Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Kijów Wycieczka Lotnicza Z Krakowahotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem, odprawa, przelot. Przejazd na zwiedzanie miasta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. DZIEŃ 1-3 3-dniowe zwiedzanie KIJOWA , w trakcie którego zobaczymy m.in: Sofia Kijowska - prawosławny mona...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem, odprawa, przelot. Przejazd na zwiedzanie miasta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie.

DZIEŃ 1-3

3-dniowe zwiedzanie KIJOWA, w trakcie którego zobaczymy m.in:

Sofia Kijowska - prawosławny monastyr z XI-wiecznym Soborem Sofijskim, w którym zachowały się niepowtarzalne mozaiki i freski autorstwa artystów bizantyjskich i ruskich, Monastyr o Złotych Kopułach pod wezwaniem Michała Archanioła (Michajłowski Monastyr),

Zjazd św. Andrzeja - jedna z najstarszych ulic Kijowa, przy której znajdują się liczne galerie i kramy twórców ludowych, Cerkiew św. Andrzeja (Andriejewska cerkiew) - wspaniała barokowa świątynia z zielonym dachem,

Złota Brama - średniowieczna brama wjazdowa do kijowskiego gródu Jarosława, Sobór św. Włodzimierza - świątynia powstała na 900-lecie chrztu Rusi Kijowskiej,

dzielnica Padół z monasterem florowskim, Akademią Mohylańską, domem Piotra Wielkiego, fontanną Samsona, wzgórzem Zamkowym (Kisielówka), placem Kontraktowym z odbudowaną cerkwią Zaśnięcia Matki Bożej

Narodowa Opera Ukrainy, Majdan Niezależności - główny plac miasta, Chreszczatyk - reprezentacyjna ulica miasta,

dzielnica rządowa - gmach Parlamentu, gmach Werhownej Rady, pałac Mariinski. stadiom Dynamo,

Ławra Kijowsko – Peczerska, która jest duchową kolebką Rusi, jedną z najwspanialszych atrakcji turystycznych Kijowa; spacer przez Ławrę dolną (cerkiew Podwyższenia Krzyża Pańskiego, cerkiew Narodzenia Bogurodzicy) pod monumentalny pomnik Matka-Ojczyzna o wysokości 62 m.

Zwiedzanie Kijowa odbywa się komunikacją miejską / pieszo.

DZIEŃ 4

Śniadanie, przejazd na lotnisko, odprawa, powrót na lotnisko w Polsce.

TERMINY WYCIECZKI:

04-07.05.2019, 22-25.06.2019, 17-20.08.2019, 14-17.09.2019, 12-15.10.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do przekroczenia granicy Ukraińskiej wymagany jest paszport ważny na okres nie mniej niż 3 miesiące. Osoby posiadające paszporty wydane przez inne kraje niż należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych oraz ewentualnego wyrobienia wizy. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 20 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wylotu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

zamknijKijów Wycieczka Lotnicza Z KrakowaKijów Wycieczka Lotnicza Z Krakowahotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Kijów Wycieczka Lotnicza Z Krakowa

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj