Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Z Wizytą U "króla Juliana" Madagaskarhotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Air Tours Club:

Trasa Warszawa/Paryż - Antananarivo  - Antsirabe - Ranomafana - Ambalavao - Ranohira - Fianarantsoa - Antsirabe - Andasibe - Akanin’ny Nofy - Antananarivo – Paryż/Warszawa  Opis Kraju / Atrakcji Madagaskar - czwarta pod względem wielkości wyspa na świecie, bliski każdemu Polakowi ze względu na postać...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
15.11.201912 dniSamolotWarszawa × 2
2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
zgodnie z ofertą (ZO)
12570 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 15.11.2019, 06:50 - TNR (TNR), 15.11.2019, 11:20
Przylot:
TNR (TNR), 27.11.2019, 06:50 - WAW (WAW), 27.11.2019, 11:20
Zakwaterowanie:
2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
Wyżywienie:
zgodnie z ofertą (ZO)
Cena zawiera:
 • Oferta należy do kategorii: De Luxe
 • Oferta należy do kategorii: Kulinarne-Foodies
 • Oferta należy do kategorii: Natura-Adventure
 • Oferta należy do kategorii: Trekinng
 • Oferta należy do kategorii: Wypoczynek + Zwiedzanie
 • Oferta należy do kategorii: Zwiedzanie
 • Pakiet podróżny
 • Opieka wykwalifikowanego pilota Biura Air Tours Club
 • Pakiet Ubepieczeniowy
Cena nie zawiera:
  18.10.201912 dniSamolotWarszawa × 2
  2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
  zgodnie z ofertą (ZO)
  12570 /os.

  Informacje szczegółowe

  Wylot:
  WAW (WAW), 18.10.2019, 06:50 - TNR (TNR), 18.10.2019, 11:20
  Przylot:
  TNR (TNR), 30.10.2019, 06:50 - WAW (WAW), 30.10.2019, 11:20
  Zakwaterowanie:
  2 osobowy - PODSTAWOWY (DBL)
  Wyżywienie:
  zgodnie z ofertą (ZO)
  Cena zawiera:
  • Oferta należy do kategorii: De Luxe
  • Oferta należy do kategorii: Kulinarne-Foodies
  • Oferta należy do kategorii: Natura-Adventure
  • Oferta należy do kategorii: Trekinng
  • Oferta należy do kategorii: Wypoczynek + Zwiedzanie
  • Oferta należy do kategorii: Zwiedzanie
  • Pakiet podróżny
  • Opieka wykwalifikowanego pilota Biura Air Tours Club
  • Pakiet Ubepieczeniowy
  Cena nie zawiera:
   Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

   Opis oferty wg: Air Tours Club

   Trasa

   Warszawa/Paryż - Antananarivo  - Antsirabe - Ranomafana - Ambalavao - Ranohira - Fianarantsoa - Antsirabe - Andasibe - Akanin’ny Nofy - Antananarivo – Paryż/Warszawa 

   Opis Kraju / Atrakcji

   Madagaskar- czwarta pod względem wielkości wyspa na świecie, bliski każdemu Polakowi ze względu na postać Xawerego Beniowskiego, jest miejscem raczej dla tych, którzy przygotowani są na przygodę, a nie plażowanie. Jednak, wulkaniczna wyspa położona w środku wielkiej zatoki morskiej ze wspaniałymi, ciepłymi i przezroczystymi wodami kryjącymi całe lasy koralowe i miliony tropikalnych ryb na niedużych głębokościach, stała się czymś w rodzaju eksluzywnej riviery Madagaskaru. Stad można też wynajętym jachtem popłynąć na wyspę Nosy Mitsio, gdzie czas zatrzymał się gdzieś w epoce pirackiej republiki Libertaria, której stolicą było niedalekie Diego Suarez. Dla nieustraszonych podróżników Madagaskar jest prawdziwą kopalnią nowych wrażeń i odkryć: różnorodny klimat i roślinność od niezwykłej przyrody deszczowych lasów w rejonach nadmorskich, aż do suchego i często bardzo europejskiego klimatu w centralnej części, formacje skalne o nigdzie indziej nie spotykanych kształtach, kilka gatunków baobabów (na całym kontynencie afrykańskim występuje tylko jeden gatunek). Niebywały krajobraz”czerwonej wyspy” unikalna roślinność, która zachowała się tylko tutaj, 108 gatunków ptaków występujących wyłącznie na wyspie oraz 32 gatunki lemurów - przedziwnych zwierząt wyglądających nieco jak skrzyżowanie małpy z kotem, kilkanaście gatunków tylko tutaj występujących kameleonów, wśród nich olbrzymi dochodzący do prawie 50 cm długości to jedyne w swoim rodzaju cuda które można tam zobaczyć.Ranohira jest małym miasteczkiem w południowej części Madagaskaru. Miasto leży 91 km na południe od Ihosy, łączącego stolicę Antananarivo z Tulearem. Ranohira jest znana jako"drzwi do Isalo National Park". Ze względu na swoją lokalizację, miasto jest idealnym przystankiem dla odwiedzających park. Zezwolenia na wejście do parku można uzyskać w siedzibie Parku Narodowego w Ranohira. Większość ludności miejscowej w okolicach Ranohira to ludzie Bari, którzyżyją głównie z wyścigów bydła i rolnictwa. Dawną nazwą Ranohira była Ambohimahasoa.Antananarywa- stolica i zarazem największy ośrodek miejski Madagaskaru - tropikalnej wyspy na końcu świata, kraju endemitów i niezwykłych krajobrazów. Jej nazwa dosłownie oznacza"Miasto Tysiąca", położona jest w środkowej części wyspy, nad rzeką Ikopa, na wysokości ok. 1400 m n.p.m. Jest to miasto z wieloma atrakcjami turystycznymi, interesującą architekturą, a także bogatą kulturą.

   Program Ramowy

   oferta grupowa - dla min. 10 osób

   1 Dzień

   Warszawa– Paryż– Antananarivo Odprawa paszportowo-biletowa na lotnisku Okęcie w Warszawie;Wylot z Warszawy do Paryża;Przylot do Paryża;Wylot z Paryża do Antananarivo;Przylot do Antananarivo; formalności wizowe, spotkanie z lokalnym przewodnikiem i  transfer do hotelu Lapasoa 3*, podczas transferu lekka przekąska, zakwaterowanie na 1 noc ze śniadaniem.

   2 Dzień

   Tana - Antsirabe Śniadanie w hotelu, po śniadaniu wyjazd do Antsirabe.Przejazd na południe od Tany, po drodze pola ryżowe, wioski, malownicze krajobrazy.Przejazd przez  miasto Ambatolampy wśrodkowej części Madagaskaru -  gospodarka miasta jestskupiona głównie na rolnictwie: jego mieszkańcy utrzymują się z uprawy kukurydzy, warzyw i owoców, manioku, ryżu, pszczelarstwa i hodowli koni.Dojazd do Antsirabe - trzeciego co do wielkości miasta Madagaskaru, położonego malowniczo u stóp wulkanu na wysokości 1500 m n/p/m. Miasto jest uzdrowiskiem ze względu na istniejące tu gorące żródła. Zwiedzanie miasta, w programie przejażdżka rikszami, które są typowym środkiem transportu w tym mieście.Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie na 1 noc w hotelu Plumeria 3*, kolacja i nocleg.(kolacja, nocleg)

   3 Dzień

   Antsirabe - RanomafanaŚniadanie;Wyjazd w stronę Ranofemana– w którymżyje kilkanaście gatunków lemurów, po drodze wizyta w mieście Ambositra– słynącym z rzeżb w drewnie,  wizyta w Zafimaniry - warsztacie produkującym ozdoby, zabawki oraz inne rękodzieło z materiałów pochodzących z recyklingu, spacer po mieście, a także możliwość zjedzenia lunch w lokalnej restauracji.Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie na 1 noc w hotelu Thermal 3*. Kolacja w hotelu, nocleg.(śniadanie, kolacja)

   4 Dzień

   Ranomafana - AmbalavaoŚniadanie, wykwaterowanie;Wyjazd w kierunku wioski Ambalavao - słynącej z charakterystycznych domów z balustradami oraz z wyrabianego tu papieru antaimoro - po drodze wizyta w Parku Narodowym Ranomafana, gdzie spotkać można wiele gatunków lemurów, ptaków, kameleonów, motyli, orchidei oraz innych gatunków bogatej flory i fauny Madagaskaru.Przejazd do hotelu Tsienimparihy Lodge, zakwaterowanie na 1 noc ześniadaniem, nocleg.(śniadanie)

   5 Dzień

   Ambalavao - RanohiraŚniadanie;Wyjazd w kierunku Ranohira - wizyta w rezerwacie Anja, małego rezerwatu zarządzanego przez mieszkańców okolicznych wiosek oraz będącego domem dla lemurów katta, następnie przejazd wzdłuż gór Andringitra i przez miasteczko Ihosy.Przejazd do hotelu, zakwaterowanie na 2 noce w hotelu Satrana 3*, kolacja i nocleg.(śniadanie, kolacja)

   6 Dzień

   RanohiraŚniadanie;Wyjazd do Parku Narodowego Isalo– malowniczego parku, na terenie którego znajdują się kaniony oraz spektakularne formacje geologiczne.  Wędrówka po parku z lokalnym przewodnikiem, możliwość obserwacji różnych gatunków roślin i zwierząt m.in. wielu gatunków ptaków i lemurów, a także różnych przedstawicieli gadów i płazów. Podczas pobytu w parku lunch w formie pikniku w lesie Tapia.Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.(śniadanie, obiad, kolacja)

   7 Dzień

   Ranohira - FianarantsoaŚniadanie, wykwaterowanie z hotelu;Wyjazd w stronę Fianarantsoa - prowincji Tany leżącej nad Oceanem Indyjskim - po drodze przejazd przez wzgórza Malagasy, zwiedzanie warsztatu papierniczego Antemoro, gdzie wytwarzane są rękodzieła. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie na 1 noc w Lac Hotel 3*, kolacja i nocleg.(śniadanie, kolacja)

   8 Dzień

   Fianarantsoa - AntsirabeŚniadanie, wykwaterowanie;Wyjazd w stronę Antsirabe - po drodze wizyta w Sahambavy na plantacji herbaty, lunch w mieście Ambositra;Przejazd do hotelu, zakwaterowanie na 1 noc w hotelu Plumeria, kolacja, nocleg.(śniadanie, kolacja)

   9 Dzień

   Antsirabe - AndasibeŚniadanie, wykwaterowanie;Przejazd przez malownicze doliny do rezerwatu Andasibe (Perinet)– gdzie żyje lemur olbrzymi Indri, a także inne gatunki lemurów, kameleony oraz liczne gatunki flory i fauny;Po przyjedzie do rezerwatu zakwaterowanie w hotelu Vakona Forest Lodge na 1 noc;Wieczorny spacer do rezerwatu Vakona;Kolacja, nocleg.(śniadanie, kolacja)

   10 Dzień

   Andasibe - Akanin’ny NofyŚniadanie, wykwaterowanie;Wyjazd w stronę Akanin’ny Nofy - wizyta i spacer z przewodnikiem po rezerwacie Analamazaotra, w którym spotkać można m.in. lemury Indri Indri – największe ze znanych lemurów, a także inne gatunki tych wspaniałych zwierząt. Następnie przejazd do Manambato i transfer łodzią do Akanin’ny Nofy; Przejazd do hotelu Palmarium - zakwaterowanie na 2 noce;Kolacja i nocleg.(śniadanie, kolacja)

   11 Dzień

   Akanin’ny NofyŚniadanie;Wizyta i spacer po rezerwacie Palmarium;Lunch w hotelu;Czas wolny na odpoczynek;Kolacja, nocleg.(śniadanie, kolacja)

   12 Dzień

   Akanin’ny Nofy - TanaPośniadaniu wykwaterowanie;Transferłodzią do Mambato następnie przejazd do Tany;Transfer na lotnisko;Przejazd do hotelu Bois Vert, zakwaterowanie na 1 noc oraz późne wykwaterowanie - (pokój do dyspozycji do wyjazdu na lotnisko).Nocleg.(śniadanie)

   13 Dzień

   TanaCzas wolny na spacer po mieście i zakupy pamiątek na targu wyrobów rzemieślniczych;Transfer na lotnisko;Odprawa paszportowo-biletowa.

   14 Dzień

   Antananarivo– Paryż – WarszawaOdlot do Paryża ;Przylot do Paryża;Odlot do Warszawy;Przylot do Warszawy. 

   Cena Zawiera
   • Przelot na trasie Warszawa - Paryż - Antananarivo - Paryż - Warszawa samolotem rejsowym linii lotniczychAIR FRANCE;
   • Transfery lotniskowe i program turystyczny zgodnie z programem ramowym– klimatyzowanym mikrobusem;
   • Zakwaterowanie w hotelach 3*;
   • Wyżywienie zgodnie z programem;
   • Opieka wykwalifikowanego pilota Air Tours Club;
   • Program turystyczny zgodnie z programem ramowym;
   • Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna.
   Cena Nie Zawiera
   • Pakietu dewizowego płatnego na miejscu230 EUR;
   • Zwyczajowych napiwków dla bagażowych i przewodników lokalnych;
   • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji:4, 43 %łącznej wartości umowy;
   • Wizy na Madagaskar:20 EUR od osoby (wiza opłacana i otrzymywana jest na lotnisku i wymagana jest min. 1 cała wolna strona w paszporcie i min. 6 miesięczna ważność paszportu).
   Uwagi
   • Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 1 sztuka bagażu głównego o maksymalnej wadze23 kilogramy oraz 1 sztuka bagażu podręcznego o maksymalnej wadze8 kilogramów;
   • Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronachwww.msz.gov.pl
   Dopłata do pokoju 1-os: 1 900 PLN.
   zamknijZ Wizytą U "króla Juliana" MadagaskarZ Wizytą U "króla Juliana" Madagaskarhotel 3.0 gwiazdkowy

   Ustaw swoją lokalizację

   Twoja lokalizacja: Warszawa
   anuluj

   Zostaw wiadomość do oferty Z Wizytą U "króla Juliana" Madagaskar

   Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

   Preferowany
   kontakt
   Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

   Ustaw swoją lokalizację

   Twoja lokalizacja: Warszawa
   anuluj