Oferta Comfort Club na Qtravel.pl

Oferta wyszukiwarki Qtravel.pl wzbogaciła się o wycieczki kolejnego organizatora – Comfort Club. W ofercie biura wakacje w Bułgarii, Egipcie, Turcji, Grecji i Hiszpanii z wylotami z Katowic, Poznania i Warszawy.

Marka Comfort Club istnieje od 2006 r. Stanowi część Wygoda Travel Group, która na polskim rynku turystyki wyjazdowej działa od 2001 roku. Długoletnie doświadczenie organizatora gwarantuje doskonałą organizację i odpowiednie zaplecze kapitałowe. Comfort Club należy do Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.

Oferta Comfort Club obejmuje najpopularniejsze wśród polskich turystów kierunki wyjazdowe, takie jak Bułgaria, Egipt, Turcja, Grecja i Hiszpania. Jak zapewnia organizator, oferta jest efektem starannej selekcji partnerów i kontrahentów zagranicznych oraz obiektów hotelowych. Organizator wybiera dla swoich klientów najlepsze hotele w swojej klasie, podejmując decyzję nie tylko na podstawie analizy opinii klientów wracających z podróży, a także osobiście sprawdzając proponowane oferty.

Dzięki współpracy z Wygoda Travel Group, Comfort Club może zaoferować atrakcyjne ceny wycieczek.Zapraszamy do rezerwacji na Qtravel.pl!

Przykładowe oferty biura Comfort Club:

Hotel Delfin ***
Bułgaria / Słoneczny Brzeg
śniadania i obiadokolacje, 10 dni od 1624 zł/os

 

 

Amwaj Blue Beach Resort & Spa *****
Egipt / Hurghada
All inclusive, 7 dni od 1529 zł/os

 

 

 

Aparthotel Venus Mare ***
Grecja / Kreta
All inclusive 7 dni od 1429 zł/os

 

 

Alejandria ***
Hiszpania / Majorka
śniadania i obiadokolacje 7 dni od 1912 zł/os

 

 

Hedef Kleopatra Golden Sun ***
Turcja / Alanya
All inclusive 7 dni od 1984 zł/os

 

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>