Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Travancore Heritage - Egzotyka 19/20hotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Best Reisen Group:

Naszym Zdaniem Elegancki hotel w stylu keralskiej wioski z autentycznymi starymi zabudowaniami. Miejsce z duszą. Harmonia z naturą. Położenie W południowej części Kovalam, na malowniczym klifie z którego roztacza się piękny widok na plażę Chowara i morze. Odległość od lotniska w Trivandrum - ok. 23 k...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Best Reisen Group

Naszym Zdaniem

Elegancki hotel w stylu keralskiej wioski z autentycznymi starymi zabudowaniami. Miejsce z duszą. Harmonia z naturą.

Położenie

W południowej części Kovalam, na malowniczym klifie z którego roztacza się piękny widok na plażę Chowara i morze. Odległość od lotniska w Trivandrum - ok. 23 km.

Wyposażenie

120-letni budynek z recepcją i lobby, restauracja główna w zabytkowym drewnianym holu, częściowo na wolnym powietrzu, restauracja (dania rybne, kuchnia lokalna, barbeque), restauracja ajurwedyjska, sala konferencyjna i bankietowa, biblioteka, pralnia, sklep z pamiątkami.

Pokoje

Pokoje typu Beach Grove - pokoje w budynku w innej części hotelowej, tuż przy basenie i restauracji (widok na basen i morze). Pokoje mają klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon, minibar, serwis do kawy i herbaty, werandę lub balkon.

Pokoje typu Beach Grove - program AJURWEDA,7 nocy- wyposażenie takie jak  w pokojach Beach Grove,dodatkowo wyciszającyo - relaksujący program odstresowujący przeznaczony dla osób przepracowanych, narażonych na stres i życie w ciągłym biegu.

Antystresowy program ajurwedyjski obejmuje:

  • zakwaterowania w pokoju Beach Grove

  • 2 razy dziennie zabiegi ajurwedyjskie dobrane indywidualnie po konsultacji lekarskiej
  • posiłki zgodne z zasadami ajurwedy
  • codzienna konsultacja lekarska
  • sesje jogi
 

Wyżywienie

BB:śniadania wegeHB:śniadania i obiadokolacje wege

Sport I Rozrywka

2 baseny, w tym jeden z jacuzzi, piłka siatkowa, siłownia,  wypożyczalnia łódek i sprzętu wodnego, renomowane centrum ajurwedy (szeroki wybór pojedynczych zabiegów i pakietów, kursy, terapie z wykorzystaniem rzadkich roślin leczniczych rosnących w hotelowym ogrodzie), wieczorki tematyczne, pokazy tradycyjnych tańców, imprezy kulturalne.

Przelot

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

Wizy

Uzyskanie wiz, niezbędnych do wjazdu na teren Indii, leży w gestii klienta.Przy wyjazdach do Indii wymagane są wizy. Uprawniają do dwukrotnego przekraczania granicy, dzięki czemu można odwiedzić także sąsiednie kraje. Najłatwiej jest uzyskać wizę w Ambasadzie Republiki Indii w Warszawie. Proces aplikacyjny należy rozpocząć na minimum 10 dni roboczych (około 2 tygodnie) przed planowaną datąwylotu.  Do uzyskania wizy turystycznej wymagane są:  - paszport ważny przez minimum rok (licząc od daty wylotu z Indii) z dwiema pustymi stronami na wizę - formularz wniosku wizowego, wypełniony w języku angielskim, wydrukowany i podpisany na obydwu stronach przez wnioskodawcę (dostępny na stronie internetowej indianvisaonline.gov.in/visa/, zakładka"Online Visa Application Registration") - kolorowa fotografia paszportowa (3,5 x 4,5 cm) - kserokopia biletu lotniczego i/lub potwierdzenie rezerwacji - opłata za wizę, wynosząca 232 zł + 100 zł za ewentualne pośrednictwo naszego biura     W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, prosimy o przesłanie powyższych dokumentów na adres Best Reisen Group, maksymalnie na 18 dni przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Paszporty z gotową wizą odsyłane są klientowi kurierem.  W przypadku wyjazu do Indii osoby niepełnoletniej pod opieką osoby nie będącej jej rodzicem, konieczne jest przesłanie aktu notarialnego, przetłumaczonego przez tłumacza przysięgłego na język angielski, informującego, iż dana osoba będzie sprawowała opiekę nad osobą niepełnoletnią podczas jej pobytu w Indiach. Bez takowego dokumentu ambasada odmawia przyjmowania wniosków wizowych.UWAGA! Od sierpnia 2015 istnieje również możliwość wyrobienia wizy indyjskiej przez internet na stronie https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html. Jej koszt to 60 USD + opłata za transakcję kartą. W celu otrzymania e-visy należy wypełnić wniosek wizowy dostępny na wyżej wymienionej stronie. Podczas jego wypełniania konieczne będzie załączenie zdjęcia paszportowego twarzy w formacie jpg oraz skanu pierwszej strony paszportu (strona ze zdjęciem) w formacie pdf. Rozmiar każdego z plików nie powinien przekraczać 1 MB. Płatności za e-visę dokonuje się za pomocą karty kredytowej lub debetowej.O  e-visę można ubiegać się najwcześniej na 30 dni przed wylotem, najpóźniej zaś 4 dni (96 h) przed planowaną datą lądowania w Indiach (wniesienie opłaty po przekroczeniu tego terminu skutkować będzie odrzuceniem aplikacji). E-visa jest wizą wjazdu jednokrotnego, jej ważność to 30dni od dnia przekroczenia granicy z Indiami.

Cena Zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena Nie Zawiera

Opłaty wizowej (232 zł +100 zł za pośrednictwo wizowe Best Reisen Group), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

zamknijTravancore HeritageTravancore Heritage - Egzotyka 19/20hotel 4.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Travancore Heritage - Egzotyka 19/20

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj