Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Odwrócone Krajobrazy Nowa Zelandiahotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Air Tours Club:

Trasa WARSZAWA/DUBAJ  - AUCKLAND - ROTORUA - WELLINGTON - KAIKOURA - FRANZ JOSEF - QUEENSTOWN - TE ANAU - CHRISTCHURCH - AUCKLAND - DUBAJ/WARSZAWA Opis Kraju / Atrakcji Auckland  - największe miasto Nowej Zelandii, położone w północno-zachodniej części Wyspy Północnej, między Morzem Tasmana i Oceanem...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Air Tours Club

Trasa

WARSZAWA/DUBAJ - AUCKLAND - ROTORUA - WELLINGTON - KAIKOURA - FRANZ JOSEF - QUEENSTOWN - TE ANAU - CHRISTCHURCH - AUCKLAND -DUBAJ/WARSZAWA

Opis Kraju / Atrakcji

Auckland - największe miasto Nowej Zelandii, położone w północno-zachodniej części Wyspy Północnej, między Morzem Tasmana i Oceanem Spokojnym Na miejscu dzisiejszego miasta Auckland znajdowała się w pierwszej połowie XIX wieku osada wielorybników. Miasto zostało założone przez Brytyjczyków w 1840 roku. Było wówczas stolicą brytyjskiej kolonii, aż do roku 1865. Oficjalnie prawa miejskie zostały nadane od roku 1871. Park Narodowy Tongariro - najstarszy park narodowy Nowej Zelandii i czwarty na świecie, założony w 1887 roku na Wyspie Północnej, na terenach ofiarowanych przez wodza Maorysów. Obejmuje on południową część Wyżyny Wulkanicznej, łącznie ze świętymi szczytami ludu Tuwahare. Nazwa parku wywodzi się od maoryskich słów tonga riro – „ogień wyniesiony”. W parku występują czynne wulkany, gorące źródła i rzadkie gatunki fauny (kiwi, sokół nowozelandzki). Miejsce to wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO

Program Ramowy

Kategoria wypraw: indywidualista

1 Dzień

WARSZAWA - DUBAJOdprawa bagażowo paszportowa na lotnisku w Warszawie;Wylot Warszawy do Dubaju;Przylot do Dubaju; Transfer do hotelu, zakwaterowanie na jedną noc w Dubaju.

2 Dzień

DUBAJ - AUCKLANDŚniadanie w hotelu, wykwaterowanie, transfer na lotnisk.Odprawa biletowo- paszportowa;wylot z  Dubaju do Auckland.

3 Dzień

AUCKLANDPrzylot do Auckland, powitanie przez lokalnego przewodnika polskojęzycznego. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Odpoczynek po podróży, nocleg w Auckland. 

4 Dzień

AUCKLANDŚniadanie w hotelu. Rano spotkanie w hotelu z polskojęzycznym przewodnikiem. Zwiedzanie Auckland. Wjazd na wzgórze wulkaniczne Mt Eden. Zwiedzanie Mission Bay, Auckland Domain i Ogrodów Zimowych. Wyjazd z Auckland do Muriwai - plaża z czarnym piaskiem nad Morzem Tasmana. Spacer po buszu, oglądanie kolonii unikalnych ptaków (Głuptaki {Gannets}).W drodze powrotnej degustacja wina w lokalnej winnicy. Nocleg w Auckland.

5 Dzień

AUCKLAND - ROTORUAŚniadanie w hotelu;Pośniadaniu wyjazd do Waitomo, przejazd autobusem publicznym przez przez rolnicze tereny Waikato. Zwiedzanie jaskini Waitomo, możliwość podziwiania występujących tam świetlików. W programie także przepłynięcie podziemna łodzią. Następnie przejazd do Mataman, zwiedzanie wioski Hobbiton, następnie przejazd do Rotorua, zakwaterowanie w hotelu.Przejazd na lunch do tradycyjnej wioski maoryskiej – Tamaki Maori Village. Wraz z udział w koncercie maoryskim Wieczorem powrót do hotelu, nocleg w Rotorua. 

6 Dzień

ROTORUA - PARK NARODOWY TANGARIROŚniadanie w hotelu;Wyjazd na zwiedzanie Rotorua (gejzery, gorące źródła i błota) oraz rezerwatu geotermalnego Te Puia.  Możliwość zobaczenia symbolu Nowej Zelandii – ptaka nielota kiwi. Następnie przejazd przez malownicze tereny okolic Taupo do Parku Narodowego Tongario. Następnie przejście szlakiem turystycznym, podziwianie flory i fauny jednego z najstarszych na świecie Parków Narodowych Nocleg w okolicach Parku Narodowego Tongariro.

7 Dzień

WELLINGTONŚniadanie w hotelu;Pośniadaniu przejazd autobusem do stolicy Nowej Zelandii - Wellington. Zwiedzanie miasta z ciekawymi punktami: Muzeum Te Papa, budynek Parlamentu, ogrody Botaniczne. Wjazd na punkt widokowy wzgórza Victoria. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg w Wellington.

8 Dzień

KAIKOURAŚniadanie w hotelu;Pośniadaniu przejazd do portu. Rejs promem przez malownicza cieśninę Cooka na wyspę południową  Nowej Zelandii. Możliwość podziwiania niesamowitych widoków na wybrzeże Kaikoura oraz na Alpy Południowe.  Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Nocleg w Kaikoura.

9 Dzień

FRANZ JOSEFŚniadanie w hotelu;Pośniadaniu wyjazd do Hokitika, przejazd wzdłuż wybrzeża  Morza Tasmana, aż do stolicy wiecznych lodowców. Następnie przejście do czoła lodowca Franciszka Józefa.Opcjonalnie, dla chętnych możliwość przelotu helikopterem wraz z lądowaniem na lodowcu, Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg w Franz Josef. 

10 Dzień

QUEENSTOWNŚniadanie w hotelu;Wyjazd z Franz Josef do Queenstown. Przejazd przez Fox Glacier– tutaj przystanek i przejście do czoła kolejnego lodowca.  Następnie przejazd przez Haast Pass wzdłuż wybrzeża Jeziora Wanaka.Przejazd do hotelu, zakwaterowanie oraz nocleg  w Queenstown. 

11 Dzień

QUEENSTOWNŚniadanie w hotelu;Pośniadaniu dzień wolny na samodzielne zwiedzania Queenstown oraz korzystanie z atrakcji oferowanych przez miasto.  Queenstown znane jest jako nowozelandzka stolica pod względem atrakcji.  Oferuje rozrywkę począwszy od skoków na bungy do rejsu historycznym  statkiem parowym po Jeziorze Wakatipu. Mozliwość przejazdu do miastaczka Arrotown słynnego z architektury z okresu gorączki złota.Wieczorem wyjazd kolejka liniowa– Skyline Gondola na punkt widokowy – kolacja w lokalnej restauracji ze spektakularnym widokiem na Queenstown oraz jezioro Wkatipu. Powrót do hotelu oraz nocleg w Queenstown. 

12 Dzień

TE ANAUŚniadanie w hotelu;W godzinach porannych wyjazd z Queenstown.Przejazd wzdłuż Jeziora Wakatipu, następnie droga prowadzi przez miasteczka Kingston i Te Anau oraz przez doliny Eglinton oraz Hollyford. Kontynuacja podróży przez Tunel Homera i dolinę Cleddau aż do Milford  Sound.  Stamtąd rejs po fiordzie Milford.Popołudniu powrót do Te Anau, transfer do hotelu, zakwaterowanie oraz nocleg. 

13 Dzień

CHRISTCHURCHŚniadanie w hotelu;Przejazd przez malownicze tereny Lindi’s Pass do Jeziora Pukaki. Spacer brzegiem jeziora z piękna panoramą na najwyższy szczyt w Alpach Południowych – Aoraki/ Mt Cook. Wzyta  w słynnym kamiennym kościółku, który został wybudowany przez  trzy wyznania chrześcijańskie, zobaczenie statuetki psa – pomocnika człowieka transfer do hotelu nocleg w Christchurch.

14 Dzień

CHRICHURCH - AUCKLAND - DUBAJŚniadanie w hotelu;Popołudniu transfer na lotnisko przelot Christchurch do Auckland;Wylot z Auckland do Dubaju.

15 Dzień

DUBAJ - WARSZAWAPrzylot do Dubaju czasu lokalnego;Wylot z Dubaju do Warszawy;przylot do Warszawy.

Cena Zawiera
 • Przeloty główne na trasie Warszawa -Dubaj - Auckland i v.v. samolotem rejsowym linii Emirates;
 • Przeloty wewnętrzne;
 • 1 nocleg w Dubaju;
 • 11 noclegów w hotelach  3* podczas pobytu w Nowej Zelandii.
 • Śniadania;
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i atrakcji (degustacja win w Auckland, Jaskinie Waitomo, Park Geotermalny Te Puia, koncert i kolacja maoryska w Tamaki, przeprawa promowa z Wellington do Picton, wjazd na punkt widokowy Sky Gondola z kolacją, rejs statkiem po Milford, zwiedzanie Christchurch.
 • Transfery regularne (pociągiem i autobusem) zgodnie z programem;
 • Opieka polskojęzycznego przewodnika w każdym ze zwiedzanych miejsc.
 • Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna.
Cena Nie Zawiera
 • Zwyczajowych napiwków dla bagażowych i przewodników lokalnych;
 • Wizy do Australii + opłata manipulacyjna;
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: 4,43% łącznej wartości umowy.
Uwagi
 • Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 30 kilogramów bagażu głównego oraz 7 kilogramów bagażu podręcznego;
 • Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronachwww.msz.gov.pl
zamknijOdwrócone Krajobrazy Nowa ZelandiaOdwrócone Krajobrazy Nowa Zelandiahotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Odwrócone Krajobrazy Nowa Zelandia

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj