Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Kolorowy Rajastan Indiehotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Air Tours Club:

Trasa WARSZAWA - ZURYCH - DELHI - AGRA - JAIPUR - PUSHKAR  - MANDAWADELHI - ZURYCH - WARSZAWA    Opis Kraju / Atrakcji Indie - to kraj legenda, o niewielu miejscach naświecie można tak powiedzieć. Kolebka wspaniałej cywilizacji, synonim biedy i przeludnienia, królestwo bollywoodzkiego kiczu, kraina c...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
07.10.20198 dniSamolotWarszawa × 2
2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
zgodnie z ofertą (ZO)
6550 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 07.10.2019, 06:50 - DEL (DEL), 07.10.2019, 11:20
Przylot:
DEL (DEL), 15.10.2019, 06:50 - WAW (WAW), 15.10.2019, 11:20
Zakwaterowanie:
2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
Wyżywienie:
zgodnie z ofertą (ZO)
Cena zawiera:
  Cena nie zawiera:
   02.12.20198 dniSamolotWarszawa × 2
   2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
   zgodnie z ofertą (ZO)
   6550 /os.

   Informacje szczegółowe

   Wylot:
   WAW (WAW), 02.12.2019, 06:50 - DEL (DEL), 02.12.2019, 11:20
   Przylot:
   DEL (DEL), 10.12.2019, 06:50 - WAW (WAW), 10.12.2019, 11:20
   Zakwaterowanie:
   2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
   Wyżywienie:
   zgodnie z ofertą (ZO)
   Cena zawiera:
    Cena nie zawiera:
     04.11.20198 dniSamolotWarszawa × 2
     2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
     zgodnie z ofertą (ZO)
     6550 /os.

     Informacje szczegółowe

     Wylot:
     WAW (WAW), 04.11.2019, 06:50 - DEL (DEL), 04.11.2019, 11:20
     Przylot:
     DEL (DEL), 12.11.2019, 06:50 - WAW (WAW), 12.11.2019, 11:20
     Zakwaterowanie:
     2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
     Wyżywienie:
     zgodnie z ofertą (ZO)
     Cena zawiera:
      Cena nie zawiera:
       Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

       Opis oferty wg: Air Tours Club

       Trasa

       WARSZAWA - ZURYCH - DELHI - AGRA - JAIPUR - PUSHKAR  - MANDAWADELHI - ZURYCH - WARSZAWA  

       Opis Kraju / Atrakcji

       Indie - to kraj legenda, o niewielu miejscach naświecie można tak powiedzieć. Kolebka wspaniałej cywilizacji, synonim biedy i przeludnienia, królestwo bollywoodzkiego kiczu, kraina cudów natury i przyrody, wylęgarnia tropikalnych chorób, wyjątkowa mieszanka różnych religii, zapachów, kolorów, dla jednych czyste piękno i niewyczerpane źródło inspiracji, dla innych syf i najgorszy koszmar. Indie można kochać, albo je nienawidzić, ale na pewno nie można pozostać wobec nich obojętnym.Delhi - jest stolicą Indii, tętniąca życiem, gładko łączącą nowoczesność z antykiem. Pomiędzy wspaniałymi drapaczami chmur zauważyć można pomniki przeszłości a wspaniałe, przestronne ogrody i parki zachwycają swoim pięknem. W programie zwiedzanie starej i nowej części Delhi. W programie międzyinnymi: pomnik Mahatma Gandhi, przejazd wzdłuż Czerwonego Fortu ponad rzeką Jamuna, meczet Jama Masjid, Qutub Minar, Brama Indyjska, Parlament, Rashtrapati Bhawan oraz Pałac Prezydencki. Wieczorem kolacja w hotelu. Nocleg.Jaipur - to  zwycięskie miasto otoczone nierównymi pagórkami, na których wznoszą się groźne forty, piękne pałace oraz posiadłości i ogrody porozrzucane tu i ówdzie. Te żyjące pomniki były świadkami wielkich uroczystości takich jak królewskie procesje oraz ciekawe życie mieszkańców. Poza licznymi autobusami i rowerami, miasto od wieków pozostało niezmienione. Jaipur zwany jest przez swoich mieszkańców"różowym miastem".Pushkar - święte miasto (ośrodek kultu boga Brahmy w stanie Rajastan. Prastary ośrodek kultu boga-stworzyciela Brahmy nad jeziorem na skraju pustyni Thar. Znajdujące się w pobliżu świątyni święte jezioro jest uważane za cudowne i uzdrawiające. Było i jest celem pielgrzymek tylko wyznawców hinduzimu lecz także dżinizmu i sikhizmu. Pushkar słynie również z Camel Fair, czyli targów wielbłądzich.

       Program Ramowy

       POLSKOJĘZYCZNY PILOT - OFERTA GRUPOWA DLA MIN. 10 OSÓB

       1 Dzień

       WARSZAWA - ZURYCH - DELHI07.40 odprawa paszportowo-bagażowa na lotnisku w Warszawie;09.40 wylot do Zurychu;11.35 przylot do Zurychu;12.45 wylot do Delhi; 23.55 przylot do Delhi; według czasu lokalnego, transfer z lotniska do hotelu The Piccadily 4* , nocleg;

       2 Dzień

       DELHIPośniadaniu wyjazd na całodniowe zwiedzanie Delhi, w programie m.in.: Old Delhi, Jama Masjid, Red Fort, Raj Ghat , Chandi Cowk Market, obiad, po obiedzie New Delhi w programie: Qutub Minar, Humayun Tomb, India Gate, budynek parlamentu, Rashtrapati Bhawan. Powrót do hotelu, kolacja w hotelu, nocleg.

       3 Dzień

       DELHI - AGRA Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Agry (ok. 4 godz).Zakwaterowanie w hotelu Clark Shiraz 4*. Wyjazd na zwiedzanie miasta -  jednego z czołowych miejsc na mapie turystycznej Indii z trzema głównymi zabytkami - Taj Mahal, Fatehpur Sikri i Red Fort.Zwiedzanie miasta obejmuje wizytę w Agra Fort, siedzibę i twierdzę imperium Mogołów kolejnych pokoleń. Zobaczymy tutaj Halę Audiencyjną (Hall of Public Audience), a także królewskie Pawilony (Royal Pavilons). Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

       4 Dzień

       AGRA - JAIPURWcześnie rano zwiedzimy słynny Taj Mahal, budowany przez 22 lata i 20 000 ludzi. Budowla, wykonana z białego marmuru, została przetransportowana na swoje oryginalne miejsce z oddalonego o 322 km miejsca budowy przez 1000 słoni. Taj Mahal, uznawany za jeden z Cudów Świata. Zbudował go w XVII wieku władca Mughal, Shah Jahan, jako dowód miłości do swojej żony Mumtaz Mahal. Idealna konstrukcja i piękno bryły zachwycają do dzisiaj.Powrót do hotelu na śniadanie, wykwaterowanie.Przejazd do Jaipuru, po drodze zwiedzanie pozostałości miasta Fatehpur Sikri. Miasto wybudowane w 1569 roku, przez najwspanialszego mogolskiego cesarza Akbara, tak jak szybko powstało, tak samo szybko zniknęło, przez co określane jest mianem wymarłego. Miasto zostało opuszczone w 1585, prawdopodobnie z powodu braku wody pitnej, stało się"miastem-widmem", a stolicę przeniesiono do Lahaur. W 1986 roku zespół architektoniczny dawnej stolicy został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do Jaipuru, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

       5 Dzień

       JAIPURŚniadanie, wyjazd na zwiedzanie, w programie m.in.: wizyta w Amber, gdzie oprócz krótkiego zwiedzania miasta, zobaczymy wspaniały Bursztynowy Fort (Amber Fort), dokąd dostaniemy się na słoniach lub jeepami. Ściany pokoi tego niesamowitego fortu pokryte są malowidłami i ozdobione przepięknymi inkrustowanymi lustrami. Zobaczymy także słynny korytarz luster, Sheesh Mahal oświetlony jedynie jedną strugą odbijaną po kolei od wszystkich lustrzanych powierzchni. W City Palace odwiedzimy muzeum, w którym mieszczą się zbiory rzadkich rękopisów, zbroje, kostiumy, dywany oraz dzieła malarstwa miniaturowego. Program obejmuje również zwiedzanie Wietrznego Pałacu (Wind Palace), zwanego Hawa Mahal, a także Królewskiego Obserwatorium. Jest to tak naprawdę wyszukana fasada, przez którą damy dworu obserwowały codzienne życie ulicy.Po południu czas wolny, kolacja w hotelu, nocleg.

       6 Dzień

       JAIPUR - PUSHKARPośniadaniu przejazd do Pushkar ( 150 km/ 3 godziny)Zakwaterowanie w hotelu Pushkar Resort 4*. Zwiedzanie miasta. Kolacja, nocleg.

       7 Dzień

       PUSHKAR - MANDAWAWcześnie rano spacer nad święte jezioro, a także wizyta w słynnej świątyni Brahmy. Pushkar jest jednym z najświętszych miejsc dla hinduistów. Ghaty (Schody, na których dokonuje się rytualnych obrzędów związanych z wierzeniami) i Świątynie otaczają małe jeziorko, które stanowi cel pielgrzymek wielu świątobliwych hindusów.Powrót do hotelu na śniadanie, wykwaterowanie.Przejazd do Mandawa (260 km/ 5 godzin) .Spacer wąskimi uliczkami starego miasta gdzie kryje się wiele uroczych, dobrze zachowanych Haweli.Zakwaterowanie w Mandawa w Udai Villas. Kolacja w hotelu.

       8 Dzień

       MANDAWA-DELHI Śniadanie, czas wolny na spacer po mieście.Przejazd do Delhi.Przejazd do centrum miasta na ostanie zakupy i spacer po mieście.Przed północą transfer na lotnisko.22.30   odprawa biletowo-bagażowa;

       9 Dzień

       DELHI-ZURYCH-WARSZAWA01.15         wylot do Zurychu;06.20         przylot do Zurychu według czasu lokalnego;07.10         wylot do Warszawy;09.00         przylot do Warszawy.

       Cena Zawiera

       Przeloty na trasie Warszawa– Zurych – Delhi – Zurych – Warszawa  samolotem rejsowym linii lotniczych  SWISS;Zakwaterowanie w hotelach 4*;Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadania i kolacje);Transfery na trasie: lotnisko– hotel- lotnisko;Zwiedzanie klimatyzowanym autokarem;Opieka wykwalifikowanego pilota Air Tours Club;Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna;

       Cena Nie Zawiera

       Wizy wjazdowej do Indii 230 PLN– wiza wyrabiana on-line, koszt pośrednictwa 100 PLN;Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: 90 USD;Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: 4 % łącznej wartości umowy.

       Uwagi

       Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 20 kilogramów bagażu głównego oraz 7 kilogramów bagażu podręcznego;Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronach www.msz.gov.pl.

       zamknijKolorowy Rajastan IndieKolorowy Rajastan Indiehotel 4.0 gwiazdkowy

       Ustaw swoją lokalizację

       Twoja lokalizacja: Warszawa
       anuluj

       Zostaw wiadomość do oferty Kolorowy Rajastan Indie

       Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

       Preferowany
       kontakt
       Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

       Ustaw swoją lokalizację

       Twoja lokalizacja: Warszawa
       anuluj