Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Copper Canyon Meksykhotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Air Tours Club:

Trasa Warszawa - Frankfurt - Mexico City - Teotihuacan - Los Mochis - Posada Barrancas - Creel - Chihuahua - Mexico City – Frankfurt - Warszawa Opis Kraju / Atrakcji Mexico City – jedna z najludniejszych metropolii świata, zamieszkała przez szacunkowo 20-25 milionów ludzi. Założona na dnie wyschnięte...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
13.05.20197 dniSamolotWarszawa × 2
2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
zgodnie z ofertą (ZO)
9970 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 13.05.2019, 06:50 - MEX (MEX), 13.05.2019, 11:20
Przylot:
MEX (MEX), 20.05.2019, 06:50 - WAW (WAW), 20.05.2019, 20:45
Zakwaterowanie:
2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
Wyżywienie:
zgodnie z ofertą (ZO)
Cena zawiera:
 • Oferta należy do kategorii: City break
 • Oferta należy do kategorii: Kulinarne-Foodies
 • Oferta należy do kategorii: Zwiedzanie
 • Pakiet podróżny
 • Pakiet Ubepieczeniowy
Cena nie zawiera:
  03.06.20197 dniSamolotWarszawa × 2
  2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
  zgodnie z ofertą (ZO)
  9970 /os.

  Informacje szczegółowe

  Wylot:
  WAW (WAW), 03.06.2019, 06:50 - MEX (MEX), 03.06.2019, 11:20
  Przylot:
  MEX (MEX), 10.06.2019, 06:50 - WAW (WAW), 10.06.2019, 20:45
  Zakwaterowanie:
  2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
  Wyżywienie:
  zgodnie z ofertą (ZO)
  Cena zawiera:
  • Oferta należy do kategorii: City break
  • Oferta należy do kategorii: Kulinarne-Foodies
  • Oferta należy do kategorii: Zwiedzanie
  • Pakiet podróżny
  • Pakiet Ubepieczeniowy
  Cena nie zawiera:
   Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

   Opis oferty wg: Air Tours Club

   Trasa

   Warszawa - Frankfurt - Mexico City - Teotihuacan - Los Mochis - Posada Barrancas - Creel - Chihuahua - Mexico City – Frankfurt - Warszawa

   Opis Kraju / Atrakcji

   Mexico City– jedna z najludniejszych metropolii świata, zamieszkała przez szacunkowo 20-25 milionów ludzi. Założona na dnie wyschniętego jeziora Texcoco od początku swej historii przyciągała niczym magnes, fascynując kolejne pokolenia. Mexihtli co oznacza  „pępek świata” - ta nazwa nadana przez Azteków pozostaje uzasadniona i dziś.El Chepe–Najbardziej widowiskowa linia kolejowaświata, podczas podróży można podziwiać malownicze krajobrazy gdyż zdaża się żę tory położone są 2 metry od urwiska. Długość torów wynosi 661 km, a trasa prowadzi przez 87 tuneli i 37 mostów oraz częściowo przez Miedziany Kanion.Cope Canyon–Miedziany Kanion jedna z największych atrakcji Meksyku, kanion większy od Wilkeigo Kanionu w USA. Ma on długość 50 km, a wysokość ścian dochodzi do 1400m. Powstał on w wyniku działalności sześciu rzek, które tworzą Rio Fuerte uchodzącej do zatoki Kalifornijskiej. Swoją nazwe zawdzięcza miedziano zielonemu kolorowi ścian . Jest to siedziba Indian Tarahumara-plemie zamieszkujące tamtejsze jaskinie od ponad 300 lat j słynącez niezwykłej wytrzymałości w biegu.Chihuahua–Miasto znane z piosenki"Ah! Chihuahua". Jest to stolica największego Meksykańskiego stanu o tej samej nazwie największymi atrakcjami są Pałac Rządowy przed którym stoi Anioł Niepodległości, Muzeum Meksykańskiej Rewolucji,  ratusz oraz  kolonialny akwedukt z XVIII w.Creel –Miasto położone na południowy zachód od chihuahua,w poblizu kanionu Coopera. Jest to baza wypadowa w góry Sierra Tarahumara gdzie w jaskinniach mieszkają indianie Indianie od ponad 300 lat. Można tam również podziwiać wspaniałe widoki w Dolinie Mnichów i Dolinie Grzybów. Przejazd pociągiem El Chepe z Creel do Cooper Canyon gwarantuje nie zapomniane widoki.      

   Program Ramowy

   Oferta indywidualna - min. 2 osoby

   1 Dzień

   Warszawa– Frankfurt - MeksykOdprawa biletowo– bagażowa na lotnisku Kraków- Balice;Wylot z Krakowa do Frankfurtu;Przylot do Frankfurtu;Wylot z Frankfurtu do Meksyku;Przylot do Meksyku według czasu lokalnego, transfer do hotelu Majestic 3*, zakwaterowanie na 2 noce ze śniadaniami, nocleg.

   2 Dzień

   Mexico City - TeotihuacanŚniadanie w hotelu.Wyjazd do Teotihuacan, po drodze wizyta w Bazylice  Matki Boskiej z Gwadelupy, przejazd do strefy archeologicznej w Teotihuacan, niegdyś wielkiej cywilizacji sięgającej swymi wpływami aż po dzisiejszą Gwatemalę. Spacer po świetnie zachowanym mieście: Pałac Ptaka-Motyla, Piramida Księżyca, Aleja Zmarłych i wejście na jedną z największych piramid świata, Piramidę Słońca.Powrót do Mexico city. Nocleg.

   3 Dzień

   Mexico City– Los MochisŚniadanie, wykwaterowanie, wyjazd na zwiedzanie stolicy Meksyku, w programie m.in. stare miasto z Placem Zocalo,  Pałacem  Narodowym i  Katedrą, wizyta w Muzeum Antropologii, powrót do hotelu, wieczorem czas wolny na spacer po słynnym Placu Garibaldi, gdzie występują zespoły Mariachi.Powrót do hotelu, odebranie bagażu i przelot do Los Mochis.Po przylocie transfer do hotelu Santa Anita 3*, zakwaterowanie na 1 noc, nocleg.

   4 Dzień

   Los Mochis - Posada Barrancas  (Copper Canyon)Wcześnie rano wykwaterowanie i transfer na stację na pociąg zwany Chepe. Możliwość zjedzenia śniadania podczas podróży.Po przyjeździe zwiedzanie ważnych miejsc z widokiem na kanion, miejscowych domów i wspaniałych miejsc do robienia zdjęć.Transfer do hotelu, zakwaterowanie Mansion Taraumara 3* na 1 noc z 3 posiłkami.Obiad i kolacja w hotelu.Nocleg.

   5 Dzień

   Posada Barrancas - CreelŚniadanie, wyjazd na wycieczkę do obszaru Balancing Rock i spacer wzdłuż krawędzi kanionu.Dostępna jest opcjonalnie (za dopłatą) przejażdżka kolejką linową przez przepaść, największą w Ameryki.Następnie powrót do Barrancas i przejazd do Creel .Po przyjeździe transfer do hotelu BW The Lodge at Creel 3*, zakwaterowanie na 2 noce ze śniadaniami, czas wolny, nocleg.

   6 Dzień

   CreelŚniadanie. Wyjazd na zwiedzanie: w programie przystanek przy kamieniu Słonia, jeziorze Arareko, zwiedzanie San Ignacio Mision i domów lokalnych Indian, którzy nadal mieszkają w jaskiniach. Następnie wycieczka do wodospadów Cusárare i Cusárare.Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

   7 Dzień

   Creel - ChihuahuaŚniadanie, czas wolny.Po południu transfer na stację i przejazd pociągiem do Chihuahua.Transfer do hotelu City Express Junior 3*, zakwaterowanie na 1 noc ześniadaniem, nocleg.

   8 Dzień

   Chihuahua - Meksyk – FrankfurtŚniadanie.Transfer z hotelu na lotnisko.Przelot  do Mexico City.Czas wolny.Wieczorem wylot do Frankfurtu.

   9 Dzień

   Frankfurt - WarszawaPrzylot do Frankfurtu;Wylot z Frankfurtu do Warszawy;Przylot do Warszawy.

   Cena Zawiera
   • Przelot na trasie Warszawa - Frankfurt– Mexico City – Frankfurt – Warszawa samolotem rejsowym linii lotniczych LUFTHANSA ;
   • Praelot na trasie Mexico City - Los Mochis i Chihuahua - Mexico City liniami Aeromexico;
   • Zakwaterowanie w hotelach 3*;
   • Wyżywienie zgodnie z programem;
   • Transfery i objazd klimatyzowanym autokarem lub pociągiem;
   • Program zgodnie z programem ramowym;
   • Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna;
   Cena Nie Zawiera
   • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji:4,43 %łącznej wartości umowy.
   Uwagi
   • Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 20 kilogramów bagażu głównego oraz 7 kilogramów bagażu podręcznego
   • Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronachwww.msz.gov.pl.
   * Możliwe wylot z Krakowa, Poznania, Gdańska, Wrocławia.** Cena w oparciu o najniższą taryfę biletu.
   zamknijCopper Canyon MeksykCopper Canyon Meksykhotel 3.0 gwiazdkowy

   Ustaw swoją lokalizację

   Twoja lokalizacja: Warszawa
   anuluj

   Zostaw wiadomość do oferty Copper Canyon Meksyk

   Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

   Preferowany
   kontakt
   Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

   Ustaw swoją lokalizację

   Twoja lokalizacja: Warszawa
   anuluj