Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Kresowa Przygodahotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy. Przejazd w kierunku Ukrainy. Przyjazd do LWOWA w godzinach popołudnionych, spotkanie z przewodnikiem miejskim. Przejazd krajoznawczy po mieście Lwowie. Zwiedzanie: Stary Rynek; Wały Hetmańskie; Plac Mickiewicza; Teatr Opery i Bal...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy. Przejazd w kierunku Ukrainy. Przyjazd do LWOWA w godzinach popołudnionych, spotkanie z przewodnikiem miejskim. Przejazd krajoznawczy po mieście Lwowie. Zwiedzanie: Stary Rynek; Wały Hetmańskie; Plac Mickiewicza; Teatr Opery i Baletu; Kościół Dominikanów; Katedra Łacińska; Kaplica Boimów; Katedra Ormiańska. W trakcie zwiedzania chwila czasu wolnego na posiłek, wymianę walut oraz zakupy. Przejazd do hotelu na obrzeżach Lwowa, nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Wykwaterowanie. Kontynuacja zwiedzania: Katedra Greckokatolicka św.Jury; Cmentarz Łyczakowski; Cmentarz Orląt; Przejazd do Kamieńca Podolskiego, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie KAMIEŃCA PODOLSKIEGO: Twierdza, Katedra, Stare Miasto. Przejazd do Chocimia, zwiedzanie twierdzy. Po drodze zwiedzanie Okopów św. Trójcy. Zwiedzanie ZBARAŻA. Przejazd w okolice Krzemieńca, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie KRZEMIEŃCA: • Liceum Krzemienieckie • Muzeum Słowackiego. Przejazd w kierunku Lwowa, po drodze zwiedzanie Prawosławnej Częstochowy - Ławry Poczajowskiej oraz miejsca urodzenia Jana III Sobieskiego - zamek w OLESKU. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 5

Przyjazd do Polski w godzinach nocnych / porannych. Uwaga!!! godzina powrotu jest uzależniona od czasu oczekiwania na granicy.

TERMINY WYCIECZKI:

01-05.05.2019, 22-26.05.2019, 19-23.06.2019, 17-21.07.2019, 14-18.08.2019, 11-15.09.2019, 09-13.10.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do przekroczenia granicy Ukraińskiej wymagany jest paszport ważny na okres nie mniej niż 3 miesiące. Osoby posiadające paszporty wydane przez inne kraje niż należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych oraz ewentualnego wyrobienia wizy. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

zamknijKresowa PrzygodaKresowa Przygodahotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Kresowa Przygoda

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj