Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Sunscape Splash Montego Bay - Egzotyka 18/19hotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Best Reisen Group:

Naszym Zdaniem Wspaniała obsługa, wyśmienita kuchnia i moc atrakcji w jednym miejscu. Wyjątkowy hotel z aquaparkiem i bogatym programem animacyjnym dla dzieci.Rodzinna zabawa bez końca! Położenie Przy długiej, piaszczystej plaży z pudrowym piaskiem, otoczony wodami Morza Karaibskiego, 5 km od międzyn...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Best Reisen Group

Naszym Zdaniem

Wspaniała obsługa, wyśmienita kuchnia i moc atrakcji w jednym miejscu. Wyjątkowy hotel z aquaparkiem i bogatym programem animacyjnym dla dzieci.Rodzinna zabawa bez końca!

Położenie

Przy długiej, piaszczystej plaży z pudrowym piaskiem, otoczony wodami Morza Karaibskiego, 5 km od międzynarodowego lotniska.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, restauracja Gohan (kuchnia azjatycka), Portofino (włoska trattoria), restauracja Window (na świeżym powietrzu), Seaside Grill (kuchnia regionalna i międzynarodowa), kawiarnia Coco Cafe, Barefoot Grill z przekąskami.

Pokoje

Pokój deluxe -łóżko typu king size lub dwa pojedyncze, balkon lub taras, powierzchnia 30m2.

W pokoju można zakwaterować maksymalnie 2 osoby dorosłe i 2 dzieci lub 3 osoby dorosłe.

Wyżywienie

All Inclusive -śniadania, obiady i kolacje, przekąski, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych barach i godzinach

Sport I Rozrywka

Park wodny, siatkówka plażowa, trzy baseny (główny z barem, sportowy i w strefie ciszy), basen dla dzieci, siatkówka plażowa, dwa korty tenisowe, kino pod chmurką.

 

Dla Dzieci

Park wodny ze statkiem pirackim, zjeżdżalniami i leniwą rzeką, bogaty program animacyjny, mini klub (dla dzieci w wieku 3-12 lat).

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na"Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć"Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie.Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna.Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena Zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena Nie Zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

zamknijSunscape Splash Montego BaySunscape Splash Montego Bay - Egzotyka 18/19hotel 4.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Sunscape Splash Montego Bay - Egzotyka 18/19

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj