Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Coco Beach Resort Miu Ne - Egzotyka 18/19hotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Best Reisen Group:

Naszym Zdaniem Hotel zbudowano w 1995 roku we współczesnym wietnamskim stylu, który łączy w sobie nowoczesne udogodnienia z pachnącym drewnem. Obiekt posiada 31 bungalowów i willi, które zapewniają atmosferę prywatności oraz dobrego samopoczycia. Położenie Hotel położony jest około 5 godzin jazdy od ...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Best Reisen Group

Naszym Zdaniem

Hotel zbudowano w 1995 roku we współczesnym wietnamskim stylu, który łączy w sobie nowoczesne udogodnienia z pachnącym drewnem. Obiekt posiada 31 bungalowów i willi, które zapewniają atmosferę prywatności oraz dobrego samopoczycia.

Położenie

Hotel położony jest około 5 godzin jazdy od lotniska w Ho Chi Minch. Z obiektu można dostać się do czerwonych wydm spacerkiem w około godzinę lub dojachać lokalną taksówką w 20 minut.

Wyposażenie

Recepcja, restauracja serwuje daniakuchni lokalnej i międzynarodowej, bar tuż przy plaży, basen, prywatna plaża, ogród wypoczynkowy

Pokoje

Coco Beach Resort oferuje jedynie 34 bungalowy i zakwaterowanie w willach rozsianych pośród bujnych tropikalnych ogrodów.Urocze bungalowy i wille, do których można dyskretnie dotrzeć przez niewielkie ścieżki - zapewniają całkowitą prywatność z prywatnymi tarasami i wychodzącymi na prywatną plażę ośrodka.Aby podkreślić element relaksu w ośrodku, telewizory nie są dostępne w żadnym pokoju.Bngalowy posiadają 1 sypialnię z łóżkiem typu queen-size lub 2 łóżkami pojedynczymi, stylowo urządzoną łazienką z prysznicem ze strumieniem deszczowym oraz w pełni zadaszonym tarasem. W każdym pokoju znajduje się klimatyzacja, moskitiery, minibar, suszarka do włosów, bezpłatne WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf. Wille to dwupokojowe domki usytuowane bezpośrednio przy plaży.Każda willa ma oddzielny salon, sypialnię z łóżkiem typu queen-size oraz sypialnię z 2 łóżkami pojedynczymi i bezpośrednim dostępem do oddzielnych łazienek. Każdy pokój poiada klimatyzację, moskitiery, minibar, suszarkę do włosów, telefon, bezpłatne WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf.

Wyżywienie

BB:Śniadania

Sport I Rozrywka

Zajęcia rekreacyjne, masaże, wycieczki, joga, sporty wodne,lekcje gotowania z wietnamskim szefem kuchni

Dla Dzieci

Brak infrastruktury dla dzieci

Wizy

Przy wyjazdach do Wietnamu wymagane są wizy, które można uzyskać samodzielnie w Ambasadzie Wietnamu w Warszawie w cenie 230 PLN/os. Istnieje również możliwość wyrobienia samej promesy wizowej w cenie 50 PLN/os i odbiór wizy na lotnisku po przylocie do Wietnamu w cenie 25 USD/os. Best Reisen Group pośredniczy w uzyskaniu promesy. W przypadku zgłoszenia pośrednictwa w rezerwacji wymagane jest podanie - imiona, - nazwiska, - daty urodzenia, - numeru paszportu paszportu każdego z uczestników i przesłanie skanu paszportu - strony ze zdjęciem. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z Wietnamu.

W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, prosimy o przesłanie powyższych danych mailowo do Best Reisen Group, maksymalnie na 10 dni przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania danych zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Promesy wizowe - na podstawie których wydawana jest wiza na lotnisku - przesyłane są klientom wraz z kompletem dokumentów. Dodatkowo konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych, do przekazania przy wyrabianiu właściwej wizy na lotnisku w Wietnamie.

Od 1 lutego 2017 roku obywatele Polski mogą ubiegać się o wizę za pośrednictwem Internetu na stronie wietnamskiego urzędu imigracyjnego: https://xuatnhapcanh.gov.vn/ lub https://immigration.gov.vn/. Wszystkie procedury związane z otrzymaniem wizy, w tym składanie wniosku czy opłaty, dokonywane są on-line, bezpośrednio na stronierządowej.  Aby móc ubiegać się o e-wizę należy posiadać ważny paszport, wypełnić wniosek on-line oraz uiścić opłatę w wysokości 25 USD. Ważne: uzyskana w ten sposób wiza jest wizą jednokrotnego wjazdu i pozwala na pobyt na terytorium Wietnamu do 30 dni. Czas oczekiwania na e-wizę: trzy dni robocze po zaksięgowaniu wpłaty.Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Transfer

Transfer naziemny z lotniska Ho Chi Minh City do hotelu w rejonie Mui Ne. Trwa około 5 godzin, odległość około 220 km.Na lotnisku w Ho Chi Minh na naszych gości oczekuje anglojęzyczny przedstawiciel lokalnego kontrahenta, który kieruje klientów do busa, przekazuje on także numer kontaktowy oraz propozycję wycieczek fakultatywnych. Transfer odbywa się z kierowcą, który odwozi klientów do wybranego hotelu.Na specjalneżyczenie i dodatkową dopłatą istnieje możliwość transferu z przedstawicielem lokalnego kontrahenta.Godziny transferu porotnego dostępne są w recepcji hotelowej.

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na"Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć"Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Cena Zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transport klimatyzowanym samochodem/autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie wg oferty,ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena Nie Zawiera

Wycieczek fakultatywnych, wizy wjazdowej do Wietnamu, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

zamknijCoco Beach Resort Miu NeCoco Beach Resort Miu Ne - Egzotyka 18/19hotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Coco Beach Resort Miu Ne - Egzotyka 18/19

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj