Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Nattika Beach Resort - Egzotyka 19/20hotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Best Reisen Group:

Naszym Zdaniem Pięknie usytuowane wille, pośród wysokich plam, tuż przy plaży, zaprojektowane w keralskim stylu. Połączenie atmosfery hinduskiej wioski z obsługą i klasą na europejskim poziomie. Doskonale wyposażona sala do praktykowania jogi. Cisza, spokój i harmonia z naturą. Położenie Przy piaszcz...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Best Reisen Group

Naszym Zdaniem

Pięknie usytuowane wille, pośród wysokich plam, tuż przy plaży, zaprojektowane w keralskim stylu. Połączenie atmosfery hinduskiej wioski z obsługą i klasą na europejskim poziomie. Doskonale wyposażona sala do praktykowania jogi. Cisza, spokój i harmonia z naturą.

Położenie

Przy piaszczystej plaży, w otoczeniu gaju palmowego, około 25 km od miasta Thissur, 67 km od lotniska w Kochi.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, przestronna restauracja serwująca dania wegetariańskie, bogata biblioteka, usługi pralnicze,  lekarz na telefon, kantor wymiany walut, czyszczenie butów, faks/ksero, biuro podróży.

Pokoje

Twin Villa  - usytuowane w trugim rzędzie od morza, klimatyzacja, mają dwa oddzielne pokoje; wyposażenie: jedno łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, zestaw wypoczynkowy, leżaki na werandzie, lodówka, telefon, telewizor, biurko,bezpłatne WiFi. Powierzchnia 36 m2 , dodatkowo weranda 7 m2.Delux Beach View Villa - usytuowane w pierwszej lini brzegowej,jednołóżko podwójne lub dwa pojedyncze, zestaw wypoczynkowy, leżaki na werandzie, lodówka, telefon, telewizor, biurko,bezpłatne WiFi.Powierzchnia willi 39 m2 , dodatkowo weranda około 8 m2 i taras słoneczny.Twin Villa lubDelux Beach View Villa  - Program AYURVEDA, 7 nocy Terapia regeneracyjna - wspomagająca walkę z chorobami, zapewniająca profilaktykę zdrowotną, przywracająca harmonię ducha i ciała. Obejmuje:- 3 wegetariańskie posiłki dziennie,- konsultacje lekarskie,- 2 - 3 zabiegi ajurwedyjskie (w zależności od zaleceń lekarza),- sesje jogi.Centrum Ajurvedy składa się z 16 gabinetów zabiegowych wyposażonych w toaletę i prysznic, 2 pomieszczenia z łaźnią parową i gabinety konsultacji lekarskich.

Wyżywienie

FB -śniadania, obiady i kolacje wegetariańskie

Sport I Rozrywka

Basen, jazuzzi, kajaki, kort tenisowy, sklep z artykułami ajurwedyjskimi i pamiątkami, wędki, parasole, leżaki plażowe, kamizelki ratunkowe, sprzęt do nurkowania, weekendowy program kulturalny.

Przelot

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

Wizy

Uzyskanie wiz, niezbędnych do wjazdu na teren Indii, leży w gestii klienta.Przy wyjazdach do Indii wymagane są wizy. Uprawniają do dwukrotnego przekraczania granicy, dzięki czemu można odwiedzić także sąsiednie kraje. Najłatwiej jest uzyskać wizę w Ambasadzie Republiki Indii w Warszawie. Proces aplikacyjny należy rozpocząć na minimum 10 dni roboczych (około 2 tygodnie) przed planowaną datąwylotu.  Do uzyskania wizy turystycznej wymagane są:  - paszport ważny przez minimum rok (licząc od daty wylotu z Indii) z dwiema pustymi stronami na wizę - formularz wniosku wizowego, wypełniony w języku angielskim, wydrukowany i podpisany na obydwu stronach przez wnioskodawcę (dostępny na stronie internetowej indianvisaonline.gov.in/visa/, zakładka"Online Visa Application Registration") - kolorowa fotografia paszportowa (3,5 x 4,5 cm) - kserokopia biletu lotniczego i/lub potwierdzenie rezerwacji - opłata za wizę, wynosząca 232 zł + 100 zł za ewentualne pośrednictwo naszego biura     W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, prosimy o przesłanie powyższych dokumentów na adres Best Reisen Group, maksymalnie na 18 dni przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Paszporty z gotową wizą odsyłane są klientowi kurierem.  W przypadku wyjazu do Indii osoby niepełnoletniej pod opieką osoby nie będącej jej rodzicem, konieczne jest przesłanie aktu notarialnego, przetłumaczonego przez tłumacza przysięgłego na język angielski, informującego, iż dana osoba będzie sprawowała opiekę nad osobą niepełnoletnią podczas jej pobytu w Indiach. Bez takowego dokumentu ambasada odmawia przyjmowania wniosków wizowych.UWAGA! Od sierpnia 2015 istnieje również możliwość wyrobienia wizy indyjskiej przez internet na stronie https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html. Jej koszt to 60 USD + opłata za transakcję kartą. W celu otrzymania e-visy należy wypełnić wniosek wizowy dostępny na wyżej wymienionej stronie. Podczas jego wypełniania konieczne będzie załączenie zdjęcia paszportowego twarzy w formacie jpg oraz skanu pierwszej strony paszportu (strona ze zdjęciem) w formacie pdf. Rozmiar każdego z plików nie powinien przekraczać 1 MB. Płatności za e-visę dokonuje się za pomocą karty kredytowej lub debetowej.O  e-visę można ubiegać się najwcześniej na 30 dni przed wylotem, najpóźniej zaś 4 dni (96 h) przed planowaną datą lądowania w Indiach (wniesienie opłaty po przekroczeniu tego terminu skutkować będzie odrzuceniem aplikacji). E-visa jest wizą wjazdu jednokrotnego, jej ważność to 30dni od dnia przekroczenia granicy z Indiami.

Cena Zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena Nie Zawiera

Opłaty wizowej (232 zł +100 zł za pośrednictwo wizowe Best Reisen Group), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

zamknijNattika Beach ResortNattika Beach Resort - Egzotyka 19/20hotel 4.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Nattika Beach Resort - Egzotyka 19/20

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj