Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Białoruś Polskimi Śladamihotel 2.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, nocny przejazd przez Polskę. DZIEŃ 2 Przekroczenie granicy, przyjazd do KOBRYNIA , gdzie zobaczymy m.in: gród rodzinny Mickiewiczów, sobór prawosławny, kościół katolicki pw. Zaśnięcia N...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, nocny przejazd przez Polskę.

DZIEŃ 2

Przekroczenie granicy, przyjazd do KOBRYNIA, gdzie zobaczymy m.in: gród rodzinny Mickiewiczów, sobór prawosławny, kościół katolicki pw. Zaśnięcia NMP, cerkiew. Kolejnym punktem będzie BEREZY KARTUSKA, gdzie zobaczymy pozostałości polskiego obózu dla więźniów politycznych oraz ruiny warownego klasztoru kartuzów. Przejazd do BARANOWICZ krótki spacer po starym mieście. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie okolicznych miejscowości: SŁONIM z kościołem Św. Andrzeja, klasztorami Bernardynów i Bernardynek oraz pobliskie ŻYROWICE zwane Białoruską Częstochową. Żyrowicka Ikona Matki Bożej należy do największych świętości Cerkwi prawosławnej na Białorusi. Następnie zwiedzimy RÓŻANĄ z imponującymi ruinami pałacu Sapiehów, klasztorem Bazylianów i renesansowym kościołem Św.Trójcy. Ostatnim punktem będzie KOSÓW POLESKI z pozostałościami dworku Mereczowszczyzna, w którym urodził się T. Kościuszko. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie, spacer po PIŃSKU w trakcie którego zobaczymy m.in: kompleks klasztorny Franciszkanów z barokową katedrą Wniebowzięcia NMP, Kolegium Jezuitów, a w nim Muzeum Polesia oraz szlachecki dwór Butrymowiczów, kościół Bernardynów. Przejazd do MOTOLU, zwiedzanie Muzeum Sztuki Ludowej połączone z występem zespołu folklorystycznego. Postój w JANOWIE POELSKIM - miejscu śmierci Andrzeja Boboli. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie, przejazd do BRZEŚCIA, zwiedzanie twierdzy Brzeskiej - zespół fortyfikacji wzniesionych przez Imperium Rosyjskie w 1. połowie XIX wieku w skład której wchodzą cytadela, bramy obronne oraz Pomnik radzieckich obrońców Twierdzy. Przejazd do WOŁCZYNA, miejscowości, w której urodził sie ostatni król Polski, Stanisław August Poniatowski. Dziś po dawnym zespole pałacowo-parkowym, pozostały ruiny kościoła Świętej Trójcy na rzucie kwadratu, wybudowanym na wzór rzymskiego Santa Maria Maggiore. Wyjazd w drogę powrotną, przekroczenie granicy Polsko-Białoruskiej.

DZIEŃ 6

Powrót do Katowic / Krakowa w godzinach nocnych/porannych. Godzina powrotu może ulec zmianie ze względu na kontrole graniczne i sytuację drogową.

TERMINY WYCIECZKI:

30.04-05.05.2019, 18-23.06.2019, 13-18.08.2019, 10-15.09.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do poruszania się po krajach poza UE potrzebny jest paszport ważny jeszcze minimum 6 miesięcy od momentu przekraczania granicy w drodze powrotnej. Przy wyjeździe na Białoruś potrzebna dodatkowo jest wiza - koszt wizy to 70 zł. Osoby posiadające paszporty wydane przez inne kraje niż Polska zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych oraz ewentualnego wyrobienia wizy.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 14 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

zamknijBiałoruś Polskimi ŚladamiBiałoruś Polskimi Śladamihotel 2.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Białoruś Polskimi Śladami

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj