Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Copper Canyon Meksykhotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Air Tours Club:

Trasa Warszawa - Frankfurt - Mexico City - Teotihuacan - Los Mochis - Posada Barrancas - Creel - Chihuahua - Mexico City – Frankfurt - Warszawa Opis Kraju / Atrakcji Mexico City – jedna z najludniejszych metropolii świata, zamieszkała przez szacunkowo 20-25 milionów ludzi. Założona na dnie wyschnięte...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Air Tours Club

Trasa

Warszawa - Frankfurt - Mexico City - Teotihuacan - Los Mochis - Posada Barrancas - Creel - Chihuahua - Mexico City – Frankfurt - Warszawa

Opis Kraju / Atrakcji

Mexico City– jedna z najludniejszych metropolii świata, zamieszkała przez szacunkowo 20-25 milionów ludzi. Założona na dnie wyschniętego jeziora Texcoco od początku swej historii przyciągała niczym magnes, fascynując kolejne pokolenia. Mexihtli co oznacza  „pępek świata” - ta nazwa nadana przez Azteków pozostaje uzasadniona i dziś.El Chepe–Najbardziej widowiskowa linia kolejowaświata, podczas podróży można podziwiać malownicze krajobrazy gdyż zdaża się żę tory położone są 2 metry od urwiska. Długość torów wynosi 661 km, a trasa prowadzi przez 87 tuneli i 37 mostów oraz częściowo przez Miedziany Kanion.Cope Canyon–Miedziany Kanion jedna z największych atrakcji Meksyku, kanion większy od Wilkeigo Kanionu w USA. Ma on długość 50 km, a wysokość ścian dochodzi do 1400m. Powstał on w wyniku działalności sześciu rzek, które tworzą Rio Fuerte uchodzącej do zatoki Kalifornijskiej. Swoją nazwe zawdzięcza miedziano zielonemu kolorowi ścian . Jest to siedziba Indian Tarahumara-plemie zamieszkujące tamtejsze jaskinie od ponad 300 lat j słynące z niezwykłej wytrzymałości w biegu.Chihuahua–Miasto znane z piosenki"Ah! Chihuahua". Jest to stolica największego Meksykańskiego stanu o tej samej nazwie największymi atrakcjami są Pałac Rządowy przed którym stoi Anioł Niepodległości, Muzeum Meksykańskiej Rewolucji,  ratusz oraz  kolonialny akwedukt z XVIII w.Creel –Miasto położone na południowy zachód od chihuahua,w poblizu kanionu Coopera. Jest to baza wypadowa w góry Sierra Tarahumara gdzie w jaskinniach mieszkają indianie Indianie od ponad 300 lat. Można tam również podziwiać wspaniałe widoki w Dolinie Mnichów i Dolinie Grzybów. Przejazd pociągiem El Chepe z Creel do Cooper Canyon gwarantuje nie zapomniane widoki.      

Program Ramowy

Oferta indywidualna - min. 2 osoby

1 Dzień

Warszawa– Frankfurt - MeksykOdprawa biletowo– bagażowa na lotnisku Kraków- Balice;Wylot z Krakowa do Frankfurtu;Przylot do Frankfurtu;Wylot z Frankfurtu do Meksyku;Przylot do Meksyku według czasu lokalnego, transfer do hotelu Majestic 3*, zakwaterowanie na 2 noce ze śniadaniami, nocleg.

2 Dzień

Mexico City - TeotihuacanŚniadanie w hotelu.Wyjazd do Teotihuacan, po drodze wizyta w Bazylice  Matki Boskiej z Gwadelupy, przejazd do strefy archeologicznej w Teotihuacan, niegdyś wielkiej cywilizacji sięgającej swymi wpływami aż po dzisiejszą Gwatemalę. Spacer po świetnie zachowanym mieście: Pałac Ptaka-Motyla, Piramida Księżyca, Aleja Zmarłych i wejście na jedną z największych piramid świata, Piramidę Słońca.Powrót do Mexico city. Nocleg.

3 Dzień

Mexico City– Los MochisŚniadanie, wykwaterowanie, wyjazd na zwiedzanie stolicy Meksyku, w programie m.in. stare miasto z Placem Zocalo,  Pałacem  Narodowym i  Katedrą, wizyta w Muzeum Antropologii, powrót do hotelu, wieczorem czas wolny na spacer po słynnym Placu Garibaldi, gdzie występują zespoły Mariachi.Powrót do hotelu, odebranie bagażu i przelot do Los Mochis.Po przylocie transfer do hotelu Santa Anita 3*, zakwaterowanie na 1 noc, nocleg.

4 Dzień

Los Mochis - Posada Barrancas  (Copper Canyon)Wcześnie rano wykwaterowanie i transfer na stację na pociąg zwany Chepe. Możliwość zjedzenia śniadania podczas podróży.Po przyjeździe zwiedzanie ważnych miejsc z widokiem na kanion, miejscowych domów i wspaniałych miejsc do robienia zdjęć.Transfer do hotelu, zakwaterowanie Mansion Taraumara 3* na 1 noc z 3 posiłkami.Obiad i kolacja w hotelu.Nocleg.

5 Dzień

Posada Barrancas - CreelŚniadanie, wyjazd na wycieczkę do obszaru Balancing Rock i spacer wzdłuż krawędzi kanionu.Dostępna jest opcjonalnie (za dopłatą) przejażdżka kolejką linową przez przepaść, największą w Ameryki.Następnie powrót do Barrancas i przejazd do Creel .Po przyjeździe transfer do hotelu BW The Lodge at Creel 3*, zakwaterowanie na 2 noce ze śniadaniami, czas wolny, nocleg.

6 Dzień

CreelŚniadanie. Wyjazd na zwiedzanie: w programie przystanek przy kamieniu Słonia, jeziorze Arareko, zwiedzanie San Ignacio Mision i domów lokalnych Indian, którzy nadal mieszkają w jaskiniach. Następnie wycieczka do wodospadów Cusárare i Cusárare.Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

7 Dzień

Creel - ChihuahuaŚniadanie, czas wolny.Po południu transfer na stację i przejazd pociągiem do Chihuahua.Transfer do hotelu City Express Junior 3*, zakwaterowanie na 1 noc ześniadaniem, nocleg.

8 Dzień

Chihuahua - Meksyk – FrankfurtŚniadanie.Transfer z hotelu na lotnisko.Przelot  do Mexico City.Czas wolny.Wieczorem wylot do Frankfurtu.

9 Dzień

Frankfurt - WarszawaPrzylot do Frankfurtu;Wylot z Frankfurtu do Warszawy;Przylot do Warszawy.

Cena Zawiera
  • Przelot na trasie Warszawa - Frankfurt– Mexico City – Frankfurt – Warszawa samolotem rejsowym linii lotniczych LUFTHANSA ;
  • Praelot na trasie Mexico City - Los Mochis i Chihuahua - Mexico City liniami Aeromexico;
  • Zakwaterowanie w hotelach 3*;
  • Wyżywienie zgodnie z programem;
  • Transfery i objazd klimatyzowanym autokarem lub pociągiem;
  • Program zgodnie z programem ramowym;
  • Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna;
Cena Nie Zawiera
  • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji:4,43 %łącznej wartości umowy.
Uwagi
  • Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 20 kilogramów bagażu głównego oraz 7 kilogramów bagażu podręcznego
  • Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronachwww.msz.gov.pl.
* Możliwe wylot z Krakowa, Poznania, Gdańska, Wrocławia.** Cena w oparciu o najniższą taryfę biletu.
zamknijCopper Canyon MeksykCopper Canyon Meksykhotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Copper Canyon Meksyk

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj