Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Drezno Miśnia Szwajcaria Saksońskahotel 2.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę. Przejazd do MORITZBURGA , gdzie zobaczymy z zewnątrz barokowy pałac położony na wodzie - zbudowany został jako płac myśliwski dla księcia Maurycego Wettyna. Przejazd do MIŚNI - miasta słynącego z produkcji ...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę. Przejazd do MORITZBURGA, gdzie zobaczymy z zewnątrz barokowy pałac położony na wodzie - zbudowany został jako płac myśliwski dla księcia Maurycego Wettyna. Przejazd do MIŚNI - miasta słynącego z produkcji porcelany. W trakcie spaceru zobaczymy: manufakturę porcelany, zamek Albrechtsburg w którym działała pierwsza manufaktura porcelany w Europie (z zewnątrz), katedrę św. Jana i św. Donata, zabytkową zabudowę starego miasta. Przejazd na miejsce noclegowe, nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie, przejazd do DREZNA, spacer po zabytkowym starym mieście: Großer Garten - najpiękniejszy park Drezna z wczesnobarokowym pałacem, szklana manufaktura (z zewnątrz) słynąca z produkcji Volkswagena Phaeton. Przejazd do centrum komunikacją miejską, kontynuacja zwiedzania starego miasta odbudowanego ze zniszczeń II wojny światowej: barokowy Pałac Zwinger, Albertinum, zamek Drezdeński, Kościół Marii Panny, Opera Sempera, katedra św. Trójcy, Orszak Książąt, nowa Synagoga. Przejazd do PILNITZ, spacer po pełnych rozmachu ogrodach w stylu angielskim i chińskim. Wizyta w pałacu w stylu azjatyckim podarowanym Hrabinie Cosel przez Augusta Mocnego. Powrót na nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie, przejazd do KONIGSTEIN - warownej twierdzy zbudowanej przez Czechów w XIII wieku. Spacer po twierdzy - stara zbrojownia, zamek Magdaleny, zamek Fryderyka, budynek studzienny wraz ze studnią. Przejazd do BASTEI, gdzie zobaczymy jedne z najładniejszych formacji skalnych na terenie Szwajcarii Saksońskiej. Przejazd do BUDZISZYNA - miasta związanego z Serbołużyczanami, którzy zamieszkują miasto po dzień dzisiejszy. Spacer po starówce miasta: ratusz z zegarem słonecznym, Katedra św. Piotra, Bogata Wieża, Brama Mikołajska, Serbski Dom, wieża Macieja, zamek Ortenburg.

W terminach: 01-04.05.2019, 20-23.06.2019, 15-18.08.2019 wyjazd powrotny z Niemiec w godzinach wieczornych, przyjazd do Polski w godzinach porannych dnia 4. Powroty do miast realizowanych antenkami w godzinach porannych / południowych dnia 4. W terminach 13-15.09.2019, 11-13.10.2019 wyjazd powrotny z Niemiec w godzinach popołudniowych, przyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych. Powroty do miast realizowanych antenkami w godzinach nocnych / porannych dnia 4.. Godzina powrotu może ulec zmianie ze względu na sytuację drogową.

TERMINY WYCIECZKI:

01-04.05.2019, 20-23.06.2019, 15-18.08.2019, 13-15.09.2019, 11-13.10.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

zamknijDrezno Miśnia Szwajcaria SaksońskaDrezno Miśnia Szwajcaria Saksońskahotel 2.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Drezno Miśnia Szwajcaria Saksońska

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj