Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Rajskie Plaże I Koralowe Rafy Filipinyhotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Air Tours Club:

Trasa Warszawa / Dubaj - Cebu - Bohol - Pala wan - Cebu / Dubaj - Warszawa.  Opis Kraju / Atrakcji Archipelag Filipin obejmuje ponad 700 wysp. Ich krajobraz  w przeważającej części jest górzysty , głównie za sprawą licznych wulkanów - zarówno czynnych jak i wygasłych Czekoladowe wzgórza – unikalna fo...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Air Tours Club

Trasa

Warszawa/ Dubaj -Cebu - Bohol - Palawan - Cebu/ Dubaj -Warszawa. 

Opis Kraju / Atrakcji

Archipelag Filipin obejmujeponad 700 wysp. Ich krajobraz  w przeważającej części jestgórzysty, głównie za sprawą licznychwulkanów- zarówno czynnych jak i wygasłychCzekoladowe wzgórza– unikalna formacja geologiczna 1260, a może nawet ponad 1700 regularnych w kształcie wapiennych pagórków porośniętych specyficzną odmianą zielonej trawy. Trawa zmienia w porze suchej kolor na czekoladowo brązowy, stąd ich nazwa. Zajmują obszar 20 km kw. na wyspie Bohol. Wapienne wzgórza w kształcie stożków i kopuł o wysokości 30 do 100 m, powstawały w okresie milionów lat w wyniku erozji spowodowanej tropikalnymi deszczami. Jedyna taka bombonierka na świecie!Palawan na Filipinach to bezdyskusyjnie jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Spora wyspa, jedna z 7000 należących do Filipin, zachowała swój dziewiczy, naturalny charakter ze wzgórzami porośniętymi wiecznie zielonym lasem tropikalnym, jaskiniami krasowymi, rafami koralowymi, cudownymi plażami i turkusową wodą niczym z folderów reklamowych.

Program Ramowy

Oferta indywidualna dla 2 osób.

1 Dzień

Odprawa paszportowo– bagażowa na lotnisku w WarszawieWylot z Warszawy do Dubaju;Przylot do Dubaju;

2 Dzień

Wylot z Dubaju na Cebu;Przylot na Cebu, spotkanie z lokalnym przedstawicielem i transfer do hotelu CRIMSON MACTAN RESORT AND SPA. Zakwaterowanie i czas wolny na odpoczynek po długiej podróży.

3 Dzień

Pośniadaniu wyjazd na zwiedzanie stolicy miasta Cebu –Cebu City, które jest Manilą na mniejszą skalę. Wyraźną zaletą miasta jest położenie tuż przy plażach, co przyciąga wielu turystów, ale miasto ma również wiele historycznych tajemnic. Trasa prowadzi do Fort Pedro, przez Krzyż Magellana, w miejsce pierwszych masowych uroczystości obchodzonych w 1521, kościół Santo Nino, w którym mieści się obraz Świętego Dzieciątka Jezus czczony przez Cebuańczyków jak ich patrona. Przejazd przez Aleję Flag dalej do stolicy prowincji, następnie aż do Beverly Hills, malowniczejczęści skąd można zobaczyć całe miasto i świątynię taoistyczną, gdzie zarówno wierzący jak i niewierzący wspinają się kilka stopni, aby zapalić kadzidełka i sprawdzić swoją przyszłość u wróżbiarzy. Wyspa Cebu jest z węgla a połączona z nią wyspa Mactan – zbudowana jest głównie z tego minerału. Zatrzymamy się także przy pomniku Lapu-Lapu, zbudowanym w pobliżu morza na cześć dzielnego wodza, który walczył o wolność Filipińczyków. W dzielnicy Maribago wejdziemy do fabryki gitar prowadzonej przeztrzecie pokolenie. Tu konstruowane są najlepsze gitary i ukeleles na Filipinach. Lunch podczas zwiedzania w lokalnej restauracji. Powrót do Hotelu. Nocleg.

4 Dzień

Pośniadaniu, rozpoczęcie morskiej wycieczki“island hopping”. Eksploracja i podziwianie podwodnegoświata Pacyfiku – poszukiwanie rybki Nemo, snorkeling z fajką pośród wielobarwnych koralowców i mnóstwa ryb w Morskim Rezerwacie Hilutungan. Przepłyniecie na Nalusuan – rajską wysepkę, gdzie serwowany będzie lunch. Relaks na białej plaży wynurzającej się spod turkusowej wody… Powrót do hotelu. Nocleg

5 Dzień

Śniadanie w hotelu. Pobyt wypoczynkowy na Cebu. Możliwość samodzielnego zwiedzania wyspy.

6 Dzień

Pośniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer do portu morskiego w Cebu. Rejs promem na wyspę Bohol. Spotkanie z lokalnym przedstawicielem i transfer do hotelu AMORITA RESORT. Pobyt wypoczynkowy na Bohol.

7 Dzień

Pośniadaniu wyjazd na całodniową wycieczkę po wyspie. W ramach programu na początku wizyta na lokalnym targu, w muzeum i kościele Baclayon, następnie przejazd do malowniczych wzgórz Chocolate Hills, lasów mahoniowych, i poszukiwanie karłowatych małp ‘’Tarsie ‘’ – żyjących tylkow tym regionie. Rejs łodziami motorowymi po rzece Loboc, obiad na pokładzie, powrót do hotelu, nocleg.

8 9 Dzień

Śniadanie w hotelu. Pobyt wypoczynkowy na wyspie Bohol.  Czas wolny na wypoczynek i samodzielne zwiedzanie wyspy.

10 Dzień

Pośniadaniu transfer do portu. Rejs powrotny na Cebu. Przejazd na lotnisko w Cebu i przelot do Puerto Princesa na wyspie Palawan. Spotkanie z lokalnym przedstawicielem i transfer do hotelu SHERIDAN BEACH RESORT. Zakwaterowanie, czas wolny.

11 Dzień

Pośniadaniu, rozpoczęcie ekscytującej przygody – eksploracja jednego z „7 nowych Cudów Świata Natury”, słynnejPodziemnej Rzeki Puert Princesa. Podążanie szlakiem dzikich małp, szansa na spotkanie m.in. dużych jaszczurek Monitor Lizards, zwiedzanie podziemnych jaskiń i podziwianie niesamowitych kształtów stalaktytów wyrzeźbionych przez biegnącą 8,2 kilometra pod ziemią rzekę. Po południu powrót do hotelu, czas wolny na relaks.

12 Dzień

Pobyt wypoczynkowy na Palawan Czas wolny na wypoczynek i samodzielne zwiedzanie wyspy

13 Dzień

Śniadanie;Wykwaterowanie z hotelu transfer na lotnisko;Odprawa biletowo– paszportowa na lotnisku w Cebu;Wylot z Cebu do Dubaju.

14 Dzień

Przylot do DubajuWylot z Dubaju do Warszawy;Przylot do Warszawy.

Cena Zawiera
 • Przelot główny na trasie Warszawa - Dubaj - Cebu i v.v. liniami EMIRATES;
 • Przelot wewnętrzny na tarasie Cebu - Palawan - Cebu lokalnymi linaimi lotniczymi;
 • 11 noclegów na Filipinach w tym 4 noce na wyspie Cebu, 4 noce na wyspie Bohol oraz 3 noce na wyspie Palawan;
 • Wszystkie transfery zgodnie z programem na bazie serwisu prywatnego;
 •  Prom na trasie Cebu – Bohol – Cebu;
 • Wyżywienie: codziennie śniadania; oraz 3 lunche zgodnie z programem podczas wycieczek;
 • Zwiedzanie Cebu City;
 • Wycieczka: Island Hopping tour;
 • Wycieczka: Chocolate Hills z rejsem motorówką po rzece Loboc;
 • Rejs Podziemną Rzeka Puert Princesa;
 • Opiekę angielskojęzycznego przewodnika;
 • Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna.
Cena Nie Zawiera
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji:4,43 %łącznej wartości umowy;
 • Dozwolony limit bagażu podróżnego na trasie międzynarodowej wynosi maksymalnie na osobę: do 30 kilogramów + 1 sztuka bagażu podręcznego do 7 kilogramów łącznie z akcesoriami;
 • Dozwolony limit bagażu podróżnego na przelocie wewnętrznym wynosi maksymalnie na osobę: do 20 kg bagażu głównego + 5kg bagażu podręcznego.
Uwagi
 •  Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronachwww.msz.gov.pl;
zamknijRajskie Plaże I Koralowe Rafy FilipinyRajskie Plaże I Koralowe Rafy Filipinyhotel 4.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Rajskie Plaże I Koralowe Rafy Filipiny

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj