Już jest! Nowa strona Qtravel.pl

Długo wyczekiwana nowa strona Qtravel.pl od dziś dostepna jest dla użytkowników. Strona nie tylko została odmieniona graficznie, ale także ulepszona funkcjonalnie. Wraz z nią wprowadzamy nowe podejście do sprzedaży ofert turystycznych, chcemy nie tylko sprzedawać, ale przede wszystkim inspirować do podróżowania. Na nowej stronie Qtravel.pl codziennie znajdziecie nowe propozycje wyjazdów w atrakcyjnych cenach, pomysły na ciekawe wyprawy i informacje o aktualnych promocjach.

Odwiedź nową stronę Qtravel.pl

Wyszukiwarka ofert turystycznych Qtravel zmienia wygląd po trzech latach istnienia na rynku. Od początku swojego istnienia pełnotekstowa wyszukiwarka pozwalająca przeszukiwać zasoby polskich organizatorów stanowiła unikalne na polskim rynku rozwiązanie w zakresie sprzedaży ofert turystycznych. Od dziś to funkcjonalne i skuteczne narzędzie, które pozwoliło już tysiącom klientów znaleźć wymarzony wypoczynek, ma także inspirować turystów do podróżowania.

Na naszej nowej stronie proponujemy użytkownikom, by poszukiwania wyjazdu rozpoczęli od zdjęcia. Z każdą fotografią, która wyświetla się na stronie głównej Qtravel.pl, powiązana jest konkretna oferta turystyczna dostępna w serwisie. To doskonały pomysł na znalezienie podróżniczej inspiracji, dla wszystkich, którzy „kupują wzrokiem”.

Z kolei na łowców prawdziwych okazji podróżniczych czekają Qtravel Deals – propozycje wyjazdów turystycznych w super cenach, we wszystkie strony świata. Wszystkie oferty są zweryfikowane pod względem jakości, dostępności i ceny.

Ponieważ podczas zakupu oferty turystycznej cena odgrywa często rolę decydującą, aby ułatwić użytkownikom to zadanie, przy każdej ofercie na liście wyników wyszukiwania, wyróżniony został najkorzystniejszy wariant cenowy wyjazdu. Podobna informacja znajduje się także przy prezentacji każdej oferty. To cenna wskazówka szczególnie dla osób, które mogą pozwolić sobie na wyjazd w dowolnie wybranym terminie.

Kolejnym dostępnym na nowej stronie Qtravel.pl przydatnym narzędziem, które pomaga w dokonaniu wyboru wycieczki jest wykres cen. To pomysł na prezentację wszystkich dostępnych terminów wyjazdu wraz z cenami na osi czasu. Kolejne świetne rozwiązanie dla wszystkich „wzrokowców”; przejrzysty wykres pokazuje, w którym terminie cena jest najniższa i jaki jest trend cenowy dla danej oferty.

Na nowej stronie zmieniony został nie tylko wygląd, ale także funkcjonalności i nawigacja. Wprowadzono nowe narzędzia filtrowania wyszukanych wyników. Użytkownik może wybrać nie tylko dowolny zakres cen, czy dowolną liczbę dni, ale także skorzystać z zaawansowanego kalendarza. Kalendarz ułatwia wybranie dogodnego terminu dzięki zdefiniowanym wcześniej datom np. „majówka”, „wakacje”. Ponadto w kalendarzu zaznaczone są dni, w których dostępne są wyjazdy. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik widzi jakie terminy ma do dyspozycji.

Qtravel.pl to jednak przede wszystkim wyszukiwarka ofert turystycznych, która dzięki unikalnej funkcjonalnością pełnotekstowego wyszukiwania ofert turystycznych wyróżnia się na tle innych serwisów agregujących oferty polskich organizatorów. Wyszukiwarka pozwala użytkownikowi znaleźć oferty turystyczne odpowiadające na dowolnie sformułowane zapytanie np. „nurkowanie w Egipcie maj”, czy „hotel z pokojami rodzinnymi Turcja”.

Zapraszamy Was w podróż z nowym Qtravel.pl!

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>