Konkurs Qtravel Blog: Plan na jesienny citybreak!

Jesień to doskonały moment, żeby wyskoczyć na kilka dni do jednej z europejskich metropolii. Londyn, Rzym, Mediolan, Berlin, Paryż czy Barcelona kuszą architektonicznymi perełkami, ciekawymi muzeami, czy sklepami, w których upolujemy prawdziwe okazje. Tylko jak to zrobić, żeby podczas kilkudniowego pobytu wycisnąć z miasta wszystko, co się da? Zwiedzić zabytki, skosztować przysmaków lokalnej kuchni i zaliczyć najciekawsze butiki? Trzeba mieć plan! Blog Qtravel.pl ogłasza konkurs na najciekawiej zaplanowany wypad do jednej z metropolii Europy. Do wygrania elegancka walizka firmy Wittchen – w sam raz na kilkudniowy citybreak!

Zasady konkursu „Mój plan na jesienny wypad” są niezwykle proste. Do 20 października należy nadesłać plan wycieczki do wybranego miasta Europy. Opisy mogą dotyczyć podróży, która już się odbyła, podróży, o której marzycie, lub takiej, która na dniach ma się wydarzyć. Liczy się pomysłowość i podróżnicza ciekawość świata.

Plan wycieczki powinien uwzględniać od 3 do 5 dni zwiedzania jednej z metropolii europejskich. Nie ma żadnych ograniczeń co do formy. Wystarczy sam opis, ale mapy, zdjęcia, plany przystanków metra – jednym słowem wszystko, co przydaje się podróżnikowi zwiedzającemu miasto – mile widziane.

Wyboru dokonamy w sposób całkowicie subiektywny. Zwycięży ten opis, który wyda nam się najciekawszy; taki, który sami zapragniemy zrealizować. Dlatego chwytajcie za pióra i planujcie! Na prace konkursowe czekamy do 20 października, pod adresem qblog@qtravel.pl. W tytule maila wstawcie dopisek „Konkurs – Mój plan na jesienny wypad”

Na koniec dwie ważne informacje:

  1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie Qtravel.pl na Facebooku :) Nasz fanpage znajdziecie tutaj http://www.facebook.com/qtravel W celu przyspieszenia identyfikacji, wraz z pracą konkursową wyślijcie do nas swój „facebookowy” nick.
  2. Uwaga! Nadesłanie  pracy konkursowej oznacza zapoznanie się i akceptację poniższego regulaminu.

I jeszcze na zachętę nasza nagroda: elegancka i wytrzymała, średnia walizka firmy Wittchen z kolekcji Travelhouse. Cztery kółka ułatwiają manewrowanie, a zamek szyfrowy zabezpiecza bagaż.

 

Rozmiary: szerokość 46 cm, wysokość 70 cm, głębokość 27 cm,
Waga: 3.8 kg
Pojemność:  59 l

 

 

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest Qtravel.pl, ul. Wały Piastowskie 1/1203, 80-958 Gdańsk, NIP 5833091911, REGON 220945813

2. Konkurs rozpoczyna się 20 września 2012 roku o godzinie 00:01 i kończy 20 października 2012 godzinie 23:59.

3. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie i nie będące pracownikami lub współpracownikami Qtravel.pl.

4. Uczestnik konkursu musi być autorem nadesłanego tekstu i posiadać prawa autorskie do niego.

5. Prace konkursowe są zgłaszane do konkursu poprzez nadesłanie ich drogą mailową do qblog@qtravel.pl

6. Uczestnik konkursu może zgłosić dowolną liczbę prac konkursowych; każda praca musi dotyczyć planu zwiedzania innego miasta.

7. Prace konkursowe zgłaszane na konkurs nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane.

8. Wyboru najlepszej pracy konkursowej dokonuje redakcyjne jury w składzie: Małgorzata Gulgowska-Kowalska i Tomasz Kolaszyński.

9. Jury wyłoni zwycięzcę pod warunkiem zgłoszenia do konkursu minimum trzech prac przez różnych autorów.

10. Ogłoszenie wyników nastąpi do 10 listopada 2012.

11. Zwycięskie opisy zostaną opublikowane na stronie blog.qtravel.pl, linki do opisów zostaną umieszczone m.in na profilu Facebook serwisu Qtravel.pl oraz innych kanałach społecznościowych Qtravel.pl.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do redakcji i skrótów nadesłanych opisów.

13. Każda opublikowany plan wycieczki zostanie podpisany imieniem i nazwiskiem autora (lub pseudonimem).

14. Nagrodę główną w konkursie stanowi średnia walizka firmy Wittchen. Ostateczny model może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.

15. Reklamacje dotyczące odbioru nagród lub innych elementów konkursu należy przesyłać w ciągu 14 dni od dnia stwierdzenia nieprawidłowości na adres organizatora. Reklamacje zgłoszone po tym terminie nie będą przez organizatora rozpatrywane.

16. Nagrody zostaną wysłane przez organizatora konkursu na jego koszt, wysyłamy je tylko na terenie Polski. Nagrody przepadają w sytuacji podania przez uczestnika błędnych danych.

17. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża tym samym zgodę na jego zasady oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych organizatora, a także na ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.

18. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

 

  1. Pingback: Bratysława - w odwiedziny do sąsiadów | Qtravel.pl Blog

  2. Pingback: Paryż znany i nieznany | Qtravel.pl Blog

  3. Pingback: Bruksela wygrywa w naszym konkursie | Qtravel.pl Blog

  4. Pingback: Nagroda specjalna dla filmu "I love Paris"! | Qtravel.pl Blog

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>