Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Seagarden Beach Resort - Egzotyka 18/19hotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Best Reisen Group:

Naszym Zdaniem Kameralny hotel usytuowany pośród tropikalnego ogrodu z widokami na Morze Karaibskie. Dobre jedzenie, sympatyczna obsługa,  miejsce gdzie można poczuć prawdziwy klimat Jamajki. Położenie Usytuowany w turystycznej stolicy Jamajki, Montego Bay. Odległość od lotniska wynosi 2 km. Wyposaże...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Best Reisen Group

Naszym Zdaniem

Kameralny hotel usytuowany pośród tropikalnego ogrodu z widokami na Morze Karaibskie. Dobre jedzenie, sympatyczna obsługa,  miejsce gdzie można poczuć prawdziwy klimat Jamajki.

Położenie

Usytuowany w turystycznej stolicy Jamajki, Montego Bay. Odległość od lotniska wynosi 2 km.

Wyposażenie

Recepcja, room service, restauracje: główna Jasmine (dania kuchni lokalnej i międzynarodowej), The Chatham (a la carte), bar, siłownia.

Pokoje

Pokoje Standard - klimatyzowane,w każdym znajduje się łazienka z wanną/prysznicem i zestawem kosmetyków, mini lodówka, telewizor z płaskim ekranem, darmowe Wi-FiPokoje Deluxe Garden/Pool - z widokiem na basen lub ogród, klimatyzowane, wyposażone w: łazienkę z wanną/prysznicem, zestaw kosmetyków,telewizor z płaskim ekranem, darmowe Wi-Fi.

Wyżywienie

All Inclusive -Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych miejscach i godzinach.

Sport I Rozrywka

Siłownia, tenis, snorkeling, kajaki, wieczorne animacje.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na"Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć"Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie.Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena Zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena Nie Zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

zamknijSeagarden Beach ResortSeagarden Beach Resort - Egzotyka 18/19hotel 4.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Seagarden Beach Resort - Egzotyka 18/19

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj