Nowy internetowy wizerunek Exim Tours

Exim Tours uruchomił nową stronę internetową. To po liftingu logotypu kolejna ważna wizerunkowa zmiana organizatora. W nowych materiałach Exim eksponuje swojego głównego udziałowca -niemiecką grupę REWE.

Zmiana witryny internetowej związana była z ujednoliceniem wyglądu stron holdingu w innych krajach m.in. w Czechach. Na stronie wyeksponowano także informację o Grupie REWE, która we wcześniejszych materiałach nie była widoczna.

Na nowej stronie klienci łatwiej odnajdą kontakty do stacjonarnych punktów oraz biur agencyjnych. Kluczową zmianą jest także stworzenie w witrynie organizatora strefy klienta. Każdy, kto zakupił wakacje w Exim Tours, po wpisaniu numeru rezerwacji oraz nazwiska może uzyskać informacje o swojej podróży.

Nowa strona zyskała nie tylko nowy wygląd spójny z wizualizacją grupy, ale także nowe funkcjonalności m.in. czat z konsultantem.

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>