Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Castello Beach Hotel - Egzotyka 19/20hotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Best Reisen Group:

Naszym Zdaniem Luksusowy obiekt składający się z pokoi typu Suite przypadnie do gustu najbardziej wymagającej klienteli. Również dzieci będą miały frajdę z pobytu w tym hotelu! Położenie Hotel Castello Beach położony jest przy Anse Kerlan, jednej z najdłuższych plaż na Praslin i prawdopodobnie najlep...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Best Reisen Group

Naszym Zdaniem

Luksusowy obiekt składający się z pokoi typu Suite przypadnie do gustu najbardziej wymagającej klienteli. Również dzieci będą miały frajdę z pobytu w tym hotelu!

Położenie

Hotel Castello Beach położony jest przy Anse Kerlan, jednej z najdłuższych plaż na Praslin i prawdopodobnie najlepszej plaży do pływania na zachodnim wybrzeżu wyspy.

Wyposażenie

Recepcja, restauracja główna, basen, bezpłatne WiFi na terenie hotelu, mini klub dla dzieci; centrum nurkowania PADI, wypożyczalnia rowerów,centrum SPA (dodatkowo płatne),

Pokoje

Na terenie obiektu znajduje się 12 pokoi typu Junior Suite (ok 44 m. kw.) oraz 12 typu Family Suite (ok 54 m. kw.). Wyposażenie: klimatyzacja, wentylator, minibar, łazienka z prysznicem, TV, sprzęt do robienia kawy i herbaty, suszarka, sejf, taras, Wi-Fi.

Wyżywienie

BB lub HB: kuchnia tematyczna: europejska, azjatycka i kreolska;śniadania i kolacje w formie bufetu, wybór lunchu z a'la Carte (dodatkowo płatne).

Sport I Rozrywka

Basen; Odpłatnie: wypożyczalnia rowerów, wycieczki lokalne, centrum nurkowania, centrum SPA,

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na"Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć"Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie.Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna.Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.Po przylocie na Seszele należy podać adres planowanego miejsca pobytu, jak również dysponować odpowiednimi do czasu pobytu środkami finansowymi (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne). Wymagany jest paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.

Dla Dzieci

Basen dla dzieci, mini klub, posiłki dla dzieci (na zapytanie)

Cena Zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena Nie Zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

zamknijCastello Beach HotelCastello Beach Hotel - Egzotyka 19/20hotel 4.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Castello Beach Hotel - Egzotyka 19/20

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj