Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Obóz Detektywistyczny

Zdaniem Biuro Usług Turystycznych BUT:

Rozwikłaj największą zagadkę wakacji. Nowe wyzwania, niewyjaśnione tajemnice, przygoda z dreszczykiem emocji, to wszystko znajdziesz na obozie detektywistycznym. Będziesz mógł zmierzyć się ze specjalnym pokojem zagadek tzw. Escape Roomem i wziąć udział w rozrywce bijącej rekordy popularności na całym...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Biuro Usług Turystycznych BUT

Rozwikłaj największą zagadkę wakacji. Nowe wyzwania, niewyjaśnione tajemnice, przygoda z dreszczykiem emocji, to wszystko znajdziesz na obozie detektywistycznym. Będziesz mógł zmierzyć się ze specjalnym pokojem zagadek tzw. Escape Roomem i wziąć udział w rozrywce bijącej rekordy popularności na całym świecie. Sprawdzimy Twoją celność i taktykę podczas gry w paintball.
Obóz detektywistyczny - najlepsze wakacje tego lata.
Muszyna to malownicza miejscowość uzdrowiskowo-wypoczynkowa położona pośród potoków górskich i szczytów Beskidu Sądeckiego, tuż obok słynnej Krynicy Zdrój! Muszyna to również "Państwo Muszyńskie", ruiny zamku, Popradzki Park Krajobrazowy i Ogrody Zmysłów. Chcecie pojechać w góry to zapraszamy do idealnego miejsca na obóz letni!

Gdzie mieszkamy:
DW KOLEJARZ - położony jest w uzdrowiskowej części Muszyny-Złockiem pośród gór i lasów. Na rozległym ogrodzonym terenie (ok. 4 ha terenu zielonego) znajduje się bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna:

MIASTECZKO WODNE z basenem, zjeżdżalniami oraz basenem do nauki pływania o wymiarach 25,0 x 15,0 x 1,8 m i brodzikiem, a także ścieżką zdrowia
boiska do gier zespołowych (koszykówki, siatkówki, siatkówki plażowej, piłki nożnej)
plac zabaw
stół do ping ponga, piłkarzyki oraz bilard (odpłatnie)
sale świetlicowe, sala telewizyjna, sala z lustrami do zajęć tanecznych
sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem
wiata do grillowania
własne ujęcie wody mineralnej
dostęp do internetu bezprzewodowego w holu recepcyjnym
sklepik - bar w budynku i na terenie ośrodka

Specjalnie dla Was, na terenie ośrodka Kolejarz stworzyliśmy studio aktywnego wypoczynku „Activ Max”:

pole do paintballa
pole do mini golfa
stanowisko euro-bungy
stanowisko łucznictwa
zorbing i aquazorbing
oraz wiele innych aktywności dostosowanych do wieku i możliwości uczestników. Nad bezpieczeństwem zajęć czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy.

W bliskim sąsiedztwie Ośrodka znajduje się stadnina koni - Stajnia Złockie.

Ośrodek jest ogrodzony i dozorowany, a dodatkowo dla Waszego bezpieczeństwa zapewniamy opiekę medyczną (pielęgniarkę) 24 h

Zakwaterowanie w przytulnych pokojach 3-5 osobowych z łazienką lub typu studio w układzie 2+2 lub 2+3 z pełnym węzłem sanitarnym

Co jemy:
Smaczna, domowa kuchnia: 3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant.
Ośrodek zapewnia realizację diet m.in. bezglutenową, wegetariańską (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Program:
Włącz kreatywne myślenie podczas 2 godzinnej niezapomnianej przygody w esacpe room

Detektyw to osoba potrafiąca skutecznie łączyć informacje aby dotrzeć do tajemnej wiedzy.
Cierpliwość, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, umiejętność radzenia sobie ze stresem to jedne z cech, które charakteryzują detektywa. Sprawdzimy także Twoje predyspozycje podczas wizyty w escape roomie, gdzie przy okazji będziesz mógł świetnie się bawić.
Zamkniemy Cię w specjalnym pokoju zagadek tzw. Escape Room. Mając określoną ilość czasu aby się wydostać, będziesz musiał zmierzyć się z przygotowanymi przez nas zagadkami zarówno logicznymi jak i wymagających spostrzegawczości, odrobiny sprytu i umiejętności współpracy w grupie.

Nie daj się zaskoczyć - wykaż się sprytem i zaskocz przeciwnika podczas gry w paintball

Praca detektywa bywa niebezpieczna, wymaga sprytu, opanowania i odwagi. Dobry detektyw powinien być też psychologiem, potrafić odczytywać i analizować zachowania innych osób oraz wtapiać się w tłum.
Podczas 1 godzinnej gry w paintball wg przygotowanego specjalnego scenariusza będziesz mógł wykazać się sprytem, techniką i celnością aby zaskoczyć przeciwnika. W tej grze nie możesz działać gwałtownie ani pochopnie. Przeciwnik nie może się zorientować, że go obserwujesz..

Warsztat detektywa czyli ok. 8 godzin zajęć specjalistycznych aby rozwikłać największą zagadkę wakacji

detektyw w akcji czyli wszystko czego potrzebuje Detektyw do swojej pracy, zaczynamy od otrzymania zagadki, a kończymy na spektakularnym jej rozwiązaniu
zajęcia to ciąg zagadek, zadań i przygód których rozwiązanie tworzy jedną całość i spaja wszystkie elementy układanki w jedną historię
zapoznasz się z metodyką pracy detektywa i nowoczesnymi gadżetami
zabezpieczanie śladów i pobieranie odcisków palców
praca z wykrywaczem kłamstw
kodowanie wiadomości i tworzenie znikającego atramentu
praca z wykrywaczem metali

dodatkowo

nocna gra terenowa z dreszczykiem „MUSZYNA CAMP pełen zagadek” - wcielicie się w postać detektywa i za pomocą tajemniczych wskazówek rozwiążecie zagadkę zniknięcia Kierownika obozu.
operacja PIORUN - niczym Agent James Bond 007 będziecie musieli odbić zakładników (gra terenowa)
łamigłówki i zagadki logiczne
pisanie anonimu

CAMPOWY BLOK OGÓLNY

(Blok obejmuje wspólne zajęcia, ogólne dla całej kolonii. Atrakcje mają na celu zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych, którzy na co dzień realizują zajęcia w różnych podgrupach. Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników.)

ACTIV PAKIET

euro-bungy - akrobatyczne ewolucje i skoki powietrzne na specjalistycznej trampolinie z asekuracją. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie wykwalifikowana obsługa.
przepychanie kuli zorbing - przypięci specjalnymi pasami wewnątrz kuli zorbing, będziecie „kulani” przez swoich kolegów/koleżanki
spodnie podwójne - wyścig w podwójnych spodniach olbrzyma, w których utrudnieniem jest wspólna nogawka dla obu zawodników ;)
narty poczwórne - kilka osób na jednych nartach? Czemu nie! W tej konkurencji liczy się współpraca wszystkich członków grupy, bo bieg na 4-osobowych nartach to niezła gratka!
taśma wieloosobowa - zabawa przypominająca gąsienicę czołgu. Będąc w specjalnej gumowej taśmie, będziecie musieli dopasować tempo, aby się nie wywrócić i zwyciężyć.

MIXER LETNICH AKTYWNOŚCI

kąpiele w naszym ośrodkowym AQUAPARKU!
Campowe Kino pod Gwiazdami - wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi hitami dla dzieci
Muszyna Tour czyli piesza wycieczka podczas, której odwiedzimy pobliską pijalnię wód mineralnych, największe w Polsce ogrody sensoryczne, wejdziemy na taras widokowy ruin XIV wiecznego zamku nad zakolem rzeki Poprad
dyskoteki, karaoke
gry i zabawy sportowe
ognisko z pieczeniem kiełbasek
hand made i fabryka fantazji - cuda i cudeńka z masy solnej, biżuteria z makaronu, prace przestrzenne z efektem 3D

IMPREZY FAKULTATYWNE
SUPER

ENERGYLANDIA - niesamowity dzień w NAJnowocześniejszym, NAJwiększym, pierwszym, prawdziwym Parku Rozrywki w Polsce z atrakcjami na światowym poziomie. Czeka na Was kilkadziesiąt różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, a kończąc na tych dla najmłodszych. Główna atrakcja Parku to HYPERION MEGA COASTER - największy i najszybszy w całej Europie bijący wszelkie rekordy a także znane i lubiane: FORMUŁA ROLLER COASTER, SPEED WATER COASTER, AZTEC SWING, TSUNAMI DROPPER i wiele innych. Przez cały dzień będziecie mogli korzystać bez limitu i do woli ze wszystkich urządzeń. (wycieczka realizowana w godzinach ok. 7.00 - 21.00, ok. 6 h super zabawy)
Cena 170 PLN

NOWOŚCI:

ŚCIANKA WSPINACZKOWA - zajęcia wspinaczkowe na ściance (zajęcia pod opieką instruktora, potrzebna pisemna zgoda rodziców/opiekuna prawnego na korzystanie z atrakcji)
Cena: 40 PLN

LETNIE HITY:

AQUAPARK ZAPOPRADZIE - basen rekreacyjny z torami do pływania i atrakcjami (parasol wodny, kaskady, masaże ścienne, grota sztucznej fali, gejzer denny, wyspa, jacuzzi, oraz 2 zjeżdżalnie dla amatorów mocnych wrażeń).
Dodatkowe atrakcje Parku Rozrywki dla dzieci do lat 13, płatne dodatkowo na miejscu np.: park linowy - koszt ok. 5 PLN/przejście, zjeżdżalnia Falandia - koszt ok. 5 PLN/10 minut.
Cena 25 PLN

AQUAZORBING - zabawa na tafli basenu, która polega na „chodzeniu” po wodzie w przeźroczystej kuli o średnicy 2 m. W kuli można chodzić, biegać, skakać, rzucać się, a nawet robić „fikołki” (zajęcia pod opieką instruktora).
Cena: 25 PLN

ZORBING - zabawa polega na staczaniu się po specjalnie przygotowanym torze w ogromnej 3,5 metrowej kuli. W DW Kolejarz mamy unikatowy wykopany w ziemi tor o długości ok. 50 m oraz olbrzymią (12 m), dmuchaną zjeżdżalnię na której Zorbing się rozpędza (zajęcia pod opieką instruktora).
Cena: 40 PLN

PAKIET KONNY - poznaj arkana jeździectwa podczas kursu nauki jazdy konnej przez 3 dni po 1 godz. lekcyjnej dziennie. Zajęcia odbywają się w Szkole Jazdy Konnej „Stajnia Złockie” oddalonej niespełna 500 m od naszego miejsca zamieszkania.
Cena: 110 PLN
Jak jedziemy:
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz.19.30, zakwaterowanie, kolacja
2 - 9 dzień wypoczynek według programu
10 dzień śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz. 8.30, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

Cena zawiera:
zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, instruktorów, pilota na trasie, ratownika wodnego, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena nie zawiera:
dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych.

Informacje dodatkowe:
obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 150 PLN + imprezy fakultatywne.
Potrzebna pisemna zgoda rodziców/opiekuna prawnego na korzystanie z niektórych atrakcji fakultatywnych (info przy opisie) oraz na korzystanie z atrakcji programowych.

Planowana liczba uczestników na kolonii ok. 60 osób.
zamknijObóz DetektywistycznyObóz Detektywistyczny

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Obóz Detektywistyczny

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj