Zostań Testerem Smaków Podróży z Exim Tours

Stanowisko: Tester Smaków Podróży. Zakres obowiązków: zwiedzanie, wypoczynek w 4- i 5-gwiazdowych hotelach, degustacja potraw. Miejsce pracy: Grecja, Turcja, Egipt, Tunezja, Maroko, Hiszpania.  Takie ogłoszenie pracy znaleźć można na stronach Exim Tours. Czas na nadsyłanie zgłoszeń do 24 kwietnia.

Już po raz drugi biuro podróży Exim Tours ogłosiło nabór w konkursie Praca Marzeń. Zwycięzca zostanie „testerem smaków podróży” i od czerwca do października odwiedzi sześć popularnych wśród polskich turystów krajów: Grecję, Turcję, Egipt, Tunezję, Maroko i Hiszpanię.

Zadaniem testera będzie delektowanie się lokalnymi potrawami, poznawanie miejscowych zwyczajów i atrakcji turystycznych. Podczas podróży organizator zapewnia zakwaterowanie w 4- i 5-gwiazdkowych hotelach, a także spotkania z ciekawymi ludźmi. Wszystkimi swoimi wrażeniami tester będzie dzielił się na blogu www.praca-marzen.pl, na którym znajda się nie tylko relacje, ale też filmy i zdjęcia. Za swoją pracę tester otrzyma wynagrodzenie w wysokości 3000 złotych miesięcznie.

Aby ubiegać się o to wymarzone stanowisko pracy należy od 24 marca do 24 kwietnia zalogować się na stronie www.praca-marzen.pl, stworzyć swój profil i zamieścić film zawierający autoprezentację pod hasłem „dlaczego to właśnie ja powinienem/powinnam zostać Testerem Smaków Podróży”.

Filmy ocenią w głosowaniu internauci. Do finału przejdzie 10 osób, które zdobędą największą liczbę głosów oraz dodatkowe 5 osób wyłonione decyzją jury. Piętnastka kandydatów zostanie zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. To ona zadecyduje o tym, kto będzie zwycięzcą.

Od kandydatów biorących udział w konkursie wymaga się:

  • dynamizmu, komunikatywności oraz otwartości na inne kultury,
  • otwartości na nowe doznania kulinarne oraz odwaga w testowaniu i poznawaniu lokalnych potraw,
  • ciekawości świata, umiejętności przelewania spostrzeżeń na papier oraz uwieczniania ich na zdjęciach i filmach, kreatywności,
  • swobody w porozumiewaniu się, nawet bez znajomości wszystkich języków świata,
  • sprawności fizycznej i braku przeciwwskazań lekarskich do odbywania licznych podróży samolotem,
  • poczucia humoru oraz wysokiej kultury osobistej.

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>