Narciarska oferta od InfoSki.pl w wyszukiwarce Qtravel

Dobra informacja dla wszystkich, którzy wraz z końcem lata zaczynają myśleć o ośnieżonych stokach. Wyszukiwarka Qtravel.pl rozpoczęła współpracę z Infoski.pl – organizatorem narciarskiego wypoczynku w Alpach i Pirenejach. Ciekawą ofertę zimową znajdą Ci, którzy cenią sobie wygodę i wybierają się na narty samolotem.

Biuro Infoski.pl wyjazdy dla narciarzy i snowboardzistów organizuje od 1994 r. W najbliższym sezonie zimowym 2013/2014 miłośnicy białego szaleństwa mogą polecieć samolotem do Andory, Hiszpanii, Włoch i Szwajcarii.

Oferta InfoSki jest przede wszystkim propozycją dla narciarzy, którzy dzięki połączeniom lotniczym z Gdańska, Warszawy, Katowic i Poznania mogą za przystępną cenę szybko i wygodnie wyjechać na narty samolotem w Alpy i Pireneje. Narciarzom preferującym dojazd własnym środkiem transportu, biuro oferuje możliwość wykupienia wycieczki bez przelotu.

InfoSki.pl to już 56 organizator, którego oferta dostępna jest w wyszukiwarce Qtravel.pl.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>