Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Ukraina - Lwów 1 dniowy

Zdaniem Almatur:

"Bo gdzie jeszcze ludziom Tak dobrze jak tu? Tylko we Lwowie!" - śpiewali Szczepcio i Tońcio z filmu "Włóczęgi". Przekonaj się na własne oczy, jak wygląda miasto zbudowane niczym Rzym na 7 wzgórzach. Położony na styku cywilizacji Zachodu i Orientu, świata łacińskiego i prawosławia. Budowany przez Rus...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Almatur"Bo gdzie jeszcze ludziom Tak dobrze jak tu? Tylko we Lwowie!" - śpiewali Szczepcio i Tońcio z filmu "Włóczęgi". Przekonaj się na własne oczy, jak wygląda miasto zbudowane niczym Rzym na 7 wzgórzach. Położony na styku cywilizacji Zachodu i Orientu, świata łacińskiego i prawosławia. Budowany przez Rusinów, Polaków, Ormian i Żydów.

Program: Wyjazd z kraju wg rozkładu jazdy, przejazd do Lwowa Spotkanie z przewodnikiem przejazd po mieście przez ulice : Gródecka, więzienie "Brygidki", kościół św. Anny, Uniwersytet Jana Kazimierza, katedra greckokatolicka św. Jura, kościół św. Elżbiety, budynek dworca kolejowego, gmach Politechniki Lwowskiej, kościół św. Marii Magdaleny, pałac Sapiehów, budynek Ossolineum. Przejazd i wejście na Wysoki Zamek - panoramę całego miasta następnie przejazd na Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt Lwowskich. Spacer po Starym Mieście: Baszta Prochowa, pomnik Fiodorowa i Arsenał Królewski zwiedzanie cerkwi Wołoskiej, kościoła dominikanów oraz dzielnicy żydowskiej z pozostałościami po synagodze "Złota Róża". Spacer wokół Rynku- kamieniczki, Apteki - Muzeum, kaplicy Boimów, katedry łacińskiej i pomnika Adama Mickiewicza. Zwiedzanie dzielnicy ormiańskiej wraz z katedrą. Czas wolny na Starym Mieście w zależności możliwości czasowych, powrót do kraju, przekroczenie granicy, powrót do miejsca wsiadania w godzinach nocnych.

Świadczenia: Świadczenia

Transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem

Opiekę pilota

Usługi przewodnika

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

Ubezpieczenie

zamknijUkraina - Lwów 1 dniowyUkraina - Lwów 1 dniowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Ukraina - Lwów 1 dniowy

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj