Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Fihalhohi Island Resort - Egzotyka 18/19hotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Best Reisen Group:

Naszym Zdaniem Położony w cieniu palm kokosowych hotel Fihalhohi to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych i odkrywania uroków Malediwów. Piękna plaża, rafa koralowa 10 metrów od brzegu, bajkowe pejzaże, doskonałe zabiegi w spa - miejsce prawdziwie idylliczne.   Położenie Wyspa na południowym ...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Best Reisen Group

Naszym Zdaniem

Położony w cieniu palm kokosowych hotel Fihalhohi to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych i odkrywania uroków Malediwów. Piękna plaża, rafa koralowa 10 metrów od brzegu, bajkowe pejzaże, doskonałe zabiegi w spa - miejsce prawdziwie idylliczne. 

Położenie

Wyspa na południowym Atolu Male, 28 km kilometrów od lotniska. Transfer odbywa się łodzią motorową i trwa około 60 minut.

Wyposażenie

Recepcja, restauracja Palm Grove, Fisherman’s Bar, Surf Café, bar Blue Lagoon, punkt wymiany walut, sklep z pamiatkami.

Pokoje

Pokoje typuclassic to bliźniacze domki z widokiem na ogrody.Pokojepremium  znajdują się w najładniejszej części plaży na północy wyspy.Water willa - domki na palach z bezpośrednim dostępem do laguny.Każdy z pokoi ma łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków, Internet Wi-Fi, minibar, telefon, sejf, klimatyzację, taras. Pokoje premium i water willa mają dodatkowo wannę oraz serwis do przygotowania kawy/herbaty. 

Wyżywienie

HB -śniadania i kolacje

FB -śniadania, obiady i kolacje

All Inclusive -śniadania (07.30-09.30), obiady (12.30-14.00) i kolacje 19.30-21.30) w formie bufetów - restauracja główna, podwieczorek (przekąski/ciasto) w barze Blue Lagoon, napoje bezalkoholowe (coce, fanta, soda, tonik, sprite, kawa, herbata) oraz alkoholowe (whiskey, brandy, gin, wódka, rum, piwo z nalewaka, wino stołowe) serwowane w barze Blue Lagoon i w barze Fishermans od godz. 09 do północy. Pakiet all inclusive nie obejmujecappuccino, espresso, soków ze świeżych owoców, wina w butelkach i alkoholi spoza listy.  

Sport I Rozrywka

Bilard, rzutki, tenis stołowy, badminton, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, centrum nurkowe i centrum sportów wodnych (m.in. windsurfing, kitesurfing, katamaran, parasailing, canoe), wyprawy nurkowe, wycieczki, rejsy. W ośrodku spa można poddać się masażom, zabiegom relaksacyjnym, skorzystaćz sauny i jacuzzi. Goście korzystający z pakietu all inclusive otrzymują vauchery kredytowe (jeden na pokój) o wartości 50 USD (przy 4-6 noclegach) lub 100 USD (powyżej 7 noclegów), które można realizować w spa, w centrum sportów wodnych, w hotelowym sklepie, przy zakupie wycieczki.     

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na"Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć"Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie.Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna.Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 € za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Dla Nowożeńców

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka  dla nowożeńców.Warunkiem otrzymaniaświadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu przy recepcji hotelowej. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6 miesięcy oddaty zawarcia małżeństwa.

Cena Zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena Nie Zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

zamknijFihalhohi Island ResortFihalhohi Island Resort - Egzotyka 18/19hotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Fihalhohi Island Resort - Egzotyka 18/19

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj