Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Śladem Morawskiego Winahotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy. Przejazd do LEDNIC , wizyta z neogotyckim pałacu, który należał do rodu Lichtensztejnów. Spacer po ogrodach w stylu francuskim. Przyjazd do miejscowości MIKULOV , będącej stolicą winia...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy. Przejazd do LEDNIC, wizyta z neogotyckim pałacu, który należał do rodu Lichtensztejnów. Spacer po ogrodach w stylu francuskim. Przyjazd do miejscowości MIKULOV, będącej stolicą winiarskiego regionu Palava. Spacer po starówce miasteczka: rynek z zabytkową mieszczańską zabudową, m.in kamienica pod Rycerzami oraz kolumna maryjna, kościół św. Anny, w którym pochowani są przedstawiciele szlacheckiego rodu Dietrichstein, gotycka wieża, barokowy kościół św. Krzyża, barokowy zamek wraz z ogrodami. Przejazd do hotelu, dla chętnych wieczór z winem - kolacja połączona z degustacją win. Nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie, przejazd do miejscowości MILOTICE, gdzie zobaczymy z zewnątrz barokowy pałac położony wśród plantacji winorośli regionu Slovacko. Przy pałacu znajduje się francuski ogród barokowy, bażanteria, oranżeria i stajnie. Przejazd do BUCHLOVA, gdzie znajduje się tajemniczy zamek położony na wysokim wzgórzu. W środku zamku zobaczymy bogatą kolekcję muzealną, a z wieży widokowej przepiękny widok na rejon Slovacko. Następnie przejedziemy do BUCHLOVIC, gdzie odwiedzimy barokowy pałac zbudowany w stylu willi wiejskiej wraz z rozległymi ogrodami zamieszkałymi przez pawie. Przejazd do UHERSKEHO HRADISTE, gdzie zobaczymy rynek mariański z kolumną maryjną oraz zabytkową zabudową, Plac masaryka ze starym ratuszem i wieżą zwaną "Slovacka Piza". W programie również kaplica św. Elżbiety, kościół p.w. Wniebowzięcia Panny Marii, kościół klasztorny jezuitów. Zwiedzanie miasta zakończymy wizytą w piwniczce winnej, gdzie spróbujemy win z rejonu Slovacko. Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie, wizyta w miejscowości VELEHRAD, gdzie zobaczymy jeden z największych obiektów pielgrzymkowych w tej części Europy - bazylikę Wniebowzięcia NMP i świętych Cyryla i Metodego zwaną "Morawską Częstochową". Następnie udamy się do KROMERIZU, gdzie zobaczymy zabytki wpisane na listę UNESCO - barokowy ogród kwiatowy, Pałac Arcybiskupi, Ratusz, Kościół św. Maurycego, Kościół św. Jana Chrzciciela. Wyjazd powrotny z Czech w godzinach wieczornych, przyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych lub nocnych dnia 4. Powroty do miast realizowanych antenkami w godzinach nocnych / porannych dnia 4.

TERMINY WYCIECZKI:

01-04.05.2019, 20-23.06.2019, 15-18.08.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

 

zamknijŚladem Morawskiego WinaŚladem Morawskiego Winahotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Śladem Morawskiego Wina

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj