Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Poczdam Wycieczka Jednodniowa

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Wyjazd z Polski wg. rozkładu, przejazd przez Niemcy do Poczdamu. DZIEŃ 2 Przyjazd do POCZDAMU w godzinach porannych, spacer rozpoczniemy od Pałacu Cecilienhof inspirowany angielskim stylem Tudorów, zbudowany przez niemieckiego cesarza Wilhelma II z dynas...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu, przejazd przez Niemcy do Poczdamu.

DZIEŃ 2

Przyjazd do POCZDAMU w godzinach porannych, spacer rozpoczniemy od Pałacu Cecilienhof inspirowany angielskim stylem Tudorów, zbudowany przez niemieckiego cesarza Wilhelma II z dynastii Hochenzollernów, która rządziła w Niemczech do 1918 r. Miejsce to stało się znane na świecie dzięki konferencji w Poczdamie, która odbyła się tu w 1945 r. Następnym punktem będzie kolonia rosyjska Alexandrówka – osiedle drewnianych domów w stylu rosyjskim z początku XIX w. Przejazd do centrum Poczdamu, spacer po dzielnicy Holenderskiej, gdzie zobaczymy domy z czerwonej cegły zbudowane w stylu baroku holenderskiego. Spacer po starym mieście - Kościół św. Piotra i Pawła, ulica Brandenburska, Brama Brandenburska. Kolejnym punktem będzie zespół pałacowy Sanssouci, gdzie zobaczymy wybrane obiekty znajdujące się na jego terenie - m.in: Pałac Sanssouci, Kościół Pokoju, Łaźnie rzymskie, nowa oranżeria. Wyjazd z Poczdamu w godzinach późnowieczornych, nocny przejazd do Polski.

DZIEŃ 3

Powrót do Krakowa oraz innych miast w godzinach nocnych. Godzina powrotu może ulec zmianie ze względu na sytuację drogową.

TERMINY WYCIECZKI:

30.08-01.09.2019, 11-13.10.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

6. Wycieczka jednodniowa bez noclegu.

zamknijPoczdam Wycieczka JednodniowaPoczdam Wycieczka Jednodniowa

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Poczdam Wycieczka Jednodniowa

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj