Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Zakarpaciehotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Abdar:

Program: PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, Przejazd w kierunku Użgorodu przez Polske i Słowację, przekroczenie granicy słowacko-ukraińskiej. Przejazd do UŻGORODU , zwiedzanie zamku Użgorodskiego, greko-katolickiego Soboru pw. Podwyższenia Krzyża, czas wolny na gł&oacu...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AbdarProgram:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, Przejazd w kierunku Użgorodu przez Polske i Słowację, przekroczenie granicy słowacko-ukraińskiej. Przejazd do UŻGORODU, zwiedzanie zamku Użgorodskiego, greko-katolickiego Soboru pw. Podwyższenia Krzyża, czas wolny na głównym deptaku miasta – ulicy Korso. Przejazd do miejsca noclegu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem miejskim. Przejazd w stronę MUKACZEWA, po drodze zwiedzanie myśliwskiego zamku Schoubrunn we wsi Karpaty. Przejazd do Mukaczewa – zwiedzanie zamku Pałanka na Górze Zamkowej, 60 m nad doliną Latarycy - dziedziniec, bastiony, mosty zwodzone, degustacja zakarpackiego wina w podziemiach Zamku. Krotki spacer w centrum miasta (Ratusz, pałac Rakoci, kościół św.Marcina). Czas wolny w centrum miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, chwila wolnego. Przejazd do zamku Sant-Miklosz na nocne zwiedzanie z poczęstunkiem i muzyką przy pochodniach (dla chętnych dodatkowo płatne 25 Euro od osoby przy min.20 uczestnikach).

DZIEŃ 3

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Kontynuacja zwiedzania w DOWGE (cerkwie charakterystyczne dla Zakarpacia), zamek w Dowge, rakoszinskij klasztor męski (możliwość degustacji serów), Goryszańska Rotunda z XII-XIII wieku (unikatowe freski, kopia ikony Matki Boskiej Śnieżnej sprezentowanej przez Papieża), ruiny Niewickiego zamku. Wyjazd z Użgorodu w stronę granicy.

DZIEŃ 4

Przyjazd do Polski w godzinach nocnych, do miast realizowanych antenkami w godzinach porannych / południowych. Uwaga!!! godzina powrotu jest uzależniona od czasu oczekiwania na granicy.

TERMINY WYCIECZKI:

02-05.05.2019, 20-23.06.2019, 15-18.08.2019, 12-15.09.2019, 10-13.10.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do przekroczenia granicy Ukraińskiej wymagany jest paszport ważny na okres nie mniej niż 3 miesiące. Osoby posiadające paszporty wydane przez inne kraje niż należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych oraz ewentualnego wyrobienia wizy. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.

4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.

5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

zamknijZakarpacieZakarpaciehotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Zakarpacie

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj