Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Ateny Wycieczka Lotnicza Z Krakowahotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem, odprawa, przelot. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny na odpoczynek. DZIEŃ 2-3 2-dniowe zwiedzanie ATEN , w trakcie którego zobaczymy m.in: Akropol - najważniejsze miejsce w Atenach: Partenon, Erechtejon z rzeźb...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Abdar

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem, odprawa, przelot. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny na odpoczynek.

DZIEŃ 2-3

2-dniowe zwiedzanie ATEN, w trakcie którego zobaczymy m.in:

Akropol - najważniejsze miejsce w Atenach: Partenon, Erechtejon z rzeźbami Karietyd, Propyleje, antyczna Agora, Asklepion - świątynia na cześć boga medycyny, Teatr Dionizosa i Odeon Heroda.

Monastiraki - dzielnica Aten, z którego rozciąga się ładny widok na Akropol, w centralnym punkcie gwarny, pełen kawiarenek, restauracji i sklepów. W dzielnicy zobaczymy bibliotekę Hadriana, kościół Pantanassa, meczet Tzistarakis oraz tętniący życiem ateński bazar.

Plaka - nazywana „sąsiedztwem Bogów” ze względu na górujące nad dzielnicą wzgórze Akropolu. Modny kierunek spacerów turystów i lokalsów, z wąskimi uliczkami, schodami, mnóstwem knajpek, tawern i sklepów z pamiątkami.

Anafiotika - malownicza dzielnica z białymi domkami przypominającymi te na Santorini czy Mykonos.

Pozostałe atrakcje centrum Aten: Wieża wiatrów, parlament Grecki z Grobem Nieznanego Żołnierza, przed którym wartę strzegą gwardziści ubrani w tradycyjny strój (plisowane spódniczki, buty z pomponami, charakterystyczne czapki), Ogrody Narodowe z Zappeionem, Stadion Panatenejski gdzie odbyła się pierwsza nowożytna olimpiada, Akademia Ateńska, Łuk Hadriana, Świątynia Zeusa.

Wyjazd kolejką na wzgórze Lykabettos, z którego rozciąga się najlepsza panorama i widok na całe miasto.

Dla chętnych możliwość uczestniczenia w tradycyjnym wieczorze greckim z tańcami i muzyką na żywo. Koszt dodatkowy ok 35-45 eur.

Zwiedzanie Aten odbywa się komunikacją miejską / pieszo.

DZIEŃ 4

Śniadanie w formie suchego prowiantu, przejazd na lotnisko, odprawa, powrót na lotnisko w Polsce.

TERMINY WYCIECZKI:

01-04.05.2019, 19-22.06.2019, 14-17.08.2019, 11-14.09.2019, 09-12.10.2019

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 20 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wylotu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.
zamknijAteny Wycieczka Lotnicza Z KrakowaAteny Wycieczka Lotnicza Z Krakowahotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Ateny Wycieczka Lotnicza Z Krakowa

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj