Hotel Papillon Ayscha Belek – czarowny jak motyl

Hotel Papillon Ayscha, Belek

źródło: www.papillon.com.tr

1 of 21

Pięciogwiazdkowy hotel Papillon Ayscha w tureckim Belek od wielu lat cieszy się uznaniem klientów. Hotel należy do znanej sieci, która za motyw przewodni wybrała sobie motyla. Ten elegancki hotel można z całą pewnością polecić wymagającym klientom.

Oto relacja gościa hotelu Papillon Ayscha:
„Bardzo chciałam zobaczyć ten hotel, by przekonać się czy faktycznie są warte swojej ceny. Nie zawiodłam się, hotel ma dosłownie wszystko czego dusza zapragnie. Położony jest praktycznie w centrum Belek w otoczeniu pól golfowych. Na całym terenie jest mnóstwo zieleni i unosi się zapach róż.

All inclusive 24 na dobę, nie jest wymagane noszenie opasek. W cenie jest 5 restauracji a’la carte, napoje alkoholowe importowane, wifi na terenie całego hotelu, na wyposażeniu pokoi szlafroki i kapcie. Między godziną 24:00 a 7:00 room service jest za darmo. Zespół animatorów liczy sobie 40 osób, a co drugi dzień zamawiana profesjonalna grupa taneczna, musicalowa lub cyrkowa. Na plaży, która znajduje się tuż przy hotelu są parasolki ze specjalnym przyciskiem przywołującym kelnera (to tak na wypadek, gdyby ktoś nie miał siły iść do baru po drinka :)m.k.

Inne galerie:

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>