Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Transylwania Comforthotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację i Węgry. DZIEŃ 2 Przekroczenie granicy Rumuńskiej w godzinach porannych. Przyjazd do TURDY na zwiedzanie jednej z największych i najstarszych kopalni w Europie – Saliny Turda. Główna komnata Sa...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację i Węgry.

DZIEŃ 2

Przekroczenie granicy Rumuńskiej w godzinach porannych. Przyjazd do TURDY na zwiedzanie jednej z największych i najstarszych kopalni w Europie – Saliny Turda. Główna komnata Saliny jest tak ogromna, że mieści w sobie m. in. amfiteatr, diabelski młyn, pole do minigolfa, tory do kręgli i plac zabaw, a także podziemne słone jezioro. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie, przyjazd do SIGHISOARY , spacer po zabytkowym średniowiecznym mieście wpisanym na listę UNESCO, dom w którym urodził się Wlad Palownik - legendarny Drakula, popiersie Drakuli, Wieża Zegarowa. Przejazd do BRASZOWA, spacer po starym mieście: rynek z okazałym Ratuszem, Baszta Tkaczy, Baszta Kowali, Brama Katarzyny, Dom Rady z XVw., gotycki "Czarny Kościół". Czas wolny i przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Przejazd do miejscowości SINAIA - "Perła Karpat", słynnego uzdrowiska i ośrodka narciarskiego w którym zobaczymy zamek myśliwski Peles - zbudowany w stylu niemieckiego renesansu. Przejazd do miejscowości RASNOV – zwiedzanie charakterystycznej dla tego regionu budowli – zamku chłopskiego. Następnie przejazd do Zamku Draculi w BRANIE. Zbudowany na wysokiej skale zamek uderza niezwykle skomplikowaną bryłą. Wewnątrz zwiedzamy komnaty. Czas wolny na rumuńskim targu. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Wykwaterowanie. przejazd do miejscowości BIERTAN, zwiedzanie ufortyfikowanego zespołu kościelnego. Biertan to wioska zamieszkała przez Sasów, w której zachował się największy w Transylwanii ufortyfikowany zespół kościelny wpisany na Listę UNESCO. Kościół może się poszczycić trzema pierścieniami murów obronnych, kuriozalną wieżą rozwodników oraz gotyckim zborem luterańskim z zachowanym gotyckim wyposażeniem. Wyjazd w drogę powrotną.

DZIEŃ 6

Powrót do Polski w godzinach porannych.

TERMINY WYCIECZKI:

30.04-05.05.2019, 18-23.06.2019, 13-18.08.2019, 10-15.09.2019 

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE: 

1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

zamknijTransylwania ComfortTransylwania Comforthotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Transylwania Comfort

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj