Almatur – nowy organizator w wyszukiwarce Qtravel.pl

Organizator z ponad 50 letnią tradycją, specjalizujący się w wycieczkach autokarowych oraz ofercie dla młodzieży szkolnej i studenckiej – biuro Almatur to kolejne biuro, którego oferta dostępna jest w wyszukiwarce Qtravel.pl. 

Almatur to biuro z tradycjami. Powstał w 1956 roku jako organizator wyspecjalizowany w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Przez kilkadziesiąt lat istnienia na polskim rynku turystycznym Almatur nie tylko się nie zestarzał, ale z roku na rok poszerza i ubogaca swoją ofertę.

W ofercie Almaturu znaleźć można wyjazdy do takich krajów jak Austria, Bułgaria, Chorwacja, Francja, Niemcy, Słowenia, Turcja, Węgry, Włochy. Bogata jest także oferta wyjazdow krajowych, a wśród niej przede wszystkim obozy dla dzieci i młodzieży.

Biuro propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć w ofercie Almaturu nie brakuje także imprez o innym charakterze, tak aby sprostać różnym gustom i upodobaniom klientów. Organizator posiada własną infrastrukturę turystyczną: ośrodki wypoczynkowe, autokary oraz doświadczoną kadrę pracowników, pilotów i opiekunów.

Z okazji zbliżających się ferii zimowych szczególnie zapraszamy na zimowiska i obozy organizowane przez biuro Almatur.

Zakopane Funfestival
Dojazd: autobus
Wyżywienie: 3 posiłki
Długość pobytu: 7 dni
Cena od 849 PLN/os.

 

 

Słowacja Chopok
Słowacja / Niskie Tatry / Liptovsky Mikulas
Dojazd: autobus
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Długość pobytu: 7 dni
Cena od 1099 PLN/os.

 

 

Polecamy też inne oferty Almaturu m.in.:

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>