Konkurs Tylko Pozytywna Energia rozstrzygnięty!

Prawie pół tysiąca zdjęć w aplikacji na Facebooku oraz w serwisie Instagram zamieścili uczestnicy konkursu Qtravel.pl – Tylko Pozytywna Energia. Wyłonienie zwycięzców nie było prostym zadaniem dla Jury – zdjęcia były naprawdę energetyczne!

Uczestnicy konkursu spędzili bardzo aktywnie wakacje: nurkowali, wspinali się po górach, pływali, biegali, skakali na bungee. Zamiast bezczynnie wylegiwać się na plaży, wybrali aktywny wypoczynek!

1. miejsce

Pierwsze miejsce zajął Adam Panasiuk. W nagrodę może wybrać z oferty Qtravel.pl wycieczkę o wartości 8000 zł. Ciekawi jesteśmy, gdzie się wybierze!

2. miejsce

Drugie miejsce zajęło zdjęcie Marleny Położyńskiej. Laureatka będzie mogła wykorzystać bon o wartości 2000 zł na wyjazd z oferty Qtravel.pl.

3. miejsce

Trzecia nagroda przypadła Małgorzacie Janowskiej. W nagrodę otrzymała bon na wakacje z oferty Qtravel.pl o wartości 1000 zł.

Co tydzień nasi uczestnicy mogli wygrać Power Banki o pojemności 10400 mAh. Przyznaliśmy też trzy nagrody miesiąca – każda to bon o wartości 1000 zł na wakacje z naszej oferty.

Cieszymy się, że lato spędziliście tak aktywnie! Za wszystkie zdjęcia dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy wzięli w udział w naszym wakacyjnym konkursie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>