Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Rosja Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja

Zdaniem Almatur:

Kategoria Region Opis Ryga - Tallin - Sankt Petersburg - Wilno - Ryga z secesyjną architekturą, wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO - Tallin - przykład miasta hanzeatyckiego - Petersburg zwany "Wenecją Północy" - Carskie Sioło z legendarną bursztynową komnatą - Wilno z Ostrą Bramą - Zakwat...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: AlmaturKategoria

Region

Opis


Ryga - Tallin - Sankt Petersburg - Wilno

- Ryga z secesyjną architekturą, wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO

- Tallin - przykład miasta hanzeatyckiego

- Petersburg zwany "Wenecją Północy"

- Carskie Sioło z legendarną bursztynową komnatą

- Wilno z Ostrą Bramą

- Zakwaterowanie w hotelach ***
Zakwaterowanie
6 noclegów w hotelach ***, pokoje 2 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie
6 śniadań, 5 obiadokolacji, 1 obiad.

Transport
Autokar z klimatyzacją, toaletą, barkiem, video.

Na trasach dojazdowych w Polsce, przy liczbie uczestników mniejszej niż 18 osób przejazd może nastąpić mikrobusem.

Ubezpieczenie
Signal Iduna S.A.

Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

1 dzień

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd w kierunku Łotwy.

2 dzień

Przyjazd do Rygi w godzinach popołudniowych. Spacer z miejskim przewodnikiem po Starym Mieście (wpisane na Listę UNESCO), Dom Bractwa Czarnogłowych, kościoły św. Jakuba i św. Piotra, zespół kamieniczek Trzej Bracia, hanzeatycka wielka gildia kupiecka, ruiny murów obronnych (wszystkie obiekty oglądane z zewnątrz). Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień

Po śniadaniu wyjazd do Tallina. Popołudniowe zwiedzanie Górnego i Dolnego Miasta Cerkwi Aleksandra Newskiego, najlepiej zachowanych w Europie średniowiecznych murów obronnych wraz z wieżami Długim Hermanem i Grubą Małgorzatą, dwóch nietypowych ulic, tzw. Długiej i Krótkiej Nogi, Ratusza Miejskiego, Wielkiej Gildii Kupieckiej, Domu Bractwa Czarnogłowych. Zabytki architektury zwiedzamy z zewnątrz w towarzystwie przewodnika miejskiego. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień

Po śniadaniu wyjazd do Sankt Petersburga. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień

Po śniadaniu rozpoczęcie zwiedzania z przewodnikiem miejskim najwspanialszych zakątków Petersburga Wyspa Wasilewska, Pole Marsowe, sobór św. św. Piotra i Pawła, Krążownik Aurora, Newski Prospekt (wszystkie obiekty oglądane z zewnątrz). Wejście do Ermitażu jednego z największych i najbogatszych muzeów świata. Podróż wodolotem do Peterhofu. Spacer po francuskim parku i oglądanie kompleksu fontann. Obiadokolacja. Nocleg.

6 dzień

Po śniadaniu wyjazd w stronę Carskiego Sioła ze słynną Bursztynową Komnatą słusznie okrzykniętą współczesnym cudem świata (wejście do Pałacu i Komnaty). Obiad oraz wyjazd w stronę Łotwy. Nocleg tranzytowy.

7 dzień

Po śniadaniu wyjazd w stronę Wilna - stolicy polskiego romantyzmu. Popołudniowe zwiedzanie miasta z miejskim przewodnikiem - oglądanie z zewnątrz Ostrej Bramy z cudownym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, kościoła św. Teresy, jedynego w Europie trójkątnego rynku, kościoła i klasztoru św. Ducha, gotyckiego kościółka św. Anny, barokowego kościoła św. Piotra i św. Pawła na Antokolu. Cmentarza na Rossie. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień

Po śniadaniu wyjazd w stronę Polski. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w rozkładzie jazdy. Cena nie zawiera kosztów wstępu do zwiedzanych obiektów (Petersburg Ermitaż, wodolot, Park Peterhofu, Pałac w Carskim Siole z Bursztynową Komnatą), opłat za miejscowych przewodników, wypożyczenia słuchawek (ok. 110 EUR- płatne zagranicznemu kontrahentowi na miejscu). Pilot rozliczy się z grupą z pobranych kwot na cele programowe. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich uczestników. Koszty wizy do Rosji (220 zł) płatne w biurze.

Dokumenty do otrzymania wizy paszport ważny co najmniej 6 miesięcy (posiadający minimum dwie wolne strony), 1 aktualne zdjęcie (wykonane najpóźniej w okresie 3 miesięcy przed datą złożenia wniosku, "na wprost") oraz wypełniony wniosek wizowy (do ściągnięcia ze strony www.almatur.pl ) dostarczyć do biura sprzedającego min. 25 dni od daty rozpoczęcia imprezy. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.


Trasa przejazdu Warszawa-Ryga ok. 700 km - ok. 12 godzin. Dłuższe przerwy organizowane są co 4 godziny oraz na przystankach, gdzie wsiadają klienci. Białe Noce możliwe są do zobaczenia pomiędzy 25.05, a 16.07, kulminacja przypada na okres pomiędzy 11.06- 02.07.

Ryga - Tallin - Sankt Petersburg - Wilno

- Ryga z secesyjną architekturą, wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO

- Tallin - przykład miasta hanzeatycki

zamknijRosja Litwa, Łotwa, Estonia, RosjaRosja Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Rosja Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj