Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Odlotowa Kresowa Przygoda Z Krakowahotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem, odprawa, przelot. Przejazd krajoznawczy po ulicach LWOWA : ul. Gródecka, więzienie "Brygidki" (dawny klasztor), kościół św. Anny, Uniwersytet Jana Kazimierza (d. ...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem, odprawa, przelot. Przejazd krajoznawczy po ulicach LWOWA: ul. Gródecka, więzienie "Brygidki" (dawny klasztor), kościół św. Anny, Uniwersytet Jana Kazimierza (d. Sejm Galicyjski), kościół św. Elżbiety, gmach Politechniki Lwowskiej, kościół św. Marii Magdaleny. Czas wolny na wymianę waluty, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Lwowa: Katedra Greckokatolicka św.Jury; Cmentarz Łyczakowski; Cmentarz Orląt. W trakcie zwiedzania chwila czasu wolnego na posiłek oraz zakupy. Przejazd do Kamieńca Podolskiego, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie KAMIEŃCA PODOLSKIEGO: Twierdza, Katedra, Stare Miasto. Przejazd do CHOCIMIA, zwiedzanie twierdzy. Po drodze zwiedzanie Okopów św. Trójcy. Zwiedzanie ZBARAŻA. Przejazd w okolice Krzemieńca, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie KRZEMIEŃCA: • Liceum Krzemienieckie • Muzeum Słowackiego. Przejazd w kierunku Lwowa, po drodze zajedziemy do POCZAJOWA na zwiedzanie Prawosławnej Częstochowy - Ławry Poczajowskiej oraz miejsca urodzenia Jana III Sobieskiego - zamek w OLESKU. Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie, kontynuacja zwiedzania Lwowa: Stary Rynek; Wały Hetmańskie; Plac Mickiewicza; Teatr Opery i Baletu; Kościół Dominikanów; Katedra Łacińska; Kaplica Boimów; Katedra Ormiańska. Przejazd na lotnisko, odprawa, powrót na lotnisko w Polsce.

TERMINY WYCIECZKI: 01-05.05.2019, 19-23.06.2019, 14-18.08.2019, 11-15.09.2019, 09-13.10.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do przekroczenia granicy Ukraińskiej wymagany jest paszport ważny na okres nie mniej niż 3 miesiące. Osoby posiadające paszporty wydane przez inne kraje niż należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych oraz ewentualnego wyrobienia wizy. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 20 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wylotu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

zamknijOdlotowa Kresowa Przygoda Z KrakowaOdlotowa Kresowa Przygoda Z Krakowahotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Odlotowa Kresowa Przygoda Z Krakowa

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj