Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Sunset Kendwa Bungalows - Egzotyka 19/20hotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Best Reisen Group:

Naszym Zdaniem Skromny, nieduży obiekt, dla amatorów plażowego wypoczynku oraz dla gości ceniących sobie możliwość nurkowania – szkoła nurkowa PADI. Położenie Przy piaszczystej plaży, na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy, w miejscowości Kendwa, około 55 km od lotniska, Stone Town około 60 km. Wyposaż...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Best Reisen Group

Naszym Zdaniem

Skromny, nieduży obiekt, dla amatorów plażowego wypoczynku oraz dla gości ceniących sobie możliwość nurkowania – szkoła nurkowa PADI.

Położenie

Przy piaszczystej plaży, na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy, w miejscowości Kendwa, około 55 km od lotniska, Stone Town około 60 km.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, restauracja przy plaży Sunset (kuchnia międzynarodowa i Suahili), Bar Bikini – z widokiem na ocean (koktajle, organizowany imprezy przy muzyce granej przez Dj’a), pralnia (odpłatnie), dostęp do WiFi (odpłatnie), punkt wymiany walut, przechowalnia bagażu.

Pokoje

Pokoje tradycyjne i w bungalowach,łazienka z prysznicem, elektroniczny sejf (odpłatnie), lodówka, klimatyzowane (z wyjątkiem pokoi typu Cliff Bungalows), łózka z moskitierą, część wypoczynkowa. W Sprzedaży posiadamy pokoje Cliff Bungalows oraz Deluxe Beach Bungalows.

Wyżywienie

BB– śniadanie; HB– śniadanie i obiadokolacja, napoje dodatkowo płatne.

 

Sport I Rozrywka

boisko do siatkówki plażowej, snurkowanie, pływanie w ocenie, wieczorne programy rozrywkowe w barze Bikini.Odpłatnie: centrum nurkowe Scuba Do Zanizbar (nurkowanie, kursy PADI), żaglowanie, sporty wodne.Hotel nie posiada basenu.

Dla Dzieci

.

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na"Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć"Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. 

Wizy

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Opłata wizowa wynosi 50 USD.

Od 1 lipca 2015 r. wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Szczepienia

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena Zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent(dostępny od listopada do marca), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena Nie Zawiera

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

zamknijSunset Kendwa BungalowsSunset Kendwa Bungalows - Egzotyka 19/20hotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Sunset Kendwa Bungalows - Egzotyka 19/20

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj