Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Południowe Zamki Czeskie Comforthotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy. Zwiedzanie rozpoczniemy od położonej wśród jezior miejscowości TELCZ , gdzie zobaczymy jeden z najbardziej charakterystycznych przykładów zabudowy renesansowej na terenie Czech. Dzięki...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy. Zwiedzanie rozpoczniemy od położonej wśród jezior miejscowości TELCZ, gdzie zobaczymy jeden z najbardziej charakterystycznych przykładów zabudowy renesansowej na terenie Czech. Dzięki zachowaniu oryginalnej formy zabudowy rynku oraz samego zamku miasto zostało wpisane na listę UNESCO. Następnie udamy się do JINDRICHUV HRADEC, gdzie będziemy spacerować po zabytkowej części miasta: Plac Masaryka z kolumną morową, synagoga, Kościół św. Marii Magdaleny, Kościół św. Jakuba, renesansowy zamek położony nad jeziorem ( z zewnątrz). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie, zwiedzanie rozpoczniemy od miejscowości TREBON - spacer po renesansowych wnętrzach zamku Rozemberków oraz zabytkowe stare miasto z malowniczym rynkiem. Przejazd do CZESKIEGO KRUMLOVA - perły wśród wszystkich miast Czeskich wpisanych na listę UNESCO. Spacer po starym mieście malowniczo położonego na zakolach rzeki Wełtawy - brama Budziejowicka, Latran, rynek z ratuszem, kościół św. Wita, kolumna maryjna. Zwiedzanie z przewodnikiem wnętrz zamku - drugiego co do wielkości na terenie Czech. Dzień zakończymy wizytą w browarze w CZESKICH BUDZIEJOWICACH, w którym produkuje się piwo Budwaiser. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do HLUBOKA NAD WEŁTAWĄ, gdzie zobaczymy jeden z najpiękniejszych pałaców na terenie Europy - neogotycki pałac Schwarzenbergów wzorowany na angielskim Windsorze. Spacer po komnatach z rodowymi kolekcjami Schwarzenbergów. Przejazd do gotyckiego zamku ZVIKOV - siedziby pierwszych królów czeskich na szlaku handlowym nad Wełtawą. Następnie popłyniemy statkiem po zalewie w kierunku zamku ORLIK - zbudowanego początkowo jako gotycki gród, następnie przebudowywany na przestrzeni wieków do dzisiejszego wyglądu. W środku zamku zobaczymy empirowe wnętrza z kolekcjami mebli. Wyjazd powrotny z Czech w godzinach wieczornych, przyjazd do Polski w godzinach porannych dnia 4. Powroty do miast realizowanych antenkami w godzinach porannych / południowych dnia 4.

TERMINY WYCIECZKI:

01-04.05.2019, 20-23.06.2019, 15-18.08.2019, 12-15.09.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

zamknijPołudniowe Zamki Czeskie ComfortPołudniowe Zamki Czeskie Comforthotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Południowe Zamki Czeskie Comfort

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj