Qtravel Deals – jak upolować wakacyjną okazję?

Oferty wakacyjne – tysiące propozycji, zróżnicowane ceny, różne biura podróży, hotele, organizatorzy. Jak w tym gąszczu znaleźć najlepszą propozycję? Najciekawszą, a w dodatku jeszcze sprawdzoną i oczywiście za korzystną cenę? „Upolowanie” najlepszej propozycji to naprawdę wielka sztuka! Internetowa wyszukiwarka ofert turystycznych Qtravel.pl postanowiła pomóc tym, którzy oczekują maksimum korzyści za najniższą cenę i wprowadziła specjalną ofertę – Qtravel Deals.

Deal to dobry interes. Dobry, czyli dający najwięcej korzyści za możliwie najmniejszą cenę. To interes pewny i sprawdzony, w którym ryzyko jest ograniczone do absolutnego minimum! W przypadku zakupu oferty turystycznej to po prostu  pewność udanych wakacji!

- Qtravel Deals to specjalnie wyselekcjonowane i zweryfikowane przez zespół Qtravel.pl oferty turystyczne. Codziennie przeglądamy tysiące ofert w poszukiwaniu „perełek”, które szczególnie możemy polecić naszym użytkownikom. Podczas weryfikacji kontaktujemy się z organizatorem sprawdzając szczegóły oferty – wyjaśnia Agnieszka Grygiel, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju internetowej wyszukiwarki ofert turystycznych Qtravel.pl. – Nasz zespół weryfikuje ofertę sprawdzając jej jakość i cenę. Dzięki temu gwarantujemy, że oferta umieszczona w Qtravel Deals jest pewna, a skorzystanie z niej to „dobry interes” pod każdym względem.

Propozycje  Qtravel Deals są ograniczone czasowo, ale ciągle pojawia się coś nowego. W zeszłym tygodniu „złotym interesem” były na przykład oferty wypoczynku w Tunezji, na Sycylii oraz na Majorce. W przypadku Tunezji taką niepowtarzalną okazją był tygodniowy wypoczynek w pięciogwiazdkowym, luksusowym hotelu dla czteroosobowej rodziny – z wszelkimi atrakcjami wliczonymi w cenę. Cenę – dodajmy – niesłychanie kuszącą. Z kolei miłośnicy Sycylii mogli się zdecydować na tygodniowy wypoczynek dla rodziny 2+1 w dobrym hotelu, dla osób ceniących sobie atrakcyjną lokalizację, bliskość plaży i miasta. Wybierając z kolei na wypoczynek Majorkę, można było za atrakcyjną cenę spędzić we dwie osoby tydzień w ciekawie położonym hotelu oferującym do dyspozycji gości hydromasaż, kaskadę, kryty basen, salę fitness i luksusowe centrum wellness.

- Praktycznie codziennie umieszczamy jeden Deal, i pomimo że program istnieje dopiero od miesiąca, codziennie mamy kilkadziesiąt zapytań o szczegóły a kilku użytkowników dokonuje zakupu polecanych przez nas ofert. Niektórych propozycji „Qtravel Deals” nie można znaleźć nigdzie indziej, gdyż nie są dostępne w systemach rezerwacyjnych tour-operatorów. Warto podkreślić, że w naszych „dealach” podajemy całościową cenę wycieczki, nie trzeba się więc obawiać ukrytych kosztów. Sporo ofert dotyczy par lub rodzin. Podana wówczas cena i zniżka stanowi całość kosztów wycieczki, nie zaś cenę „za osobę”. – podsumowuje Agnieszka Grygiel.

W tym tygodniu na turystów czekają oczywiście kolejne specjalne oferty. Serdecznie zapraszamy, także na nasz profil w serwisie Facebook: http://www.facebook.com/qtravel, gdzie powiadomienia o specjalnych ofertach są na bieżąco prezentowane w zakładce Qtravel Deals!

Przydatne linki:
http://www.qtravel.pl
http://www.qtravel.pl/deals
http://www.facebook.com/qtravel

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>