Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Wrocław Z Kotliną Kłodzką

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Wyjazd z wg. rozkładu jazdy, przejazd do WROCŁAWIA . Spacer po zabytkowym Starym Mieście: Jatki, Pomnik Zwierząt Rzeźnych, Kościół św. Elżbiety, Rynek, Nowy Ratusz, zabytkowe Kamienice, Plac Solny, Ratusz, Uniwersytet Wrocławski. Przejście na Ostr&oa...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Wyjazd z wg. rozkładu jazdy, przejazd do WROCŁAWIA. Spacer po zabytkowym Starym Mieście: Jatki, Pomnik Zwierząt Rzeźnych, Kościół św. Elżbiety, Rynek, Nowy Ratusz, zabytkowe Kamienice, Plac Solny, Ratusz, Uniwersytet Wrocławski. Przejście na Ostrów Tumski: Katedra św. Jana Chrzciciela: Kościół św. Bartłomieja i św. Krzyża, Pomnik św. Jana Nepomucena, Most Tumski. Wyspa Piasek: Kościół NMP, Pomnik Kardynała Bolesława Kominka, Most Piaskowy. Panorama Racławicka. Przejazd w kierunku Kłodzka na nocleg, zakwaterowanie.

DZIEŃ 2

Śniadanie, przejazd do KUDOWEJ ZDROJU, spacer po mieście z układem urbanistycznym z XV-XX w, spacer po parku zdrojowym oraz pijalni wód. Przejazd do CZERMEJ, zwiedzanie barokowej Kaplicy Czaszek, której ściany i sklepienie pokrywa ok. 3 tys. ciasno ułożonych czaszek i kości ludzkich - ofiar wojen oraz epidemii chorób zakaźnych. Przejazd do rezerwatu BŁĘDNE SKAŁY, gdzie zespół bloków skalnych tworzy labirynt zwany skalnym miastem. Kolejnym punktem będą WAMBIERZYCE zwane śląskim Jeruzalem, gdzie zobaczymy kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny będący obecnie sanktuarium. Powrót na nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie, spacer po zabytkowej części KŁODZKA: Twierdza Kłodzko, gotycki most Św. Jana, Frańciszkański zespół klasztorny, kościół św. Jerzego i św. Wojciecha, Kościół Matki Bożej Różańcowej, Rynek z ratuszem. Przejazd do miejscowości PACZKÓW zwanej śląskim Carcassonne gdzie zobaczymy gotycki kościół obronny św. Jana Chrzciciela oraz mury obronne z trzema wieżami bramnymi. Przejazd do MOSZNY, gdzie zobaczymy pałac reprezentujący kilka kierunków architektonicznych. Spacer po parku przypałacowym. Wyjazd w drogę powrotną, Powrót do Krakowa w godzinach późnowieczornych. Powrót do miejscowości realizowanych antenkami w godzinach późnowieczornych / nocnych dnia 4.

TERMINY WYCIECZKI:

01-03.05.2019, 20-22.06.2019, 15-17.08.2019, 13-15.09.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do poruszania się po Polsce potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o dokumencie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

zamknijWrocław Z Kotliną KłodzkąWrocław Z Kotliną Kłodzką

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Wrocław Z Kotliną Kłodzką

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj