Konkurs Qtravel.pl – Tylko Pozytywna Energia!

Radość i uśmiech, adrenalina i endorfiny, poprawa kondycji i nowa energia witalna, a do tego konkursowe Power Banki, bony wakacyjne o nominałach jednego i dwóch tysięcy złotych oraz nagroda główna w postaci bonu na 4-osobowe wakacje 2016! To wszystko jest do wygrania w naszym wakacyjnym konkursie.

 

Nie da się zaprzeczyć, że w ostatnich latach Polska uległa modzie na zdrowy i aktywny tryb życia. Pokochaliśmy nie tylko zdrowsze odżywanie się, ale także wszelkie formy ruchu i sportu. Najczęściej po prostu biegamy. Według marcowych badań Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych przeprowadzonych wspólnie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki co trzeci Polak uprawa w miarę systematycznie jakąkolwiek aktywność ruchową. Kwietniowe badania wykazały, że z tej grupy 22 proc. badanych biega. Wyznacznikiem ogarniającej nas mody jest chociażby liczba krajowych maratonów i uczestniczących w niej amatorskich biegaczy.

Wakacje to bez wątpienia najlepszy czas, aby naładować swoje witalne baterie. Energii dodaje nam słonce, ciepło, radość, uśmiech, zabawa, doskonałe samopoczucie. Nie mniej ważny jest świadomy i dobrze zorganizowany ruch i wysiłek fizyczny.

Postanowiliśmy wpisać się w ten pozytywny trend i zadbać o wizerunek polskiego turysty. Sami również staramy się aktywnie spędzać wolny czas. W naszym zespole jest futbolista amerykański, biegacze, piłkarka ręczna, pasjonaci kolarstwa i paraglidingu.

Chcemy pokazać, że Polak na wakacjach jest świadomym Europejczykiem wykorzystującym czas relaksu  nie tylko na plażowanie czy okupowanie barowego formatu All Inclusive, ale także zadbania o swoją kondycję, a przede wszystkim o dobre samopoczucie i pozytywną energię.

Zasady gry

Wystarczy przy pomocy jednego z dwóch serwisów społecznościowych Facebook (konkursowa aplikacja) i Instagram (tag: #TylkoPozytywnaEnergia i @Qtravel.pl) dołączyć do naszej zabawy i przesłać/udostępnić nam zdjęcia, na których zaprezentujemy jakąkolwiek wakacyjną aktywność. Nie muszą to być sporty ekstremalne, choć takie też są przez nas mile widziane. Ale wakacyjne skoki na trampolinie basenowej, rowerowe wycieczki, pływanie na desce, aqua fitness, poranny jogging, udział w aktywnych animacjach hotelowych, latanie na spadochronie za motorówką też świetnie zdadzą tu egzamin.

Atrakcyjne nagrody

Konkurs rozpoczął się 8 lipca i trwać będzie do końca września. Co tydzień do wygrania są fantastyczne konkursowe gadżety w postaci markowych Power Banków z ogromną pojemnością dodatkowej energii. Co miesiąc wybrany zostanie zwycięzca etapowy, który otrzyma bon o wartości 1 tys. zł na wakacje w sezonie 2016. Po trzech miesiącach akcji wybierany zostanie zwycięzca główny, który otrzyma bon wakacyjny na wakacje 2016 dla 4 osób o wartości aż 8 tys. zł. Premiowane zostaną także kolejne miejsca. 2-gie i 3-cie to bony, sukcesywnie, po 2 i 1 tys. zł.

Wszystkie szczegóły na temat konkursu znajdziecie na stronie internetowej.

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>