Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Indie Wśród Pałaców Maharadżyhotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Air Tours Club:

Trasa Warszawa - Delhi - Agra - Jaipur - Pushkar - Delhi - Warszawa Opis Kraju / Atrakcji Indie - to kraj legenda, o niewielu miejscach naświecie można tak powiedzieć. Kolebka wspaniałej cywilizacji, synonim biedy i przeludnienia, królestwo bollywoodzkiego kiczu, kraina cudów natury i przyrody, wylęg...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Air Tours Club

Trasa

Warszawa - Delhi - Agra - Jaipur - Pushkar - Delhi - Warszawa

Opis Kraju / Atrakcji

Indie - to kraj legenda, o niewielu miejscach naświecie można tak powiedzieć. Kolebka wspaniałej cywilizacji, synonim biedy i przeludnienia, królestwo bollywoodzkiego kiczu, kraina cudów natury i przyrody, wylęgarnia tropikalnych chorób, wyjątkowa mieszanka różnych religii, zapachów, kolorów, dla jednych czyste piękno i niewyczerpane źródło inspiracji, dla innych syf i najgorszy koszmar. Indie można kochać, albo je nienawidzić, ale na pewno nie można pozostać wobec nich obojętnym.Czerwony Fort -także Lal Qil'ah lub Lal Qila– kompleks budowli fortecznych w New Delhi, w Indiach. W 2007 roku kompleks został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Czerwony Fort był pałacem w nowej stolicy Szacha Dżahana – znajdował się w jednym z siedmiu starożytnych miast Delhi – Shahjahanabadzie.Jaipur– to  zwycięskie miasto otoczone nierównymi pagórkami, na których wznoszą się groźne forty, piękne pałace oraz posiadłości i ogrody porozrzucane tu i ówdzie. Te żyjące pomniki były świadkami wielkich uroczystości takich jak królewskie procesje oraz ciekawe życie mieszkańców.Poza licznymi autobusami i rowerami, miasto od wieków pozostało niezmienione. Jaipur zwany jest przez swoich mieszkańców"różowym miastem".Puszkar - mała osada opierająca się o skraj pustyni Thar. Jej sercem jest urokliwe jezioro, miejsce zgromadzeń, aby zanurzyć się w wodzie święconej i składać ofiary bogom, zaś największym skarbem, jedyna w Indiach świątynia Brahmy. Puszkar jest prastarym i jedynym ośrodkiem Brahmy – pierwszego z bogów hinduistycznych, zasady twórczej, bez której świat by nie istniał. Pushkar jest jednym z najświętszych miejsc dla hinduistów. Ghaty (Schody, na których dokonuje się rytualnych obrzędów związanych z wierzeniami) i Świątynie otaczają małe jeziorko, które stanowi cel pielgrzymek wielu świątobliwych hindusów.Delhi - jest stolicą Indii, tętniąca życiem, gładko łączącą nowoczesność z antykiem. Pomiędzy wspaniałymi drapaczami chmur zauważyć można pomniki przeszłości a wspaniałe, przestronne ogrody i parki zachwycają swoim pięknem. W programie zwiedzanie starej i nowej części Delhi. W programie międzyinnymi: pomnik Mahatma Gandhi, przejazd wzdłuż Czerwonego Fortu ponad rzeką Jamuna, meczet Jama Masjid, Qutub Minar, Brama Indyjska, Parlament, Rashtrapati Bhawan oraz Pałac Prezydencki. Wieczorem kolacja w hotelu. Nocleg.

Program Ramowy

Grupa min. 10 osób

1 Dzień

Warszawa - DelhiOdprawa paszportowo-bagażowa na lotnisku w Warszawie.Wylot z Warszawy do Delhi.

2 Dzień

Delhi - AgraPrzylot do Delhi według czasu lokalnego, formalności wizowe.Przejazd ok. 2,5 godziny do Agry. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu Clark Shiraz 4* na 1 noc ze śniadaniem i kolacją. Po odpoczynku część pierwsza zwiedzania jednego z czołowych miejsc na mapie turystycznej Indii z trzema głównymi zabytkami – Taj Mahal, Fatehpur Sikri i Red Fort. Wizyta w czerwonym forcie. Następnie powrótdo hotelu, kolacja i nocleg.

3 Dzień

Agra - JaipurWcześnie rano zwiedzanie o wschodzie słońca  słynnego kompleksu Taj Mahal.Taj Mahal, uznawany za jeden z Cudów Świata zbudował w XVII wieku władca Mughal Shan Jahan jako dowód miłości do swojej żony Mumatz Mahal. Jego idealna konstrukcja i piękno bryły zachwycają do dzisiaj. Przejazd do Jaipuru, po drodze zwiedzanie pozostałości miasta Fatehpur Sikri. Miasto wybudowane w 1569 roku, przez najwspanialszego mogolskiego cesarza Akbara, tak jak szybko powstało, tak samo szybko zniknęło, przez co określenie jest mianem wymarłego. Miasto zostało opuszczone w 1585 roku, prawdopodobnie z powodu braku wody pitnej, stało się “miastem – widmem”, a stolicę przeniesione do Lahaur. W 1986 roku zespół architektoniczny dawnej stolicy został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do Jaipuru, zakwaterowanie w hotelu Clarks Amer 4* na 2 noce ześniadaniami i kolacjami.Kolacja w hotelu.

4 Dzień

JaipurŚniadanie, wyjazd na zwiedzanie, w programie m.in.: wizyta w Amber Fort, wyjazd na słoniach na wspaniały Bursztynowy Fort. Ściany pokoi tego niesamowitego fortu pokryte są malowidłami i ozdobione przepięknymi inkrustowanymi lustrami. W City Palace odwiedzimy muzeum, w którym mieszczą się zbiory rzadkich rękopisów, zbroje, kostiumy, dywany oraz dzieła malarstwa miniaturowego. Program obejmuje również zwiedzanie Królewskiego Obserwatorium. Jest to tak naprawdę wyszukana fasada, przez którą damy dworu obserwowały codzienne życie ulicy.Po południu czas wolny , kolacja w hotelu, nocleg.

5 Dzień

Jaipur  - PushkarPośniadaniu wyjazd do Pushkar. Po przyjeździe panoramiczny objazd świętego jeziora.Zakwaterowanie w hotelu Brahma Horizon 4* na 2 noce ześniadaniami i kolacjami. Kolacja, nocleg.

6 Dzień

PushkarŚniadanie, zwiedzanie miasta, po południu  czas wolny na spacer po mieście, kolacja w hotelu.

7 Dzień

Pushkar - DelhiPośniadaniu przejazd  do Delhi. Zakwaterowanie w hotelu Mantra Amaltas 4* na 2 noce ze śniadaniami i kolacjami. Kolacja i nocleg.

8 Dzień

DelhiPośniadaniu wyjazd na całodniowe zwiedzanie miasta, w programie m.in.: Old Delhi, przejażdżka rikszami, Jama Masjid, Red Fort, Raj Ghat, Chandi Cowk Market , New Delhi, Qutub Minar, Humayun Tomb, India Gate, budynek parlamentu, Rashtrapati Bhawan. Następnie powrót do hotelu i nocleg.

9 Dzień

Delhi– Warszawa  Transfer na lotnisko.Odprawa biletowo-bagażowa.Wylot do Warszawy.Przylot do Warszawy według czasu lokalnego.

Cena Zawiera
 • Przeloty na trasie Warszawa– Delhi – Warszawa samolotem rejsowym linii lotniczychLOT.
 • Zakwaterowanie w Agrze w hotelu Clarks Shiraz 5* na 1 noc ześniadaniem i kolacją.
 • Zakwaterowanie w Jaipur w hotelu Clarks Amer 5* na 2 noce ześniadaniami i kolacjami.
 • Zakwaterowanie w Pushkar w hotelu Brahma Horizon 4* na 2 noce ześniadaniami i kolacjami.
 • Zakwaterowanie w Delhi w hotelu Mantra Amaltas 4* na 2 noce ześniadaniami i kolacjami.
 • Przejazd na słoniach na Bursztynowy Fort.
 • Przejazd rikszami w Delhi.
 • Zwiedzanie i transfery klimatyzowanym autokarem.
 • Opieka wykwalifikowanego pilota Air Tours Club.
 • Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna.
Cena Nie Zawiera
 • Wizy wjazdowej do Indii240 PLN– wiza wyrabiana on-line, koszt pośrednictwa 100 PLN.
 • Pakietu dewizowego płatnego na miejscu:150 USD.
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji:4,45 %łącznej wartości umowy.
Uwagi
 • Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę:23 kilogramów bagażu głównego oraz8 kilogramów bagażu podręcznego.
 • Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronach www.msz.gov.pl
 • Cena wycieczki przy min. 15 osobach 4 990 PLNod osoby w pokoju 2– osobowym.
zamknijIndie Wśród Pałaców MaharadżyIndie Wśród Pałaców Maharadżyhotel 4.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Indie Wśród Pałaców Maharadży

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj