Oferta RejsClubu dostępna na Qtravel.pl

„Parostatkiem w piękny rejs…” A może lepiej eleganckim, ekskluzywnym cruiserem? Od kilku dni oferta Qtravel.pl poszerzyła się o kolejnego organizatora posiadającego szeroki wachlarz rejsów wycieczkowych – RejsClub. Morskie wyprawy od Afryki po Alaskę, szeroki wybór armatorów i rejsy z polskim pilotem, to tylko niektóre zalety, z których korzystać mogą klienci RejsClubu. Miłośnicy wypoczynku na morzu mają w czym wybierać.

RejsClub dołączył do grona organizatorów, których oferta dostępna jest w wyszukiwarce ofert turystycznych Qtravel.pl. To kolejny obok Rudolf Reisen Poland, Atlas Tours Rejsy  i Trade&Travel Company organizator, który posiada w ofercie rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata.

Oferta RejsClubu jest rzeczywiście imponująca. Organizator zabiera pasjonatów morskich wycieczek zarówno blisko, na Morze Bałtyckie, na Norweskie Fiordy, czy greckie wyspy, jak i daleko – na Alaskę, Polinezję Francuską, do Ameryki Południowej i na Antarktydę czy do Nowej Zelandii.

Szeroki jest także wybór armatorów, wśród nich najbardziej rozrywkowe linie cruisingowe świata takie jak Carnival Cruise Line, Norwegian Cruise Line, czy Disney Cruise Line.

W ofercie organizatora znajdują się także chętnie kupowane przez polskich klientów rejsy z polskim pilotem m.in. do Egiptu, Jordanii i Izraela, rejsy po Morzu Śródziemnym, na Seszele i Karaiby.

RejsClub systematycznie przygotowuje dla swoich klientów ciekawe promocje sprzedażowe – wszystkie dostępne są na Qtravel.pl.

Oto wybrane oferty RejsClubu.

Z Portugalii do Anglii
Portugalia, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania

Jednostka Azamara Quest została stworzona z myślą o gościach, którzy kochają luksus i chcą odwiedzić ciekawe miejsca. Na tym statku najważniejsza jest swoboda. Nie ma tu formalnych wieczornych imprez, a od gości oczekuje się jedynie tego, aby wypoczywali i dobrze się bawili.

 

Z Francji do Danii
Francja, Norwegia, Dania

Brillance of the Seas należy do klasy Radiance, wzorującej się na eleganckich jachtach. Charakterystyczne cechy statku to dużo balkonów, otwartych przestrzeni i szkła, eleganckie meble i współczesne dzieła sztuki. Brillance of the Seas oferuje wszystkie udogodnienia spotykane na nowoczesnych cruiserach.

 

Z Kapsztadu do Durbanu
Republika Południowej Afryki

Zbudowana w roku 2004 MSC Opera, jest dużą jednostką, wyposażoną z klasyczną elegancją. Wielkość statku widoczna jest zarówno na zewnątrz jak i na pokładzie. Kabiny, w większości z prywatnym balkonem, są przestronne i wygodne, a przestrzenie publiczne przestronne. Nie brak tu też przytulnych przeszklonych zakątków z pięknym widokiem na morze.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>