Konkurs Qtravel.pl i AlpeTour na najśmieszniejszą frazę

Wyszukiwarka ofert turystycznych Qtravel.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodę stanowi voucher o wartości 4,5 tys. zł do wykorzystania na dowolną wycieczkę z oferty Alpe! ZIMA 2012. Aby cieszyć się wygraną wystarczy zagłosować na jedną z 10 najzabawniejszych fraz wyszukiwanych przez klientów Qtravel.pl. Konkurs trwa od 11 do 31 lipca.

Spośród fraz, które zagościły w oknie wyszukiwarki ofert turystycznych Qtravel.pl wybranych zostało 10 najoryginalniejszych i najbarwniejszych:

  1. mięso w Turcji all inclusive
  2. w podróż dookoła świata z Sylwią
  3. zabawy naturystów
  4. wakacje z Niuńkiem
  5. gorący latynoski Toruń
  6. czy w iberotel aquamarine resort jest czajnik
  7. święte krowy
  8. Pacyfik dla singla
  9. czy można palić papierosy w Hyde Parku
  10. wszystkie zwierzęta z KENII

Do każdej frazy dodano zabawną ilustrację i krótki komentarz. Każdy, to zagłosuje na jedną z fraz ma szansę zagwarantować sobie doskonały wypoczynek w najbliższym sezonie zimowym.

Głosowanie przeprowadzone jest za pośrednictwem Facebooka. Każdy uczestnik konkursu może głosować tylko raz, na jedną wybraną frazę. Spośród osób, które oddadzą swój głos jury wylosuje zwycięzcę. Wszyscy mają szansę na wygraną!

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>