Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Złoty Trójkąt 3* - Egzotyka 19/20hotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Best Reisen Group:

Trasa Wycieczki POLSKA - DELHI - AGRA-FATEHPUR SIKRI- JAIPUR - DELHI - POLSKA Dzień 1 Wylot z Polski i przelot do Delhi przez jeden z portów zagranicznych.   Dzień 2 Przylot do Delhi, spotkanie z przedstawicielem Best Reisen Group,transfer do hotelu (pokoje dostępne od godziny 12.00 w południe). Po p...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Best Reisen Group

Trasa Wycieczki

POLSKA - DELHI - AGRA-FATEHPUR SIKRI- JAIPUR - DELHI - POLSKA

Dzień 1

Wylot z Polski i przelot do Delhi przez jeden z portów zagranicznych.

 

Dzień 2

Przylot do Delhi, spotkanie z przedstawicielem Best Reisen Group,transfer do hotelu (pokoje dostępne od godziny 12.00 w południe). Po południu możliwa wycieczka fakultatywna do miejsc nieobjętych podstawowym programem: świątynia Akshardham, sikhijska gurdwara, świątynia bahaistyczna.

Dzień 3

Od rana ruszamy na zwiedzanie Delhi. Stolica Indii jest tętniącą życiem metropolią, która z powodzeniem łączy historyczną przeszłość z nowoczesnością. Zaczynamy od Starego Delhi, gdzie przejedziemy pod murami wpisanego na listę UNESCO Czerwonego Fortu (Red Fort), okazałego przykładu architektury mogolskiej i wstąpimy do pobliskiego Meczetu Zgromadzeń (Jama Masjid), jednego z największych w całej Azji, gdzie jednocześnie może się modlić 25000 wiernych. W Nowym Delhi zobaczymy Qutub Minar, najwyższą kamienną wieżę w Indiach, pozostałość po pierwszym meczecie miasta oraz pochodzący z XVI wieku grobowiec cesarza Humajuna, drugiego władcy z dynastii Wielkich Mogołów, architektoniczny „przedsmak” dla Tadż Mahalu. W centrum miasta, pochodzącym z czasów brytyjskich, zobaczymy imponującą Bramę Indii (India Gate) – pomnik ku czci żołnierzy indyjskich poległych na frontach różnych wojen, zabudowania parlamentu oraz pałacu prezydenckiego (Rashtrapati Bhavan).

Dzień 4

Rano ruszamy w kierunku Agry, po przyjeździe na miejsce zakwaterowanie w hotelu i czas wolny. Współczesna Agra nie ma czym zachwycić, ale to właśnie tutaj wspaniali budowniczowie z czasów dynastii Wielkich Mogołów pozostawili swoje najpiękniejsze dzieła. Później po południu zwiedzamy olbrzymią twierdzę Agra. Potężny wygląd z rozległymi murami (siedemdziesiąt stóp wysokości, 1,5 mili w obwodzie) z imponującymi wieżyczkami i bramami. Zewnętrzna ściana otoczona jest fosą. Z pięknem, precyzją i architektonicznymi niuansami i szczegółami, które stworzyły fort, można go dokładnie określić jako miastoz murami obronnymi.  Na zakończenie pełnego atrakcji dnia wisienka na torcie - Tadż Mahal (zamknięty w piątek) – poemat w marmurze, najpiękniejszy pomnik miłości jaki zbudowały ludzkie dłonie. Budowa tego grobowca dla swojej ukochanej żony Mumtaz Mahal, zajęła cesarzowi Szah Dżahanowi 22 lata. Pracowało przy niej 20 000 robotników, rzemieślników i artystów, biały marmur sprowadzano z odległości ponad 300 km na grzbietach 1000 słoni – a działo się to w połowie XVII wieku. Tadż Mahal jest niewątpliwie jednym z cudów świata.

Dzień 5

Pośniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w hotelu w drogę do Dżajpuru. Po drodze zatrzymamy się w wymarłym mieście Fatehpur Sikri. Pod koniec XVI wieku cesarz Akbar kazał je wybudować i przenieść tu z Agry stolicę cesarstwa. Z powodu trudności w zaopatrzeniu w wodę, po kilkunastu latach miastozostało opuszczone, i dziś wygląda jak pozostawiono je 300 lat temu. Następnie dalsza podróż, zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg w Dżajpurze.

Dzień 6

Pośniadaniu zabieramy się za zwiedzanie stolicy Radżasthanu – Dżajpuru. Radżasthan, kraina określana jako kwintesencja indyjskości, leży na skraju niegościnnej pustyni Thar, przez którą prowadziły niegdyś ważne szlaki karawan kupieckich. Rozwój handlu przyczynił się do rozkwitu  wspaniałych miast, a jego zanik spowodował, że czas się tu zatrzymał. Tak jak przed wiekami, miejscowe kobiety noszą wielobarwne, błyszczące od świecidełek stroje, a mężczyźni zawijają na głowach wymyślne turbany. Niezdobyte forty, wspaniałe pałace, piaszczyste wydmy i pustynne wioski tworzą unikalny, fascynujący koloryt.Zaczynamy od Pałacu Miejskiego. Jest to przytłaczający kompleks wykwintnych pałaców, ogrodów i dziedzińców, sztuki dekoracyjnej i rzeźbionych drzwi. W pałacowych muzeach znajdują się kolekcje rzadkich rękopisów, zbroi i kostiumów dawnej rodziny królewskiej, dywanów i miniatur. Następnie przechodzimy do Jantar Mantar (lub Obserwatorium Astronomicznego), w którym znajdują się urządzenia geometryczne do pomiaru czasu i przewidywania zaćmień. Kolejny punkt programu to Hawa Mahal znany również jako"Pałac Wiatrów". Zachwycająca budowla z różowego piaskowca majestatycznie lśni w promieniach słońca. Chłodny wiatr wieje przez elewację okien i siatki, te same przez które królowe dworu niegdyś patrzyły na ulice miasta.Jaipur jest również doskonałym miejscem na zakupy. Wieczorem przewidujemy czas wolny, aby spacerować po ruchliwym bazarze i spróbować swoich umiejętności przetargowych, wśród mnóstwa lokalnych produktów, takich jak obuwie mojri, miękka bawełniana kołdra, rękodzieło i wiele wiele innych.

Dzień 7

Pośniadaniu wyjazd do Delhi i zakwaterowanie w hotelu przy lotnisku.

Dzień 8

Transfer na lotnisko w Delhi. Przelot do Polski przez jeden z portów europejskich.

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na"Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć"Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach, cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt. 

Uwagi

Wycieczka obejmuje zakwaterowanie w hotelach 3*.Wycieczka obejmuje wyżywienie HB (dwa posiłki). Wycieczka obejmuje usługi anglojęzycznego przewodnika na całej trasie wycieczki oraz miejscowych przewodników w zwiedzanych miejscach. Istnieje możliwość dopłaty do przewodnika polskojęzycznego (na zapytanie).

Istnieje możliwość przedłużenia wycieczki objazdowej o wypoczynek w hotelu w rejonie Goa lub Kerali. Impreza możliwa do realizacji przy minimalnej liczbie 2 uczestników.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Best Reisen Group zastrzega sobie możliwość zmiany programu w przypadku, gdy zbyt późne lub za wczesne godziny lotu uniemożliwią pełną jego realizację. O wystąpieniu takiej sytuacji klienci będą każdorazowo informowani. W przypadku wystąpienia siływyższej (warunki pogodowe, demonstracje, czasowe zamknięcie dróg itp.) - w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów - Best Reisen Group zastrzega sobie możliwość zmiany programu podczas jego realizacji.

Wizy

Przy wyjazdach do Indii wymagane są wizy. Uprawniają do dwukrotnego przekraczania granicy, dzięki czemu można odwiedzić także sąsiednie kraje. Najłatwiej jest uzyskać wizę w Ambasadzie Republiki Indii w Warszawie. Proces aplikacyjny należy rozpocząć na minimum 10 dni roboczych (około 2 tygodnie) przed planowaną datąwylotu.  Do uzyskania wizy turystycznej wymagane są:  - paszport ważny przez minimum rok (licząc od daty wylotu z Indii) z dwiema pustymi stronami na wizę - formularz wniosku wizowego, wypełniony w języku angielskim, wydrukowany i podpisany na obydwu stronach przez wnioskodawcę (dostępny na stronie internetowej indianvisaonline.gov.in/visa/, zakładka"Online Visa Application Registration") - kolorowa fotografia paszportowa (3,5 x 4,5 cm) - kserokopia biletu lotniczego i/lub potwierdzenie rezerwacji - opłata za wizę, wynosząca ok. 232 zł    W przypadku wyjazu do Indii osoby niepełnoletniej pod opieką osoby nie będącej jej rodzicem, konieczne jest przesłanie aktu notarialnego, przetłumaczonego przez tłumacza przysięgłego na język angielski, informującego, iż dana osoba będzie sprawowała opiekę nad osobą niepełnoletnią podczas jej pobytu w Indiach. Bez takowego dokumentu ambasada odmawia przyjmowania wniosków wizowych.UWAGA! Od sierpnia 2015 istnieje również możliwość wyrobienia wizy indyjskiej przez internet na stronie https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html. Jej koszt to 80 USD + opłata za transakcję kartą. W celu otrzymania e-visy należy wypełnić wniosek wizowy dostępny na wyżej wymienionej stronie. Podczas jego wypełniania konieczne będzie załączenie zdjęcia paszportowego twarzy w formacie jpg oraz skanu pierwszej strony paszportu (strona ze zdjęciem) w formacie pdf. Rozmiar każdego z plików nie powinien przekraczać 1 MB. Płatności za e-visę dokonuje się za pomocą karty kredytowej lub debetowej.O  e-visę można ubiegać się najwcześniej na 30 dni przed wylotem, najpóźniej zaś 4 dni (96 h) przed planowaną datą lądowania w Indiach (wniesienie opłaty po przekroczeniu tego terminu skutkować będzie odrzuceniem aplikacji). E-visa jest wizą dwukrotnego wjazdu, jej ważność to 60 dni od dnia przekroczenia granicy z Indiami.

Cena Zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transport klimatyzowanym busem, zakwaterowanie w hotelach wg oferty, wyżywienie wg oferty, usługi anglojęzycznego przewodnika, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena Nie Zawiera

Opłaty wizowej, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz obsługi lokalnych przewodników (90 USD/os. - obowiązkowo płatne na miejscu u przewodnika), zezwoleń na fotografowanie/filmowanie, posiłków innych niż wymienione w programie, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, dodatkowych wycieczek fakultatywnych proponowanych podczas realizacji programu.

zamknijZłoty Trójkąt 3* - Egzotyka 19/20Złoty Trójkąt 3* - Egzotyka 19/20hotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Złoty Trójkąt 3* - Egzotyka 19/20

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj