Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Alila Diwa - Egzotyka 18/19hotel 5.0 gwiazdkowy

Zdaniem Best Reisen Group:

Naszym Zdaniem Butikowy hotel inspirowany lokalną architekturą; naturalne przestrzenie, wysokie sufity, kolumny, werandy, dziedzińce, prosta elegancja, relaksująca atmosfera, malowniczy, egzotyczny pejzaż dookoła, spokój, luksus… Położenie W południowej części Goa, w wiosce Majorda, pośród zielonych ...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Best Reisen Group

Naszym Zdaniem

Butikowy hotel inspirowany lokalną architekturą; naturalne przestrzenie, wysokie sufity, kolumny, werandy, dziedzińce, prosta elegancja, relaksująca atmosfera, malowniczy, egzotyczny pejzaż dookoła, spokój, luksus…

Położenie

W południowej części Goa, w wiosce Majorda, pośród zielonych przestrzeni ogrodu i pól ryżowych, w pobliżu piaszczystej plaży (bezpłatne przejazdy busem hotelowym, 10 minut spacerem), 20 minut jazdy z lotniska.

Wyposażenie

Hotelowe restauracje i bary stanowią prawdziwy raj dla smakoszy, którzy doceniają zdrowe, aromatyczne i urozmaicone posiłki. Na gości czekają dania tradycyjnej kuchni zarówno Goa, jak i pozostałych regionów Indii, a także dania włoskie, portugalskie, barbeque, świeże owoce, specjalne mieszanki kaw, szeroki wybór alkoholi.  A wszystko to w dizajnerskich lokalach: Vivo, Spice Studio, Bistro, Edge Bar&Lounge. Na terenie hotelu: wypożyczalnia książęk, Wi-Fi, butik, sala bankietowa, sala teatralna, sale konferencyjne. 

Pokoje

Hotel składa się ze 118 pokoi. Są one komfortowe, gustownie wyposażone, przestronne (ok. 44 m kw.), mają łazienkę z prysznicem i wanną, TV sat (LCD 40), Wi-Fi (bezpłatne), minibar, sejf, biurko, balkon lub taras (widok na basen, ogród lub pole ryżowe). Najbardziej ekskluzywną część hotelowąstanowi Club Alila z 35 pokojami.

Wyżywienie

BB -śniadania w formie bufetówAll Inclusive -śniadania, obiady, kolacje w formie bufetów (w przypadku kolacji możliwy również wybór dań a' la carte). Przekąski i sałatki w barze Edge od 11:00 do 23:00. Kawa, herbata, woda, soki, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane w godzinach 11:00-23:00 w barach Edge oraz Vivo. Dodatkowo goście w ramach pakietu all inclusive otrzymują 15% zniżki na zamówione jedzenie i napoje w ramach room service.

Sport I Rozrywka

Basen typu infinity z tarasem słonecznym, fitness club, luksusowe centrum spa i ajurwedy (7 gabinetów zabiegowych, jeden z nich z jacuzzi, patio relaksacyjne), sauna, kursy jogi, tenis stołowy, szkółka orientalnego gotowania, wieczorne animacje (sezonowo).

Na terenie obiektu także plac zabaw dla dzieci i klub dziecięcy (dla dzieci w wieku 3-12).

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na"Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć"Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach, cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt. 

Early Check In

Doba hotelowa w hotelu rozpoczyna się o godzinie 14:00. W związku z nocnym przylotem samolotu (ok. 3 w nocy) możliwe jest oczekiwanie na pokój do godziny 14:00 (wcześniejsze zakwaterowanie bez dopłat zależy tylko od dostępności i dobrej woli hotelarza). Aby zagwarantować sobie możliwość wcześniejszego zakwaterowania (tzw. early check-in) należy zgłosić do nas taką prośbę w momencie potwierdzania rezerwacji. Skalkulujemy wówczas indywidualnie koszt takiej usługi.

Wizy

Przy wyjazdach do Indii wymagane są wizy. Uprawniają do dwukrotnego przekraczania granicy, dzięki czemu można odwiedzić także sąsiednie kraje. Najłatwiej jest uzyskać wizę w Ambasadzie Republiki Indii w Warszawie. Proces aplikacyjny należy rozpocząć na minimum 10 dni roboczych (około 2 tygodnie) przed planowaną datąwylotu.  Do uzyskania wizy turystycznej wymagane są:  - paszport ważny przez minimum rok (licząc od daty wylotu z Indii) z dwiema pustymi stronami na wizę - formularz wniosku wizowego, wypełniony w języku angielskim, wydrukowany i podpisany na obydwu stronach przez wnioskodawcę (dostępny na stronie internetowej indianvisaonline.gov.in/visa/, zakładka"Online Visa Application Registration") - kolorowa fotografia paszportowa (3,5 x 4,5 cm) - kserokopia biletu lotniczego i/lub potwierdzenie rezerwacji - opłata za wizę, wynosząca 232 zł + 100 zł za ewentualne pośrednictwo naszego biura     W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, prosimy o przesłanie powyższych dokumentów na adres Best Reisen Group, maksymalnie na 18 dni przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Paszporty z gotową wizą odsyłane są klientowi kurierem.  W przypadku wyjazu do Indii osoby niepełnoletniej pod opieką osoby nie będącej jej rodzicem, konieczne jest przesłanie aktu notarialnego, przetłumaczonego przez tłumacza przysięgłego na język angielski, informującego, iż dana osoba będzie sprawowała opiekę nad osobą niepełnoletnią podczas jej pobytu w Indiach. Bez takowego dokumentu ambasada odmawia przyjmowania wniosków wizowych.UWAGA! Istnieje również możliwość wyrobienia wizy indyjskiej przez internet na stronie https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html. Jej koszt to 60 USD + opłata za transakcję kartą. W celu otrzymania e-visy należy wypełnić wniosek wizowy dostępny na wyżej wymienionej stronie. Podczas jego wypełniania konieczne będzie załączenie zdjęcia paszportowego twarzy w formacie jpg oraz skanu pierwszej strony paszportu (strona ze zdjęciem) w formacie pdf. Rozmiar każdego z plików nie powinien przekraczać 1 MB. Płatności za e-visę dokonuje się za pomocą karty kredytowej lub debetowej.O  e-visę można ubiegać się najwcześniej na 30 dni przed wylotem, najpóźniej zaś 4 dni (96 h) przed planowaną datą lądowania w Indiach (wniesienie opłaty po przekroczeniu tego terminu skutkować będzie odrzuceniem aplikacji). E-visa jest wizą wjazdu jednokrotnego, jej ważność to 30dni od dnia przekroczenia granicy z Indiami.

Cena Zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena Nie Zawiera

Opłaty wizowej (232 zł + 100 zł za pośrednictwo wizowe Best Reisen Group), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

zamknijAlila DiwaAlila Diwa - Egzotyka 18/19hotel 5.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Alila Diwa - Egzotyka 18/19

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj