Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Kolumbia Szlakiem Kolonialnych Miast I Dzikiej Amazoniihotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Air Tours Club:

Trasa Warszawa - Amsterdam - Bogota - Pereira - Leticia(Amazonia) - Santa Marta - Playa Cristal - Cartagena (Bocagrande) - Cartagena - Wyspy Różańcowe - Cartagena - Amsterdam - Warszawa Opis Kraju / Atrakcji Bogota – malowniczo otoczona górami, jedna z największych metropolii Ameryki Południowej, tęt...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Air Tours Club

Trasa

Warszawa - Amsterdam - Bogota - Pereira - Leticia(Amazonia) - Santa Marta - Playa Cristal - Cartagena (Bocagrande) - Cartagena - Wyspy Różańcowe - Cartagena - Amsterdam - Warszawa

Opis Kraju / Atrakcji

Bogota– malowniczo otoczona górami, jedna z największych metropolii Ameryki Południowej, tętniąca życiem w dzień i wieczorem, miasto wypełnione historią, w jej historycznej części La Candelaria skupia najlepsze muzea w kraju, w których znajdziemy unikalne zabytki sztuki kolonialnej jak i awangardowe dzieła słynnych XX-wiecznych kolumbijskich artystów. Bogota to miasto, w którym można także bardzo dobrze się bawić, nie ma osoby , która nie polubiłaby tego miasta.Cartagena- miasto to nazywane jest„perłą Karaibów”. Cartagena de Indias została założona w 1535 przez Pedro de Heredia. Działalność i rozwój regionu Cartagena jest datowane na 4000 lat pne., przez różne kultury ludów tubylczych z plemienia Karib (dlatego nazywamy je Karaiby). Najbardziej godne do zwiedzania są: obmurowania miasta, wieża zegarowa, zamek San Felipe de Barajas, klasztor de la Popa oraz wizyta w muzeum szmaragdów, gdyż w Kolumbii wydobywane są najpiękniejsze i najcenniejsze okazy.Bocagrande - to rozrywkowo-handlowa dzielnica w  Cartagenie położna nad morzem, tu znajduje się wiele hoteli, jest to jedna z najdroższych i najbardziej ekskluzywnych dzielnic kraju.

Program Ramowy

Wyjazd grupowy

1 Dzień

Warszawa - Amsterdam - BogotaOdprawa paszportowo-biletowa na lotnisku w Warszawie;Wylot do Amsterdamu;Przylot do Amsterdamu;Wylot do Bogoty;Przylot do Bogoty;Transfer do hotelu Morrison Hotel 4*, zakwaterowanie na 2 noce ześniadaniami, nocleg. 

2 Dzień

BogotaŚniadanie w hotelu.Wyjazd na całodniowe zwiedzanie Bogoty , w programie zwiedzania Plac Bolivara, Katedra, budynek Parlamentu, Pałac Sprawiedliwości, siedziba prezydenta Cas de Nnarino.  Spacer po okolicy La Candelaria, zlokalizowanej na wschód od Bolivar’s Square, który został uznany za pomnik narodowy w 1963 roku.Obiad w lokalnej restauracji. Kolejnym punktem wycieczki będzie słynne muzeum złota Gold Museum, którego wystawa przedstawia przedkolumbijskie złoto z całego świata.Następnie wjazd kolejką na wysokość 3200 m n.p.m, gdzie znajduje się  Sanktuarium Monserrate.Powrót do hotelu i nocleg.

3 Dzień

Bogota–  PereiraŚniadanie w hotelu. Wykwaterowanie i transfer na lotnisko;Odlot z Bogoty do  Pereira;Przylot do Pereira;Pereira– centrum tzw. Trójkata Kawy – tworzą go Pereira, Armenia i Manizales.Góry porośniete są tutaj niekończącym się plantacjami kawy i zagajnikami  bambusów.Przejazd do najpiękniejszej w tym regionie haciendy - Hacienda Valencia (Caldas) .Hacienda Valencia zlokalizowana jest w mieście Manizales, na wysokości 1500 m n.p.m., na wulkanicznych glebach centralnych Kordylierów – pasma Kolumbijskich Andów. Jest ona jednym z wielu miejsc Kolumbii gdzie zbierana jest najlepsza kawa.Proces robienia kawy rozpoczyna się w pensjonacie Venice, gdzie można dowiedzieć się podstawowych rzeczy o kawie m.in. przygotowania, prażenia, charakterystycznej jakości i właściwościach kawy z całego świata Lunch w EL Eden Ranch.Transfer do hotelu Bosques del Saman Alcala  4 *, zakwaterowanie na 2 noce z 2 posiłkami dziennie.Kolacja w hotelu.

4 Dzień

PereiraŚniadanie w hotelu. Wyjazd  do Doliny Cocora zlokalizowanej w Quindio, po drodze podziwianie  pięknych krajobrazów regionu. Po dotarciu na miejsce  welcome drink - Canelazo. Spacer  po lesie gdzie znajdują się różnorodne gatunki fauny i flory , będzie mozna zobaczyć najwyższą palmę z wosku i przejść „rytuał woskowej palmy w Quindio”- typowy dla dawnych mieszkańcow.Lunch w restauracji Cócora Forests.Przejazd do typowego miasta Salento, zwiedzanie Plaza de Bolivar znanego z kolorowych  i typowych dla tego miejsca balkonów, głównych ulic, warsztatów rzemieślniczych oraz punktu widokowego Cócora. Możliwość odwiedzenia  sklepu „ Jesus Martin”  gdzie będzie można zobaczyć show prawdziwego baristy i spróbować espresso lub cappuccino premium.Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

5 Dzień

Pereira - Bogota - LeticiaŚniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko;Odlot z Pereira do Bogoty;Przylot do Bogoty;Odlot z Bogoty do  Letici;Przylot do Letici;Transfer do hotelu Decameron Decalodge Ticuna; , zakwaterowanie na 2 noce z 2 posiłkami dziennie;Kolacja w hotelu;

6 Dzień

AmazoniaPobyt w Amazonii.Wędrówka po dżungli z przewodnikiem, wizyta na wyspie Isla de los Micos ( obserwacja karmienia małp). Przejażdżka łodzią po Amazonii, obserwacja flory i fauny. Wizyta w wiosce Tikuna, zapoznanie się z życiem mieszkańców wioski. Wizyta w miasteczku Puerto Narino, zwiedzanie muzeum Natatuma, przejażdżka łodzią po jeziorach Tarapolo Lakes, obserwacja manatów, różownych delfinów, aligatorów i węży anakonda, a także nawiększych łuskowatych piranii.Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7 Dzień

Leticia– Santa MartaPośniadaniu wykwaterowanie i transfer na lotnisko;Odlot do Santa Marta przez Bogote;Przylot do Bogoty;Wylot do Santa Marta;Przylot do Santa Marta;Transfer do hotelu Mercure Santa Marta 4* , zakwaterowanie na 2 noce ześniadaniem;

8 Dzień

Santa Marta– Playa CristalŚniadanie w hotelu.Wyjazd na wycieczkę do Parku Tyrona / Crystal Tour.Po wejściu do Natural Park będzie mozna cieszyć się malowniczymi widokami parku, krystalicznie czystą wodą, białym piaskiem i przekiękną rafą koralową. Przejazd drogą prowadzącą przez lasy tropikalne aż do Playa de las Siete Olas oraz możliwość podziwniania pięknej scenerii z naturalnego punktu widokowego.Przepłynięcie typową łodzią rybacką na jedną z najpiękniejszych plaż Natural Park – Playa Cristal. W tym miejscu znajduje się wiele restauracji, kawiarenek, namiotów oraz leżaków.Możliwość snorklingu. Podczas wycieczki lunch. Powrót do hotelu. Nocleg w Santa Marta.

9 Dzień

Santa Marta - CartagenaŚniadanie w hotelu.Wykwaterowanie, przejazd do Cartagena – czas przejazdu ok. 4 godziny.Zakwaterowanie w hotelu Almirante Cartagena 5*   na 4  noce  ze śniadaniami.Wieczorem spacer po urokliwej starówce.

10 Dzień

CartagenaZwiedzanie Cartageny– przejazd przez dzielnice mieszkaniowe graniczące z zatoką Cartageny. Następnie zwiedzanie Klasztoru La Lopa i Kaplicy Virgin de la Candelaria skąd będzie można podziwiać panoramę miasta.Następnym punktem wycieczki będzie Twierdza San Felipe de Barajas, przedstawiająca idealną strukturę inżynierii nowego świata. Następnie przejazd do Klasztoru San Pedro Claver.Powrót do hotelu.

11 Dzień

Cartagena - Wyspy Różańcowe - CartagenaŚniadanie w hotelu. Wyazd na całodniodniową  wycieczkę na Wyspy Islas de Rosario;Wycieczka na ArchipelagWysp Rożańcowych*;Transferłodzia motorową na jedną z 27 Wysp Różańcowych – Gente Del Mar.Przyciagajace pięknymi plenerami, niewielkie wyspy na Morzu Karaibskim slyna z plaż o niemalże białym kolorze piasku. Ich atuty to rafa koralowa, dziewicza roślinność, lasy mangrowcow oraz tropikalna fauna jak bajecznie kolorowe ryby, delfiny, żółwie I kraby.Wyspy oferują niezmiennie ciepły klimat i krystaliczne czyste, połyskujące odcieniami błękitui turkusu wody. Pobyt na prywatnej plaży, okazja do relaksu.*wycieczka uzależniona od warunków pogodowych.

12 Dzień

CartagenaŚniadanie w hotelu. Czas wolny.

13 Dzień

Cartagena - AmsterdamŚniadanie w hotelu. Wykwaterowanie;Transfer na lotnisko;Odprawa paszportowo-biletowa;Wylot do Amsterdamu;

14 Dzień

Amsterdam - WarszawaPrzylot do Amsterdamu;Wylot do Warszawy;Przylot do Warszawy. 

Cena Zawiera
 • Przelot na trasie Warszawa - Amsterdam– Bogota i Cartagena - Amsterdam - Warszawa samolotem rejsowym linii lotniczych KLM;
 • Przeloty na trasie Bogota– Pereira  – Leticia - Santa Marta samolotami rejsowymi linii AVIANCA w klasie ekonomicznej;
 • Zakwaterowanie w hotelach 4  * zgodnie z programem;
 • Wyżywienie zgodnie z programem;
 • Program turystyczny zgodnie z programem ramowym;
 • Opieka pilota Air Tours Club;
 • Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna.
Cena Nie Zawiera
 • Pakietu dewizowego:250 USD ;
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: 4,45%łącznej wartości umowy.
Uwagi
 • Wizy do Kolumbii nie obowiązują dla Obywateli Polskich.
 • Zalecane jest szczepienie nażółtą febrę.
zamknijKolumbia Szlakiem Kolonialnych Miast I Dzikiej AmazoniiKolumbia Szlakiem Kolonialnych Miast I Dzikiej Amazoniihotel 4.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Kolumbia Szlakiem Kolonialnych Miast I Dzikiej Amazonii

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj