz. 7.45, Powrót do Hajdúszoboszló: ok. godz. 19.00

ORADEA - 95 zł

W programie - Zwiedzanie miasta autokarem i pieszo - Pałac Biskupi, Bazylika, Zamek, Urząd miasta, teatr, Pałac Czarny Orzeł, kościół św. Ludwika. po drodze powrotnej krótki spacer po centrum miasta Debreczyn.

Cena zawiera transport, pilot-przewodnik mówiący po polsku.

Wyjazd do Oradei: godz. 8.00, Powrót do Hajdúszoboszló: ok. godz. 19.00

DEBRECZYN - 40 zł

W programie - środmieście, barokowy kościoł św. Anny, Wielki Kościoł, Kolegium Reformatorskie z roku 1538, Teatr im. Csokonai, Uniwersytet im. Kossutha

Cena zawiera transport, pilot-przewodnik mówiący po polsku.

Wyjazd do Oradei: godz. 8.35, Powrót do Hajdúszoboszló: ok. godz. 13.00

Wycieczki fakultatywne realizowane są przy minimum 20 osobach.

KOMPLEKS BASENÓW ZEWNĘTRZNYCH:

BASENY LECZNICZE - całodzienny wstęp - 2000 HUF, po godz. 17 - 1500 HUF

Regeneracja sił doświadczana dzięki spa spowodowana jest unikalnym składem wód spa w Hajdúszoboszló. Woda zawiera najwięcej chlorku sodu, popularnie nazywanego solą kuchenną, oraz chlorku amonu, znanego jako salmiak. Woda zwiera także inne pierwiastki (brom, jod, lit, żelazo i magnez) oraz związki chemiczne (węglany i azotany). Goście spa w Hajdúszoboszló poza leczniczymi kąpielami mogą liczyć na 40 różnych rodzajów terapii, które przynoszą najlepsze efekty w połączeniu z innymi zabiegami. Do najbardziej znanych procedur terapeutycznych spa należą zabiegi kąpielowe, maseczki błotne, kąpiele z obciążeniem oraz masaż podwodny. Techniki masażu dobierane są w taki sposób, aby zwiększać efektywność wyżej wymienionych zabiegów terapeutycznych.

ODKRYTE KĄPIELISKO

Spośród 13 basenów usytuowanych na terenie odkrytego kompleksu na szczególną uwagę zasługują basen z falą i basen z bąbelkami. Jednak najciekawszym elementem kąpieliska jest największy odkryty basen w Europie, który swym wyglądem przypomina wybrzeże Morza Śródziemnego. Piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że w miejscu tym panuje śródziemnomorska atmosfera. W położonym na terenie kąpieliska centrum sportowym goście mogą oddawać się rozmaitym dyscyplinom. Oferta obiektu obejmuje między innymi zaplecze do gry w siatkówkę plażową, tenisa nożnego, tenisa stołowego, piłkę nożną plażową i tenisa plażowego. Na obszarze odkrytego kąpieliska znajduje się również wyspa dla naturystów. Szeroka oferta basenów obejmuje także dostępne za dopłatą usługi dodatkowe jak wypożyczalnię strojów kąpielowych, kabiny, wypożyczalnię leżaków do opalania, nadawanie ogłoszeń przez głośniki, przechowywanie wartościowych przedmiotów. Na terenie odkrytego kompleksu basenów mieszczą się lokale gastronomiczne oferujące dania rozmaitych kuchni narodowych, w tym węgierskie przysmaki. Ofertę kompleksu Hungarospa wzbogacono o rozmaite programy sportowe, imprezy taneczne i inne programy rozrywkowe.

ZEWNĘTRZNY AQUAPARK - dopłata 2900 HUF (plus bilet wstepu na baseny zewnetrzne)

Park wodny oferuje gościom dziewięć rodzajów zjeżdżalni, z których najwyższa wznosi się na wysokość ponad 10 metrów. W dniu otwarcia goście przejawiali tak duże zainteresowanie zjeżdżalniami (Cztery tory, Kamikaze, Zjeżdżalnia wodna, Czarna dziura, Szalona rzeka, Wielka zjeżdżalnia), że od razu podjęto decyzję o rozszerzeniu oferty. W 2002 roku zachęcone sukcesem nowych usług kierownictwo parku wodnego zdecydowało się na zwiększenie powierzchni obiektu do jednego hektara i dodanie kolejnych zjeżdżalni. Nowe atrakcje nazwano: Wielka dziura, Tornado i Niagara. bszar Aquaparku w Hajdúszoboszló został w 2014 roku powiększony o hektar, gdzie wybudowano ekstremalną strefę z 6 ogromnymi zjeżdżalniami i ścianą wspinaczki. Na nowym terenie z wieży startowej o wysokości 16 metrów wychodzą zjeżdżalnie, tunel grawitacyjny, pętle wodne, superfale, cunami, łódź kosmiczna i rura wodna, jako nowe zabawy stwarzające ekstremalne wrażenia dla wszystkich odważnych. Po szaleństwie na zjeżdżalniach goście mogą zrelaksować się w jednym z trzech odkrytych basenów oraz w strumieniu. Na najmłodszych czeka w parku ponadto mała zjeżdżalnia, zamek wodny i drewniany plac zabaw. Zanurzone w wodzie posągi zwierząt naturalnej wielkości zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, będą symbolem miło spędzonych wakacji.

AQUAPALACE - całodzienny wstęp - 3300 HUF, po godz. 17 - 2200 HUF

Oprócz zaplecza sportowego w Aqua Palace do dyspozycji gości są: sauny (fińska, na podczerwień, parowa), baseny zanurzeniowe i baseny Kneippa, gabinet masażu i salon, a także rozmaite lokale gastronomiczne. Oferta kompleksu obejmuje również prywatne łaźnie oraz sale relaksacyjne. Na parterze kompleksu znajduje się osiem basenów tematycznych, które przenoszą gości w świat rozmaitych kultur obecnych na przestrzeni wieków. Basen termalny Pávai poświęcony jest ojcu uzdrowiska Hajdúszoboszló. Można tu podziwiać stare fotografie przedstawiające pierwszych kuracjuszy oraz ważne wydarzenia z historii miejscowości. Odprężająca kąpiel w tym basenie z pewnością przywoła miłe wspomnienia. Wygląd pozostałych basenów nawiązuje do różnych kultur oraz świata przyrody. Atmosfera Groty lodowej, przywołującej na myśl surowy klimat strefy polarnej, nadaje wypoczynkowi w tym miejscu wyjątkowy wymiar. Ganges, dzięki rozmaitym symbolom, przenosi gości w niepowtarzalny świat kultury i religii Indii oraz pozwala im odzyskać duchową równowagę. Rzym nawiązuje do złotego wieku Cesarstwa Rzymskiego z jego bogatą tradycją kąpieli w łaźniach. Wyjątkowy charakter nadają basenowi symbole i niepowtarzalne elementy z epoki. Basen o nazwie Jaskinia przypomina swym wyglądem wydrążoną w litej skale grotę. Tropiki – mieszczący się na parterze basen rodzinny – to wspaniałe miejsce dla każdego, kto chciałby poczuć atmosferę ciepłych krajów. Dodatkowych wrażeń podczas kąpieli w basenie dostarczy kręta zjeżdżalnia wodna. Basen filmowy zawdzięcza swoją nazwę kinu, które niegdyś znajdowało się w tym miejscu. Podczas kąpieli można tu oglądać filmy krótkometrażowe wyświetlane za pomocą projektorów. Morze przenosi gości do świata oceanów i ich niezwykle bogatej fauny. Zjeżdżalnie wodne odgrywają szczególną rolę w ofercie kąpielowej kompleksu Aqua Palace. Najwyższa z nich sięga drugiego piętra (ponad 8 metrów), a jej długość przekracza 74 metry. Budynek kompleksu obejmuje również strefę dla surferów. Mieści ona specjalny basen, który zachwyci miłośników sportów. Szeroką ofertę kompleksu Aqua Palace wzbogacają programy sportowe obejmujące grę w squasha, tenisa stołowego, zajęcia na rowerach treningowych, a także programy ruchowe. Programy ruchowe prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów i obejmują ćwiczenia gimnastyczne w wodzie – niezwykle skuteczną formę aktywności fizycznej dla osób w każdym wieku.

Zakwaterowanie:

APARTHOTEL SIESTA ***

Aparthotel położony jest w uzdrowiskowej dzielnicy miasta Hajdúszoboszló, w odległości 200 m od kąpieliska.

Pokoje hotelowe:

W aparthotelu dostępne są apartamenty jednopokojowe i półtorapokojowe (jeden duży pokój a drugi mały - dla 4 osób). Apartamenty posiadają balkon, łazienkę, kuchnię wyposażoną w komplet naczyń, lodówkę, sprzęt mikrofalowy, czajniki elektryczne i blat elektryczny co zapewnia możliwość samodzielnego gotowania. W pokojach znajduje się również TV z programami satelitarnymi oraz WI-FI.

Wyżywienie:

2 posiłki dziennie, śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane.

Świadczenia:

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA ZABIEGÓW ZDROWOTNYCH:

Przed wyjazdem na wycieczkę prosimy skonsultować się z własnym lekarzem na temat przeciwskazań zdrowotnych. Proponujemy również zabranie od lekarza zaświadczenia o stanie zdrowia w jezyku angielskim. Zabiegi na miejscu przepisuje lekarz podczas badania lekarskiego.

KURACJA NA START - 360 zł

1 badanie lekarskie + 1 wizyta kontrolna + 5 zabiegów

MAŁA KURACJA - 495 zł

1 badanie lekarskie + 1 wizyta kontrolna + 7 zabiegów

DUŻA KURACJA - 610 zł

1 badanie lekarskie + 1 wizyta kontrolna + 15 zabiegów

KURACJA EXTRA - 765 zł

1 badanie lekarskie + 1 wizyta kontrolna + 15 zabiegów /w tym 5 zabiegów extra do wyboru - 30-minutowy ręczny masaż limfatyczny, 30-minutowy masaż leczniczy, 30-minutowy masaż stóp, 30-minutowy masaż Thai, zabieg krio, 30-minutowa indywidualna gimnastyka lecznicza/

KĄPIELE LECZNICZE PRZECIW POWIKŁANIOM STRESU - 765 zł

1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

ZABIEGI PRZECIWKO BÓLOWI ODCINKA LĘDZWIOWEGO - 765 zł

1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

LECZENIE ZWYRODNIENIA STAWÓW  - 765 zł

1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

METODY TERAPII ZAPALNYCH SCHORZEŃ STAWÓW - 765 zł

1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

LECZENIE CHOROBY BECHTEREWA - 765 zł

1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

LECZENIE ZABURZEŃ KRĄŻENIA - 765 zł

1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

METODY LECZENIA OSTEOPOROZY I JEJ ZAPOBIEGANIE - 765 zł

1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka ze spokojnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

zamknijAparthotel Siesta ABDAR SENIORAparthotel Siesta Abdar Seniorhotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Aparthotel Siesta Abdar Senior

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj