Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Zea Australia – Nowa Zelandiahotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Air Tours Club:

Trasa Warszawa - Dubaj - Perth– Sydney– Góry Błękitne - Sydney - Auckland- New Plymouth - Wellington - Tongariro - Rotorua - Auckland - Dubaj - Warszawa Opis Kraju / Atrakcji Sydney –największe miasto Australii, założone w 1788. Miasto położone jest między Pacyfikiem, a Górami Błękitnymi. Najważniejs...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Air Tours Club

Trasa

Warszawa - Dubaj - Perth– Sydney– Góry Błękitne - Sydney - Auckland- New Plymouth - Wellington - Tongariro - Rotorua - Auckland - Dubaj - Warszawa

Opis Kraju / Atrakcji

Sydney–największe miasto Australii, założone w 1788. Miasto położone jest między Pacyfikiem, a Górami Błękitnymi. Najważniejszymi symbolami architektonicznymi są Opera House oraz Harbour Bridge - jeden z największych na świecie mostówłukowych. Najlepszym miejscem do oglądania panoramy Sydney jest Sydney Tower, na której znajduje się platforma widokowa. W Sydney  znajduje się także jeden z najpiękniejszych na świecie ogrodów zoologicznych Toranga ZOO.

Program Ramowy

Kategoria wypraw:indywidualistaMała grupa

1 Dzień

Warszawa - DubajOdprawa biletowo– bagażowa na lotnisku Warszawa- Okęcie;Wylot z Warszawy do Dubaju;Przylot do Dubaju;Transfer do hotelu 4* w centrum dzielnicy Jumeirah, zakwaterowanie, nocleg.

2 Dzień

DubajŚniadanie, wyjazd na półdniowe zwiedzanie miasta z polskim przewodnikiem . W programie: przejazd do jednej z najstarszych dzielnic miasta - Bastakia– zobaczymy starożytne domy„wind towers” i muzeum z siedzibą w byłym forcie Al Fahidi. Przepłyniemy wodną taksówką na drugą stronę przesmyku (Dubai Creek). Zwiedzimy składy aromatycznych przypraw, a także odwiedzimy galerię z wyrobami złotniczymi. Pożegnamy starą część Dubaju, wrócimy na drugą stronę przesmyku. Przejazd przez nowoczesne dzielnice Dubaju.Zjednoczone Emiraty Arabskie -kraj o wielu obliczach: fascynujące pustynie, cudowne plaże, góry sięgające 3000 m n.p.m., luksusowe hotele. Dubaj od dawna jest metropolią handlową i prawdziwym rajem dla robiących zakupy. Kontrast stanowią proste wioski beduińskie,oazy, targi wielbłądów- wszystko to oferuje niezwykły świat Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Po zwiedzaniu przejazd do nowej części miasta, pod największą galerię handlową na świecie– Dubai Mall, przy której znajduje się najwyższy budynek świata Burj Khalifa. Wjazd na najwyżej położoną platformę widokową na świecie. Podziwianie Panoramy miasta i całego regionu ze 124 poziomu wieżowca. Czas wolny. Nocleg.

3 Dzień

Dubaj - PerthTransfer na lotnisko;Odprawa biletowo-bagażowa na lotnisku w Dubaju;Wylot z Dubaju do Perth;

4 Dzień

PerthPrzylot do Perth;Transfer mikrobusem do hotelu Ambassador 3*, zakwaterowanie– 3 noclegi.Perth-miasto położone na zachodnim wybrzeżu Australii, przy ujściu rzeki Łabędziej do Oceanu Indyjskiego, u podnóża gór Darling. Jest czwartym miastem Australii pod względem populacji. Zamieszkuje je 1 650 000 mieszkańców. Jest to najbardziej odosobniona metropoliaświata, do najbliższego dużego miasta– Adelajdy– jest w linii prostej 2845 kilometrów, nieco bliżej jest przez ocean do Singapuru lub do ogromnych aglomeracji miejskich Indii. W okolicach Perth wydobywano: złoto, diamenty, ropę naftową, gaz ziemny, żelazo, nikiel i aluminium.

5 Dzień

PerthCzas wolny na odkrywanie uroków miasta;Nocleg.

6 Dzień

Perth– SydneyTransfer na lotnisko;Odprawa biletowo-bagażowa na lotnisku w Perth;Wylot z Perth do Sydney.Przylot do Sydney.Spotkanie na lotnisku z polskojęzycznym przewodnikiem, przekazanie dokumentów, map oraz niezbędnych wskazówek. Transfer do hotelu, odpoczynek po podróży, nocleg.

7 Dzień

SydneyCałodzienne zwiedzanie Sydney.W programie: Macquarie Street, biblioteka Mitchel, Parlament Nowej Południowej Walii i Królewska Mennica. Następnie chwila odpoczynku w Królewskich Ogrodach Botanicznych. Później spacer po kosmopolitycznym King Cross i ekskluzywnej dzielnicy Double Bay i Paddington, znanej z eleganckich restauracji, butików i galerii. Ostatnim punktem programu będą wschodnie dzielnice, malownicze okolice portu oraz słynne surfingowe plaże.Powrót do hotelu, nocleg.

8 Dzień

Sydney– Góry Błękitne - SydneySpotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem.Wyjazd w Góry Błękitne. Spacer po sławnej formacji skalnej Trzy Siostry. W trakcie zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego Featherdale.Powrót do hotelu, nocleg.

9 Dzień

Sydney - Auckland   Transfer na lotnisko.Odprawa biletowo-bagażowa na lotnisku w Sydney;Wylot z Sydney do Auckland;Przylot do Auckland.Powitanie na lotnisku przez przewodnika. Transfer do hotelu , zakwaterowanie. Zwiedzanie miasta z polskim przewodnikiem. W programie: oglądanie jachtów w Westhaven Marina, spacer po plaży Mission Bay, Auckland War Memorial. Następnie zwiedzanie Ogrodów Zimowych oraz wjazd na wulkan Mt Eden.Powrót do hotelu, nocleg.

10 Dzień

Auckland - New PlymouthŚniadanie, spotkanie z polskim przewodnikiem w hotelu.Wyjazd na południe Wyspy Północnej w kierunku Waitomo. Wejście do jaskini, oglądane świetlików, płynięcie łodzią podziemną rzeką. Przejazd do Parku Narodowego Mt Egmont z wulkanem Mt Taranaki 2518 m n.p.m.Zakwaterowanie w hotelu w New Plymouth, nocleg.

11 Dzień

New Plymouth– WellingtonŚniadanie; do południa dla chętnych możliwość wejścia na wulkan oraz spacerów po pięknych plażach. Po południu przejazd do stolicy kraju Wellington. Zwiedzanie miasta z ciekawymi punktami: Muzeum Te Papa, budynek Parlamentu, ogrody Botaniczne.Wjazd na punkt widokowy wzgórza Victoria. Zakwaterowanie w hotelu  w Wellington.

12 Dzień

Wellington - TongariroPrzejazd malowniczą drogą do Parku Narodowego Tongariro. Następnie przejście szlakiem turystycznym, podziwianie flory i fauny jednego z najstarszych na świecie Parków Narodowych. Park Narodowy Tongariro - najstarszy park narodowy Nowej Zelandii i czwarty naświecie, założony w 1887 roku na Wyspie Północnej, na terenach ofiarowanych przez wodza Maorysów. Obejmuje on południową część Wyżyny Wulkanicznej, łącznie ze świętymi szczytami ludu Tuwahare. Nazwa parku wywodzi się od maoryskich słów tonga riro–„ogień wyniesiony”. W parku występują czynne wulkany, gorące źródła i rzadkie gatunki fauny (kiwi, sokół nowozelandzki). Miejsce to wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

13 Dzień

Tongariro - RotoruaŚniadanie; przejazd przez miasteczko Taupo.Zwiedzanie Rotorua (gejzery, gorące źródła i błota) oraz rezerwatu geotermalnego Te Puia. Przejazd nad jezioro Tarawera, spacer przez las sekwojowy. Zwiedzanie Maoryskiego kościółka Ohinemutu, Ogrodu Rządowego oraz Parku geotermalnego Kuirau. Następnie przejazd do tradycyjnej wioski maoryskiej– Tamaki Maori Village. W wiosce będziemy uczestniczyć w koncercie maoryskim oraz hangi– obiedzie.Zakwaterowanie w hotelu w Rotorua, nocleg.

14 Dzień

Rotorua- AucklandŚniadanie;Przejazd przez urocze miasteczka Cambridge i Hamilton wzdłuż brzegów najdłuższej rzeki Wyspy Północnej Waikato do Auckland. Wyjazd z Auckland do Muriwai– plaża z czarnymi piaskami nad Morzem Tasmana, znana ze znakomitych warunków do uprawiania surfingu. Bardzo interesująca jest również położona na klifie morskim kolonia ptaków. Spacer po buszu. W drodze powrotnej wizyta w winnicy połączona z degustacją wina. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Auckland.

15 Dzień

Auckland - DubajDo południa czas wolny na spacery po mieście lub drobne zakupy.Transfer na lotnisko.Odprawa biletowo-bagażowa na lotnisku w Auckland;Wylot z Auckland do Dubaju.

16 Dzień

Dubaj - WarszawaPrzylot do Dubaju;Wylot z Dubaju do Warszawy;Przylot do Warszawy.

Cena Zawiera

 • Przelot na trasie Warszawa– Dubaj–Perth i Auckland– Dubaj - Warszawa liniami lotniczymiEMIRATES;
 • Transfery lotniskowe oraz wszystkie przejazdy klimatyzowanym mikrobusem;
 • Zakwaterowanie w hotelach 4* i 3*;
 • Podczas pobytuśniadania;
 • Wstępy do zwiedzanych miejsc;
 • Program turystyczny z polskojęzycznym przewodnikiem w Australii i Nowej Zelandii;
 • Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą;

Cena Nie Zawiera

 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji:4,43%łącznej wartości umowy.

Uwagi

 • Wymagana jest wiza do Australii (wiza bezpłatna, uzyskiwana on-line), nie jest wymagana wiza do Emiratów Arabskich oraz Nowej Zelandii;
 • Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 1 sztuka bagażu głównego o wadze do 30 kilogramów oraz 1 sztuka bagażu podręcznego do8 kilogramów;
 • Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronach www.msz.gov.pl

zamknijZea Australia – Nowa ZelandiaZea Australia – Nowa Zelandiahotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Zea Australia – Nowa Zelandia

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj