Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Peru Kolumbiahotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Air Tours Club:

Trasa KRAKÓW/FRANKFURT - BOGOTA - LIMA - CUSCO - MACHU PICCHU (TAJEMNICZE MIASTO INKÓW) - PUNO - PŁYWAJĄCE WYSPY NA JEZIORZE TITICACA - JULIACA - CARTAGENA (PERŁA KARAIBÓW) - FRANKFURT/KRAKÓW Opis Kraju/atrakcji Machu Picchu – opuszczone miasto Inków, będące zagadką historyczną, nierozwiązaną do dnia...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Air Tours Club

Trasa

KRAKÓW/FRANKFURT - BOGOTA - LIMA - CUSCO - MACHU PICCHU (TAJEMNICZE MIASTO INKÓW) - PUNO - PŁYWAJĄCE WYSPY NA JEZIORZE TITICACA - JULIACA - CARTAGENA (PERŁA KARAIBÓW) - FRANKFURT/KRAKÓW

Opis Kraju/atrakcji

Machu Picchu– opuszczone miasto Inków, będące zagadką historyczną, nierozwiązaną do dnia dzisiejszego. To miejsce tajemniczych obrzędów i oddawania czci Słońcu; sztuka, z jaką wielkie granitowe bloki zostały spojone bez użycia zaprawy jest jedną z największych tajemnic tego miasta. Podczas wycieczki zwiedzanie ruin z lokalnym przewodnikiem. 

Program Ramowy

MAŁA GRUPAZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

1 Dzień

KRAKÓW - FRANKFURT - BOGOTAOdprawa biletowo– bagażowa na lotnisku w Balicach;wylot z Krakowa do Frankfurtu;przylot do Frankfurtu;wylot z Frankfurtu do Bogoty;przylot do Bogoty (czasu lokalnego); transfer do hotelu 4*, zakwaterowanie na 2 noclegi.

2 Dzień

BOGOTAŚniadanie w hotelu, wyjazd na wycieczkę poza Bogotę do El Dorado, Jezioro Guatavita, miasteczko Guatavita, kopalnia soli w Nemocon oraz zwiedzanie słynnej katedry Salt Cathedral. Po powrocie do Bogoty przejazd na Wzgórze Monserrate na taras widokowy,aby podziwiać panoramę miasta.Bogota– malowniczo otoczona górami, jedna z największych metropolii Ameryki Południowej, tętniąca życiem w dzień i wieczorem, miasto wypełnione historią, w jej historycznej części La Candelaria skupia najlepsze muzea w kraju, w których znajdziemy unikalne zabytki sztuki kolonialnej jak i awangardowe dzieła słynnych XX-wiecznych kolumbijskich artystów. Bogota to miasto, w którym można także bardzo dobrze się bawić, nie ma osoby , która nie polubiłaby tego miasta.

3 Dzień

BOGOTA - LIMAŚniadanie w hotelu, wyjazd na półdniowe zwiedzanie Bogoty; w programie m.in. słynne Muzeum Złota, muzeum Fernando Botero, Plaza De Bolivar, wzgórze Muisca, kościół  Chorro De Quevedo, wizyta na targu indiańskim z wyrobami rękodzieła artystycznego.Transfer na lotnisko.Wylot z Bogoty do Limy;przylot do Limy; transfer z lotniska do hotelu 4*, zakwaterowanie na 1 nocleg.

4 Dzień

LIMA - CUSCOŚniadanie w hotelu, wyjazd z przewodnikiem na zwiedzanie kolonialnej części stolicy Peru. W programie m.in.: Katedra, Plaza Mayor, budynki rządowe, Pałace Pałace Arcybiskupów, słynne kościoły, promenady i pałace Limy, które są hiszpańskim dziedzictwem kulturowym Peru. Wizyta w Muzeum Larco z unikalnymi wyrobami ze złota i srebra z czasów pre-inkaskich. Przejazd wzdłuż wybrzeża przez nowoczesne dzielnice m.in. Miraflores z parkiem centralnym Parque Del Amor. Przejazd na lotnisko. Wylot z Limy do Cusco;przylot do Cusco.Transfer do hotelu, specjalna herbata powitalna, eliminująca ewentualne złe samopoczucie powodowane wysokością, zakwaterowanie. Czas wolny na odpoczynek i aklimatyzację na dużej wysokości. 

5 Dzień

CUSCOŚniadanie w hotelu, wyjazd na zwiedzanie stolicy imperium Inków. W programie m.in.: rynek miasta Plaza de Armas, Katedra, Kościół Santo Domingo. Wizyta w muzeum z tradycyjnymi tekstyliami oraz na targu Mercado de San Pedro z owocami, warzywami, przyprawami.Po południu zwiedzanie okolicznych ruin inkaskich Kenko, Puka Pukara, Tampu Machay oraz fortecy Sacsayhuman. Nocleg.

6 Dzień

CUSCO - MACHU PICCHU - CUSCOWcześnie rano śniadanie w hotelu, transfer na dworzec kolejowy w Poroy, odjazd pociągiem do machu Picchu o godz. 06.40, przejazd przez malowniczą Dolinę Urubamba, przyjazd do Machu Picchu o godz. 09.52. Następnie ok. 30-minutowy przejazd mikrobusem do Machu Picchu– opuszczonego miasta Inków, będącego zagadką historyczną, nierozwiązaną do dnia dzisiejszego. To miejsce tajemniczych obrzędów i oddawania czci Słońcu; sztuka, z jaką wielkie granitowe bloki zostały spojone bez użycia zaprawy jest jedną z największych tajemnic tego miasta. Zwiedzanie ruin z lokalnym przewodnikiem , obiad w restauracji Machu Picchu Sanctuary Lodge. Powrót mikrobusem do stacji kolejowej. Po południu powrót pociągiem do Cuzco– wyjazd z Machu Picchu o godz. 15.48, przyjazd do Cusco o godz.17.29. Transfer do hotelu, nocleg.

7 Dzień

CUSCO - PUNOŚniadanie w hotelu, wykwaterowanie z hotelu i transfer na dworzec autobusowy w Cusco. Wyjazd w kierunku Puno turystycznym autokarem wycieczkowym . Po drodze zwiedzanie miasteczka Andahuaylillas, gdzie znajduje się słynny zabytkowy kościół znany jako peruwiańska Kaplica Sykstyńska, świątyni boga Viracochy w Raqchi oraz ruin inkaskich w Pucara.  Po drodze także lunch w lokalnej restauracji. Przyjazd od Puno w późnych godzinach popołudniowych. Transfer z dworca autobusowego do hotelu, Casa Andina Private Collection w Puno, zakwaterowanie, nocleg. 

8 Dzień

PUNOPośniadaniu całodniowa wycieczka łodzią na Taquile, wyspę zlokalizowaną na jeziorze Titicaca, które jest najwyżej położonym żeglownym jeziorem świata– 3850 m n.p.m., o powierzchni 8 560 m2, i o największej głębokości 300 m. Ciekawostką jeziora są pływające wyspy zamieszkałe przez Ajmarów– Indian Uro, którzy odcięli się od cywilizacji. Te sztuczne, zrobione z trzciny wyspy stanowią platformy o grubości 3-8 m. Na wyspach tych wszystko zrobione jest głównie z trzciny: zarówno domy, szkoła, kościółek, jak i łódeczki, którymi Indianie Uro przemieszczają się i łowią ryby na jeziorze; na tych ruchomych wyspach mieszkańcy uprawiają nawet warzywa. Obecnie szczep liczy ok. 400 osób i zamieszkuje kilkanaście wysepek. Na wyspie Taquile żyje 2000 Indian Keczua. Podczas wycieczki obiad w lokalnej restauracji . Powrót do hotelu w Puno, nocleg. 

9 Dzień

PUNO - JULIACA - LIMA - BOGOTA - CARTAGENAWcześnie rano śniadanie w hotelu i transfer na pobliskie lotnisko w  Juliaca.Wylot z  Juliaca do Limyprzylot do Limy;odlot z Limy do Bogoty;przylot do Bogoty;wylot z Bogoty do Cartageny;przylot do Cartageny; transfer do hotelu Las Americas Hotel 4*+/5 * - ok 15 min jazdy od lotniska; zakwaterowanie– 4  noclegi  z  pakietem all inclusive. Cartagena - miasto to nazywane jest„perłą Karaibów”. Cartagena de Indias została założona w 1535 przez Pedro de Heredia. Działalność i rozwój regionu Cartagena jest datowane na 4000 lat pne., przez różne kultury ludów tubylczych z plemienia Karib (dlatego nazywamy je Karaiby). Najbardziej godne do zwiedzania są: obmurowania miasta, wieża zegarowa, zamek San Felipe de Barajas, klasztor de la Popa oraz wizyta w muzeum szmaragdów, gdyż w Kolumbii wydobywane są najpiękniejsze i najcenniejsze okazy.

10 12 Dzień

CARTAGENAPobyt w Cartagenie w hotelu Las Americas z pakietem all inclusive. Czas wolny na plażowanie i udział w wycieczkach fakultatywnych.

13 Dzień

CARTAGENA - BOGOTA - FRANKFURTWykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko;odprawa paszportowo-bagażowa na lotnisku w Cartagenie;wylot do Bogoty;przylot do Bogoty;wylot do Frankfurtu.

14 Dzień

FRANKFURT - KRAKÓWPrzylot do Frankfurtu;wylot do Krakowa;przylot do Krakowa.

Cena Zawiera
 • Przelot na trasie Kraków– Frankfurt– Bogota– Kraków liniamiLufthansa;
 • Przelot na trasie Bogota-Lima i Lima-Bogota-Cartagena-Bogota liniamiAvianca;
 • Przelot na trasie Lima– Cusco i Julia-Lima liniamiLAN;
 • Wszystkie transfery lotniskowe i przejazdy zgodnie z programem (serwis prywatny poza przejazdem autokarem turystycznym z Cuzco do Puno); przejazd pociągiem do Machu Picchu w klasie Vistadome Class, przejazd autokarem turystycznym Cuzco-Puno; 
 • Zakwaterowanie na 12 nocy w hotelach 4* : 2 noclegi w Bogocie, 1 nocleg w Limie, 3 noclegi w Cusco, 2 noclegi w Puno, 4 noclegi w Cartagenie;
 • Podczas zwiedzania codzienneśniadania , inne posiłki zgodnie z programem ramowym;
 • Podczas pobytu w Cartagenie pakiet All inclusive;
 • Program turystyczny zgodnie z programem ramowym w tym wszystkie opłaty za wstępy do odwiedzanych miejsc i obiektów;
 • Opieka wykwalifikowanego pilota;
 • Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą.
Cena Nie Zawiera
 • Zwyczajowych napiwków dla bagażowych i przewodników lokalnych;
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.
Uwagi
 • Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 1 sztuka bagażu głównego o wadze do23 kilogramów oraz 1 sztuka bagażu podręcznego o wadze do5 kilogramówłącznie z akcesoriami;
 • Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronachwww.msz.gov.pl;
 • Najwyżej położony punkt na trasie zwiedzania znajduje się na wysokości ponad 4000 m n.p.m., w związku z czym osoby mające proble­my z ciśnieniem, krążeniem lub chore na serce powinny przed wyjazdem skonsultować się z lekarzem.
zamknijPeru KolumbiaPeru Kolumbiahotel 4.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Peru Kolumbia

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj