Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Londyn Wycieczka Lotnicza Z Krakowahotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem, odprawa, przelot. Przejazd na zwiedzanie Londynu. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny na odpoczynek. DZIEŃ 1-3 3-dniowe zwiedzanie LONDYNU , w trakcie którego zobaczy...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem, odprawa, przelot. Przejazd na zwiedzanie Londynu. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny na odpoczynek.

DZIEŃ 1-3

3-dniowe zwiedzanie LONDYNU, w trakcie którego zobaczymy m.in:

Trafalgar Square z kolumną Nelsona, spacer do Piccadily Circus słynącego z kolorowych reklam, następnie spacer po Soho – dzielnicy kin, teatrów, restauracji, oraz po dzielnicy chińskiej. Dla chętnych możliwość wejścia do British Museum.

Spacer obok Parlamentu, Big Bena, Westminster Bridge z widokiem na London Eye, Opactwo Westministerskie, 10 Downing Street – rezydencja i biuro premiera Wielkiej Brytanii oraz siedziba Rządu, St. James Park, Buckingham Palace, Harrods,

Dzielnica Greenwich z Londyńskim Obserwatorium Katedra Św. Pawła, Pomnik Wielkiego Pożaru Londynu, Tower of London - zwiedzanie tego jednego z najlepiej zachowanych średniowiecznych zamków. Oglądanie kolekcji klejnotów koronnych - zbioru najpiękniejszych i najbardziej wartościowych klejnotów świata, a następnie wnętrz Tower - budowli będącej w ciągu swej długiej historii rezydencją królewską, zbrojownią, więzieniem, miejscem straceń, mennicą. Następnie spacer po słynnym moście Tower Bridge.

Zwiedzanie Londynu odbywa się komunikacją miejską / pieszo.

DZIEŃ 3

Śniadanie, po zwiedzaniu przejazd na lotnisko, odprawa, powrót na lotnisko w Polsce.

TERMINY WYCIECZKI:

02-04.05.2019, 23-25.05.2019, 21-23.06.2019, 19-21.07.2019, 16-18.08.2019, 13-15.09.2019, 11-13.10.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do poruszania się po UK potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 20 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wylotu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

zamknijLondyn Wycieczka Lotnicza Z KrakowaLondyn Wycieczka Lotnicza Z Krakowahotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Londyn Wycieczka Lotnicza Z Krakowa

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj