Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

The Leela Kovalam - Egzotyka 19/20hotel 5.0 gwiazdkowy

Zdaniem Best Reisen Group:

Naszym Zdaniem Luksusowy hotel znanej marki, zaprojektowany przez"guru luksusu" - Carla Ettensbergera. Gwarancja najwyższego serwisu, wytworny styl, fantastyczna sceneria, oryginalna architektura pastelowych budynków połączonych ukwieconymi ścieżkami. Położenie Na malowniczym palmowym wzgór...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Best Reisen Group

Naszym Zdaniem

Luksusowy hotel znanej marki, zaprojektowany przez"guru luksusu" - Carla Ettensbergera. Gwarancja najwyższego serwisu, wytworny styl, fantastyczna sceneria, oryginalna architektura pastelowych budynków połączonych ukwieconymi ścieżkami.

Położenie

Na malowniczym palmowym wzgórzu, u stóp piaszczystej plaży, w pobliżu bulwaru ze sklepami i lokalnymi restauracjami, 15 km od lotniska w Trivandrum.

Wyposażenie

Kilka restauracjiświetnie wkomponowanych w naturalne otoczenie, np. panoramiczna nad skalnym urwiskiem i na tarasie, bar z sofami (baldachimy), restauracja plażowa Tides (występy zespołów folklorystycznych), bar przy basenie, biblioteka z kolekcją cygar, czytelnia, sklep z upominkami, wypożyczalnia samochodów, pralnia, 4 sale szkoleniowo-konferencyjne, wygodne przestrzenie do wypoczynku i spacerów (np. ze sztuczną rzeczką, strumieniami, podświetlanymi fontannami itp.). Na terenie hotelowym kursują darmowe meleksy.

Pokoje

Pokoje standardowy z pakietem AJURWEDA - położone w budynku głównym, z pięknym widokiem na zadbany ogród; wyposażone w eleganckie, rzeźbnione drewniane meble i nowoczesne udogodnienia: mini bar, telewizor z płaskim ekranem, zastaw do parzenia kawy i herbaty.Pokoje superior z pakietem AJURWEDA - położone na wzgórzu z widokiem na morze, w budynku głównym;wyposażone w eleganckie, rzeźbnione drewniane meble i nowoczesne udogodnienia: mini bar, telewizor z płaskim ekranem, sejf, zastaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzacja, WiFi, dodatkowe usługi: pralnia, doktor na życzenie, możliwość zamawiania posiłków do pokoju.

Terapie w ramach pakietu LIFE STYLE:Terapia odmładzająca– zabiegi mające na celu zapobieganie procesom starzenia przy pomocy olejków leczniczych i leków, połączone z masażami i zabiegami oczyszczającymi. Zaleca się stosowanie ustalonej indywidualnie przez lekarza diety detoksykacyjnej.Program obejmuje: Abhayangasnanam, Shirodhara, Ksheeradhara, Chavuttithirummu (masaż stóp), Kalari, Virechanam, snehavasthi, sesje jogi i medytacji.Terapia antystresowa– pakiet jest połączeniem jogi, medytacji i ajurwedy. Obejmuje relaks i zabiegi odmładzające organizm poprzez zastosowanie olejów ziołowych i leków. Pomaga przywrócić pozytywne myślenie i nastawienie do świata. Główne korzyści z terapii to przedłużenia życia, poprawa pamięci, inteligencji, sprawności fizycznej i zdrowia.Program obejmuje: Abhayangasnanam, Shirodhara, Shirolepam, Ksheeradhara, Njavara Pinda Sweda, Thalam, Thakradhara, Thalapothichil, Virechanam i sesje jogi.Detox– zabiegi mające na celu wsparcie prawidłowej pracy układu pokarmowego oraz oczyszczenie organizmu z toksyn na wszystkich poziomach, aż do komórek.Program obejmuje: terapię wspieraną przez odpowiednio dobrane przez lekarza leki (przede wszystkim wywary ziołowe), masaże olejami terapeutycznymi (Abhyanga, Sirodhara) oraz inne masaże (Podikkizhi, Elakizhi, Njavara, Lepanam) – dobór zabiegów jest uzależniony od wyniku konsultacji medycznej, której celem jest jak najlepsze dopasowanie programu do indywidualnych potrzeb gościa.Terapia upiększająca– program polegający na odprężeniu i odmłodzeniu skóry przy użyciu olejków ziołowych oraz leków odżywiających i uelastyczniających skórę. Zabiegi zapewniają redukcję stresu, uspokajają umysł i relaksują ciało.Program obejmuje: Mukhalepam, Ksheeradhara, Kashayadhara, Anjanam, Udvarthanam, Ksheeradhoomam, Nasyam, Virechanam, Snehavasthi, Rakthamoksham, Steam Bath, masaż olejkami herbacianymi, masaż kremami ziołowymi, sesje jogi. 

Terapia dla osób dojrzałych– zabiegi odmładzające oraz poprawiające sprawność fizyczną i intelektualną, dobrane indywidualnie podczas konsultacji lekarskiej, uwzględniające przebyte i obecne choroby.Program obejmuje: Abhyangasnana, Shirodhara, Swedana, Njavara Pindaswedana, Choorna Pinda swedana, Ksheeradhara, Thailadhara, Snehavasthi, Snehana Nasyam sesje jogi i medytacji.Terapia dla nastolatków– zabiegi łagodzące burze hormonalne spowodowane procesem dojrzewania, pomagające radzić sobie ze stresem oraz zmianami fizycznymi i psychicznymi organizmu.Program obejmuje: Abhyangasnanam, Shirodhara, Mukhalepam for Acne, Thalam, Kashayadhara, Ksheeradhara, Njavara Pindaswedanam, Pizhichil, Snehapanam, Nasyam , sesje jogi i medytacji.

Wyżywienie

FB -śniadania, obiady i kolacje wegańskie

Sport I Rozrywka

Kaskadowy basen przy restauracji i basen na krawędzi skalnego wzniesienia (tarasy słoneczne, leżaki, parasole), elitarne spa w strefie Club (m.in. zabiegi kosmetyczne z użyciem złota) i centrum ajurwedy Divya przy plaży na skraju hotelowego ogrodu, profesjonalnie wyposażona siłownia, salon gier, siatkówka plażowa, kort tenisowy, badminton, sporty wodne, kursy jogi, pokazy taneczne, organizacja spływów, wycieczek, trekkingów.

Przelot

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

Wizy

Uzyskanie wiz, niezbędnych do wjazdu na teren Indii, leży w gestii klienta.Przy wyjazdach do Indii wymagane są wizy. Uprawniają do dwukrotnego przekraczania granicy, dzięki czemu można odwiedzić także sąsiednie kraje. Najłatwiej jest uzyskać wizę w Ambasadzie Republiki Indii w Warszawie. Proces aplikacyjny należy rozpocząć na minimum 10 dni roboczych (około 2 tygodnie) przed planowaną datąwylotu.  Do uzyskania wizy turystycznej wymagane są:  - paszport ważny przez minimum rok (licząc od daty wylotu z Indii) z dwiema pustymi stronami na wizę - formularz wniosku wizowego, wypełniony w języku angielskim, wydrukowany i podpisany na obydwu stronach przez wnioskodawcę (dostępny na stronie internetowej indianvisaonline.gov.in/visa/, zakładka"Online Visa Application Registration") - kolorowa fotografia paszportowa (3,5 x 4,5 cm) - kserokopia biletu lotniczego i/lub potwierdzenie rezerwacji - opłata za wizę, wynosząca 232 zł + 100 zł za ewentualne pośrednictwo naszego biura     W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, prosimy o przesłanie powyższych dokumentów na adres Best Reisen Group, maksymalnie na 18 dni przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Paszporty z gotową wizą odsyłane są klientowi kurierem.  W przypadku wyjazu do Indii osoby niepełnoletniej pod opieką osoby nie będącej jej rodzicem, konieczne jest przesłanie aktu notarialnego, przetłumaczonego przez tłumacza przysięgłego na język angielski, informującego, iż dana osoba będzie sprawowała opiekę nad osobą niepełnoletnią podczas jej pobytu w Indiach. Bez takowego dokumentu ambasada odmawia przyjmowania wniosków wizowych.UWAGA! Od sierpnia 2015 istnieje również możliwość wyrobienia wizy indyjskiej przez internet na stronie https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html. Jej koszt to 60 USD + opłata za transakcję kartą. W celu otrzymania e-visy należy wypełnić wniosek wizowy dostępny na wyżej wymienionej stronie. Podczas jego wypełniania konieczne będzie załączenie zdjęcia paszportowego twarzy w formacie jpg oraz skanu pierwszej strony paszportu (strona ze zdjęciem) w formacie pdf. Rozmiar każdego z plików nie powinien przekraczać 1 MB. Płatności za e-visę dokonuje się za pomocą karty kredytowej lub debetowej.O  e-visę można ubiegać się najwcześniej na 30 dni przed wylotem, najpóźniej zaś 4 dni (96 h) przed planowaną datą lądowania w Indiach (wniesienie opłaty po przekroczeniu tego terminu skutkować będzie odrzuceniem aplikacji). E-visa jest wizą wjazdu jednokrotnego, jej ważność to 30dni od dnia przekroczenia granicy z Indiami.

Cena Zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena Nie Zawiera

Opłaty wizowej (232 zł +100 zła za pośrednictwo wizowe Best Reisen Group), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

zamknijThe Leela KovalamThe Leela Kovalam - Egzotyka 19/20hotel 5.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty The Leela Kovalam - Egzotyka 19/20

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj